Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Naší filozofií je špičková péče s citlivým přístupem tak, aby se pacient stal spokojeným klientem. K tomu nám pomáhá nejmodernější zdravotnická technika a vysoká odbornost personálu. Služby Vám zde ... Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Silesia Medical s.r.o.

Havanská 6145/4a

708 00 , Ostrava , moravskoslezský

Služby Vám zde poskytne praktický lékař pro dospělé i děti, gynekolog i stomatolog. Při potížích s prsy oceníte naše mamocentrum, mamografie hraje klíčovou úlohu při vyšetření prsou, mamografický screening je zásadní při preventivním vyšetření prsu. Mladé ženy využijí ultrazvukové vyšetření prsou. Denzitometr Vám pak vyšetří kvalitu Vašich kostí. Chirurg, internista, kožní lékař či onkolog svými službami dotvářejí komplexnost péče. A pokud jste zcela zdraví a zajímá Vás hubnutí či omlazení, je zde pro Vás naše obezitologie či plastická chirurgie.

Naše vybavení

• Špičkový digitální mamograf nejvyšší třídy
  • Ultrazvukové přístroje vč. 4D zobrazení
  • Kompletní vybavení sálu vč. hysteroskopu

Vyšetření

• vyšetření prsou
  • poradna pro nemoci prsu
  • mamografické vyšení
  • vyšetření prsou ultrazvukem
  • biopsie prsu
  • mamografický screening
  • 4D ultrazvukové vyšetření
  • UZ vyšetření vrozených vad plodu
  • prvotrimestrální screening

Zákroky

• operace nádorů prsou
  • operace nádorů ženských orgánů
  • hysteroskopie
  • přerušení těhotenství
  • konizace
  • plastické operace prsou, modelace prsou
  • zvětšení prsou, zmenšení prsou
  • operace víček, face lift, plastika nosu

Nemoci

• nárory ženských orgánů a prsou
  • zánětlivé nemoci ženských orgánů a prsou
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • péče o těhotné
  • nemoci srdce, plic a další interní nemoci

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský modelace prsou

U pana doktora Vřeského jsem byla na zvětšení prsou. Člověk se srdcem na pravém místě! Je v něm kousek psychologa. Vše krásně vysvětlí a uklidní. Doporučuji!

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras preventivní prohlídky

Pan doktor je úžasný, lidský, vše vysvětlí tak, aby tomu člověk porozuměl a jeho empatie je neskutečná! Nejlepší ženský lékař, co jsem kdy měla a můžu jedině doporučit i ostatním.

Lékař: MUDr. Radomír Ichnovský Ml. gynekologická operace

Pan doktor Ichnovský, velice milý a empatický lékař s profesionálním přístupem. Zákrok i následná kontrola po zákroku, byla pro mne díky jeho skvělému přístupu méně stresující, ba dokonce příjemná. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Přátelský, profesionální,vždy semnou probere vše do podrobná a vysvětlí co není jasné. vždy k němu jdu i odcházím s úsměvem.

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras Jiný

Byla jsem poprvé u doktora. Bohužel jeho přístup byl uspěchaný můj problém nechtěl řešit a spíš se mi vysmíval a ani mě nenechal domluvit. Člověk příjde s pokorou a čeká empatii kdy má strach jestli bude v pořádku a doktor není schopný nabídnout nic krom posměšků a to ať to řeším se svou doktorkou. Opravdu velké zklamání. Navíc některé poznámky taky nebyly v pořádku.

Lékař: MUDr. Olga Szabová gynekologické konzultace

S paní Dr.Szábovou jsem byla vždy spokojená, chodila jsem k ní na pravidelné prohlídky několik let, pokud se jí něco nezdálo, poslala mě na podrobnější vyšetření do nemocnice. Nemohu říci ,že by něco zanedbala.
    Z mé zkušenosti vždy pečlivá lékařka.

Š
    Lékař: MUDr. Radomír Ichnovský Ml. Běžný termín

Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras Jiný

Pan doktor asi není špatný člověk ani nezpochybňuji jeho lékařské umění, jeho příjemné vystupování. Nicméně po domácích testech jsem zjistila, ze jsem těhotná. Než jsem stačila dojít na první kontrolu a oficiální potvrzení tehu začala jsem špinit. Ze strachu jsem šla na akut vyšetření. Posléze další a další. Poradně jsem nevěděla ve kterém tt jsem, co se děje. Vzhledem k tomu ze jsem ještě nikdy tehu nebyla, moc informaci se mi nedostalo. To však pokračovalo i u 3 kontroly kdy jsem se dozvěděla ze prodelavam zamlkle těhotenství. Ve dveřích kdy mě pan doktor vyprovazel jsem se ptala jak se to řeší a to jsem ani nevěděla co to vlastně zamlkle těhotenství je. Nebýt chytreho Google úmru asi hloupá. Příští týden jdu jinam, kde vyřeší snad i můj problém. Nevím kde tak moc spěchal ale pro ženu ještě která má takovou zdravotní komplikaci i maličkost znamená hodně.

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras gynekologický ultrazvuk

Úžasný PAN DOKTOR! přešla jsem od pána dr. Ichnovského, tady k úžasnému panu dr.Kurasovi, pečlivý,přátelský,všechno vysvětlí, komunikace na 1*, mužů jenom chválit! Jsem velmi spokojena, moc Vám děkuji za skvělou starostlivost během vyšetření...

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras preventivní prohlídky

Ano milý, lidský. Bohužel pocit, že spěchá.. Vše dohledával individuální přístup zde nefunguje. Častý zaskok. Je to škoda. Tak jsem přešla jinam kde sice pan doktor není,, tak příjemný ", ale je špičkou v diagnostice a pomohl mi, když v Silesia tvrdili, že jsem ok.