Zobrazit lékaře

Naší filozofií je špičková péče s citlivým přístupem tak, aby se pacient stal spokojeným klientem. K tomu nám pomáhá nejmodernější zdravotnická technika a vysoká odbornost personálu. Služby Vám zde ... Více

Silesia Medical s.r.o.

Havanská 6145/4a, Ostrava-Jih

708 00, Ostrava, moravskoslezský

Služby Vám zde poskytne praktický lékař pro dospělé i děti, gynekolog i stomatolog. Při potížích s prsy oceníte naše mamocentrum, mamografie hraje klíčovou úlohu při vyšetření prsou, mamografický screening je zásadní při preventivním vyšetření prsu. Mladé ženy využijí ultrazvukové vyšetření prsou. Denzitometr Vám pak vyšetří kvalitu Vašich kostí. Chirurg, internista, kožní lékař či onkolog svými službami dotvářejí komplexnost péče. A pokud jste zcela zdraví a zajímá Vás hubnutí či omlazení, je zde pro Vás naše obezitologie či plastická chirurgie.

Naše vybavení

• Špičkový digitální mamograf nejvyšší třídy
  • Ultrazvukové přístroje vč. 4D zobrazení
  • Kompletní vybavení sálu vč. hysteroskopu

Vyšetření

• vyšetření prsou
  • poradna pro nemoci prsu
  • mamografické vyšení
  • vyšetření prsou ultrazvukem
  • biopsie prsu
  • mamografický screening
  • 4D ultrazvukové vyšetření
  • UZ vyšetření vrozených vad plodu
  • prvotrimestrální screening

Zákroky

• operace nádorů prsou
  • operace nádorů ženských orgánů
  • hysteroskopie
  • přerušení těhotenství
  • konizace
  • plastické operace prsou, modelace prsou
  • zvětšení prsou, zmenšení prsou
  • operace víček, face lift, plastika nosu

Nemoci

• nárory ženských orgánů a prsou
  • zánětlivé nemoci ženských orgánů a prsou
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • péče o těhotné
  • nemoci srdce, plic a další interní nemoci

Nejbližší zařízení

• Marta Burkovičová

Anesteziolog, MUDr.

• Mudr.Burkovičová Marta -zkučená lékařka na vysoké odborné úrovni,k pacientům velmi laskavá,milá,vždy ochotná.G

• Marion Mantič

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla jiz dvakrat, poprve me trochu odbyl, a jedine co bylo, ze mi porad nutil prasky,prasky,prasky a pak cela prohlidka probehla tak rychle, ze jsem se ani na nic nestihla zeptat a uz jsem stala pred ordinaci.., :D ale nejspis mel jen velmi perny den. Podruhe byl naprosty sympatak, ukecany a mily, vyslechnul, poradil, ma normalni nazory a pohled na svet. Naprosto mi vyhovuje :)

• Z

S panem doktorem jsem nikdy neměla žádný problém, chodila jsem k němu od 15ti. Asi viděl jak jsem z každé návštěvy vystresovaná, tak se to vždy snažil nějak odlehčit různými vtípky a svým příjemným chováním, za což jsem mu byla vděčná. Kdykoliv jsem měla nějaký problém, vyšetřil mě, řekl mi o co se jedná, vše mi vysvětlil, nasadil léčbu a vyléčil mě. Jediné co musím vytknout, je to, že mi hned v 15ti letech nasadil antikoncepci Minervu a nijak se nezmínil o tom, že je vysokohormonální a nesmí se brát déle než 2 roky. Nedávno jsem se musela stěhovat do jiného města, čili jsem i měnila gynekologa a dostala jsem nehorázného "sprda" za to, že tohle svinstvo beru už 8 let (zdravotní problémy díky antikoncepce jsem měla poslední dva roky, ale vůbec by mě nenapadlo, že je to tím). To je tak vše, třeba to pan doktor nevěděl, ale i tak, dávat tak mladé holce vysokohormonální antikoncepci je podle mě na pováženou.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Tomáš Mrázek

Chirurg, MUDr.

• M

Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :)

• A

Skvělý lékař, člověk se u něho nebojí ani když ho čeká něco nepříjemného. Chodíme k němu celá rodina a když na operaci, tak jen k němu. Operuje tak, že se nemusíte bát komplikací a zbytečných krevních transfůzí. Děkuji!!!
      Všem ho doporučujeme, tak doufáme, že bude ještě dlouho v dobré kondici.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Eliška Ichnovská

Internista, Praktický Lékař, MUDr.

• N

Už bych k ní nikdy nešla,měla jsem problémy se zády,závratě a zvracení. Vůbec mě neposlala na nějaká vyšetření,myslela si,že simuluji. Pomohla mi až změna lékaře,nová paní doktorka mě poslala na vyšetření a napsala rehabilitace. Opravdu Ichnovská je nejhorší lékař,jakého jsem měla.

