Zobrazit lékaře

Naší filozofií je špičková péče s citlivým přístupem tak, aby se pacient stal spokojeným klientem. K tomu nám pomáhá nejmodernější zdravotnická technika a vysoká odbornost personálu. Služby Vám zde ... Více

Silesia Medical s.r.o.

Havanská 6145/4a, Ostrava-Jih

708 00, Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 59...

Služby Vám zde poskytne praktický lékař pro dospělé i děti, gynekolog i stomatolog. Při potížích s prsy oceníte naše mamocentrum, mamografie hraje klíčovou úlohu při vyšetření prsou, mamografický screening je zásadní při preventivním vyšetření prsu. Mladé ženy využijí ultrazvukové vyšetření prsou. Denzitometr Vám pak vyšetří kvalitu Vašich kostí. Chirurg, internista, kožní lékař či onkolog svými službami dotvářejí komplexnost péče. A pokud jste zcela zdraví a zajímá Vás hubnutí či omlazení, je zde pro Vás naše obezitologie či plastická chirurgie.

Naše vybavení

• Špičkový digitální mamograf nejvyšší třídy
  • Ultrazvukové přístroje vč. 4D zobrazení
  • Kompletní vybavení sálu vč. hysteroskopu

Vyšetření

• vyšetření prsou
  • poradna pro nemoci prsu
  • mamografické vyšení
  • vyšetření prsou ultrazvukem
  • biopsie prsu
  • mamografický screening
  • 4D ultrazvukové vyšetření
  • UZ vyšetření vrozených vad plodu
  • prvotrimestrální screening

Zákroky

• operace nádorů prsou
  • operace nádorů ženských orgánů
  • hysteroskopie
  • přerušení těhotenství
  • konizace
  • plastické operace prsou, modelace prsou
  • zvětšení prsou, zmenšení prsou
  • operace víček, face lift, plastika nosu

Nemoci

• nárory ženských orgánů a prsou
  • zánětlivé nemoci ženských orgánů a prsou
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • péče o těhotné
  • nemoci srdce, plic a další interní nemoci

Nejbližší zařízení

• Marta Burkovičová

Anesteziolog, MUDr.

• Mudr.Burkovičová Marta -zkučená lékařka na vysoké odborné úrovni,k pacientům velmi laskavá,milá,vždy ochotná.G

• Marion Mantič

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla jiz dvakrat, poprve me trochu odbyl, a jedine co bylo, ze mi porad nutil prasky,prasky,prasky a pak cela prohlidka probehla tak rychle, ze jsem se ani na nic nestihla zeptat a uz jsem stala pred ordinaci.., :D ale nejspis mel jen velmi perny den. Podruhe byl naprosty sympatak, ukecany a mily, vyslechnul, poradil, ma normalni nazory a pohled na svet. Naprosto mi vyhovuje :)

• Z

S panem doktorem jsem nikdy neměla žádný problém, chodila jsem k němu od 15ti. Asi viděl jak jsem z každé návštěvy vystresovaná, tak se to vždy snažil nějak odlehčit různými vtípky a svým příjemným chováním, za což jsem mu byla vděčná. Kdykoliv jsem měla nějaký problém, vyšetřil mě, řekl mi o co se jedná, vše mi vysvětlil, nasadil léčbu a vyléčil mě. Jediné co musím vytknout, je to, že mi hned v 15ti letech nasadil antikoncepci Minervu a nijak se nezmínil o tom, že je vysokohormonální a nesmí se brát déle než 2 roky. Nedávno jsem se musela stěhovat do jiného města, čili jsem i měnila gynekologa a dostala jsem nehorázného "sprda" za to, že tohle svinstvo beru už 8 let (zdravotní problémy díky antikoncepce jsem měla poslední dva roky, ale vůbec by mě nenapadlo, že je to tím). To je tak vše, třeba to pan doktor nevěděl, ale i tak, dávat tak mladé holce vysokohormonální antikoncepci je podle mě na pováženou.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Tomáš Mrázek

Chirurg, MUDr.

• M

Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :)

• A

Skvělý lékař, člověk se u něho nebojí ani když ho čeká něco nepříjemného. Chodíme k němu celá rodina a když na operaci, tak jen k němu. Operuje tak, že se nemusíte bát komplikací a zbytečných krevních transfůzí. Děkuji!!!
      Všem ho doporučujeme, tak doufáme, že bude ještě dlouho v dobré kondici.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Eliška Ichnovská

Internista, Praktický Lékař, MUDr.

• N

Už bych k ní nikdy nešla,měla jsem problémy se zády,závratě a zvracení. Vůbec mě neposlala na nějaká vyšetření,myslela si,že simuluji. Pomohla mi až změna lékaře,nová paní doktorka mě poslala na vyšetření a napsala rehabilitace. Opravdu Ichnovská je nejhorší lékař,jakého jsem měla.

• K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-)))

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Šárka Harabišová

Anesteziolog, MUDr.