• K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-)))

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Šárka Harabišová

Anesteziolog, MUDr.

• L

Ochotná,slušná paní doktorka.Citlivý, inteligentní člověk. Dobrý odborník. Není uzavřená k alternativní medicíně.Patří k těm nemnohým lidem s výrazně vyvinutým svědomím.

• Jaromír Richter

Onkolog, MUDr.

• Děkuji panu doktorovi Rychtrovi za mou peči .Je to člověk na svém místě ,má pěkny přístup k pacientům .Už dva roky se u pana doktora léčím ,pane doktore velky dík . Strzalková Božena

• A

Neléčím se u pana doktora Richtera dlouho, ale na mne působí jako odborník, který situaci řeší s přehledem a vždy s klidem. Budí proto důvěru.Vyzařuje z něj vždy rozvaha a pochopení. Má cit pro pacienta a ochotně a s přehledem rozptýlí a řeší jeho obavy i otázky. Jsem ráda, že je můj ošetřující lékař.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jana Vymětalová

Diagnostik, MUDr.

• P
      Umístění: Ordinace

..S Prim.Janou Vymětalovou z Ostravy mám nejlepší zkušenosti,je to jedna z nejlepších diagnostiček přes mamologii u nás...mě moc pomohla a doufám, že mluvím i za spoustu žen z Ostravy, kterým včas určila správnou diagnózu a zajistila následnou léčbu.... Děkuji paní Doktorko, kéž bych vás bylo takových více!

• I
      Umístění: OrdinaceSlužby: NEMOC

Bezcharakterní lékařka, přes tel. objednání týden předem nás nechala v teplotách čekat 1,5h na chodbě, i přes upozornění, že jsme s nemocnou maminkou objednány, sestra brala pacienty, kteří přišli po nás , přede mnou.. nakonec se na nás řada vůbec nedostala a my musely po 2h odejít v horečkách na pohotovost o dveře budovy vedle. Již nikdy více takový bezpáteřní přístup lékaře!!! Bezmoc.. N.V.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Radomír Ichnovský Ml.

• L
      Umístění: Silesia Medical s.r.o.

MUDr. Ichnovský mi prováděl gynekologický zákrok bez anestezie (odebrání biopsie, vypalování laserem). Gynekologové, s nimiž jsem tento zákrok následně konzultovala, tvrdí, že se provádí v lokální nebo i celkové anestezii.

Silesia Medical nedoporučuji i kvůli poplatkům a s nimi spojeným systémem zlatých a stříbrných karet.

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi oceňuji že pan doktor neříká: musíte.... , měla byste.... ale říká: ve vaši situaci bych vám doporučil...Dávám deset hvězdiček

Podívejte se na všechny názory (89) na lékaře

• Olga Szabová

• P
      Umístění: jiné místo

Lékařka me osetrila na pohotovosti FNO Ostrava, jsem těhotná 18tt zvracení, prujmy šílené celnou noc, a pano doktorka se me pta proc chodim na pohotovost když mi nic není ze mi může říct ze je to jen potrat maximálně ale at se uklidnim a jdu si domu léčit chripku. Optvdu chování děsně, mame dítě po 3IVF a rizikové těhotenství a to jak se tam ke chovala se divila i sestra. Přístup opravdu hruza Lituji lekarku a nechapu opravdu volbu jejiho povalani kor když ma rodit děti a její city jsou na bodu mrazu.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: Dovoz RZS

Přivezla mě RZS v 24tt. Hníz a krev z pupíku, teploty a nevolnost + bolest v podbřišku. Doktorka i sestra arogantní, neslušné a protivné. Žádný pozdrav, nenechala mě vyjádřit k mému zdravotnímu stavu, nechtěla provést ani ošetření následně mě šervala jako malé dítě že těhotná jezdím sanitkou a obtěžují je ve večerních hodinách při takových potížích (v telefonu na příjmu Fifejdach doktorka urgovala ať zavolám záchranku). Vyšetření na mou žádost provedla necitlivě a nepodala mi žádné informace. Následně mě arogantně odbila a a poslala domů ať příště neobtěžuji.
      Po vyšetření mě ani v čekárně nenechali obléct a zavolat si taxi, doslova mě vyhodily ven před nemocnicí.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Daniela Ďurďa Kluchová

Dermatolog, MUDr.

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Úžasná dermatoložka. Ekzém, na ruce, který mi předchozí lékařka léčila půl roku, mi po namíchané masti od paní doktorky Kluchové zmizel během dvou namazání. Zajímal ji i můj názor. Doporučuji.