• L

Ochotná,slušná paní doktorka.Citlivý, inteligentní člověk. Dobrý odborník. Není uzavřená k alternativní medicíně.Patří k těm nemnohým lidem s výrazně vyvinutým svědomím.

• Jaromír Richter

Onkolog, MUDr.

• Děkuji panu doktorovi Rychtrovi za mou peči .Je to člověk na svém místě ,má pěkny přístup k pacientům .Už dva roky se u pana doktora léčím ,pane doktore velky dík . Strzalková Božena

• A

Neléčím se u pana doktora Richtera dlouho, ale na mne působí jako odborník, který situaci řeší s přehledem a vždy s klidem. Budí proto důvěru.Vyzařuje z něj vždy rozvaha a pochopení. Má cit pro pacienta a ochotně a s přehledem rozptýlí a řeší jeho obavy i otázky. Jsem ráda, že je můj ošetřující lékař.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jana Vymětalová

Diagnostik, MUDr.

• Paní doktorce bych chtěla poděkovat za mou péč ,léčím se u ní dva roky, má krásny přístup k pacientům ,ještě jednou velké díky ,Strzalková Božena

• Dagmar Dittrichová

Endokrinolog, Internista, MUDr.

• D

Na mě dělala doktorka Dittrichová strašně špatný dojem. Poprvé jsem ji uviděl, když za mnou přišla do čekárny a aniž mi byla představena, se mě něco zeptala. Mimo jiné řekla: Urolog tomu nerozumí, my vás tu pořádně vyšetříme. Při příští návštěvě v ordinaci se při mém vyšetření ochomejtala sestra i sestra - chlap a doktorka s nimi něco řešila. Nakonec mi doktorka nedala výsledky laboratorních testů, jen jakýsi svůj záznam zmatečný, na každém řádku 2 hrubky. Tam byly tři patologické hodnoty 5x, 15x až 1000 krát zvýšené. (bez uvedení jednotek a rozmezí, mohl jsem to já mylně vyhodnotit). Žádnou léčbu mi nenavrhla a ještě mi přerušila léčbu na kterou jsem byl navyklý 13 let, a o které jsem byl informován, že ji budu brát až do smrti. A to bez jakéhokoliv vysvětlení. Ale na papír napsala: Pacient poučen opakovaně. Velmi mě to pohoršilo. Doufejme, že jsem byl jenom vyjímka.

• I

Nějak to nechápu, asi jsem byla u jiné lékařky...Byla jsem tam poprvé a také naposled, v ordinaci jsem byla celkem 5 minut, včetně ultrazvuku štítnice. Rozhodně se nedá mluvit o profesionálním přístupu. Rovněž zdravotní bratr předváděl svou sólo arogantní hru. Takže za mě,velké mínus!!!!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Miloš Zubík

• N
      Umístění: MEPHA Centrum MUDr. Miloš ZubíkSlužby: péče o těhotné

Pana doktora Zubíka musím velmi pochválit hlavně za jeho lidský přístup. Je velmi příjemný, klidný, důkladný. Vše pořádně vysvětlí a jeho přístup a zájem je skvělý.

• H

S manželem jsme čekali miminko. Zprvu jsem se rozmýšlela, jakého gynekologa zvolit. Na radu kamarádky jsem zkusila pana Zubíka. Musím říct, že to je neuvěřitelně milí člověk. Moje těhotenství proběhlo bez problémů. Určitě tohoto doktora doporučuju...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Olga Szabová

• D
      Umístění: Silesia Medical s.r.o.Služby: Zmena antikoncepce ve 40letech

Důvodem navstevy byla bolest vajecniků po zmene antikoncepce. Pani doktorka mne nevysetrila proto, ze jsem tam byla pred 2mesici a pojistovna by ji to neproplatila. Ve dverich se se mnou rozloucila a bylo "vymalovano". Vysledek je rakovina vajecniků po 4mesicich 3-4.stadium.
      Dale hrubost jednani sestry, ze vychazky u nemocenske v pripade karcinomu nejsou nepretrzite a zakon ji nezajimal, stejne jednani pri kazdem listku na penize. Vse jsem si vyjednala, ale po ukonceni lecby jsem lekare i celou firmu Silesia medical opustila.

Umístění: Silesia Medical s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Na paní doktorku jsem slyšela samou chválu. Bohužel při mé prohlídce paní doktorka nebyla vůbec milá a příjemná jak jsem slyšela. Po sdělení mého problému se na mě paní doktorka dívala jak na simulanta a následně se tak ke mě i při vyšetření chovala, do doby než se jí obrazovka zalila krví a paní doktorka uznala že je opravdu problém. Možná to všechno bylo důsledkem toho že jsem byla objednána na pozdní odpolední hodiny a byla jsem posledním pacientem. Za mě bohužel nepříjemná zkušenost kterou bych nechtěla už nikdy zažít.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře