Zobrazit lékaře

Naší filozofií je špičková péče s citlivým přístupem tak, aby se pacient stal spokojeným klientem. K tomu nám pomáhá nejmodernější zdravotnická technika a vysoká odbornost personálu. Služby Vám zde ... Více

Silesia Medical s.r.o.

Havanská 6145/4a

708 00 , Ostrava , moravskoslezský

Služby Vám zde poskytne praktický lékař pro dospělé i děti, gynekolog i stomatolog. Při potížích s prsy oceníte naše mamocentrum, mamografie hraje klíčovou úlohu při vyšetření prsou, mamografický screening je zásadní při preventivním vyšetření prsu. Mladé ženy využijí ultrazvukové vyšetření prsou. Denzitometr Vám pak vyšetří kvalitu Vašich kostí. Chirurg, internista, kožní lékař či onkolog svými službami dotvářejí komplexnost péče. A pokud jste zcela zdraví a zajímá Vás hubnutí či omlazení, je zde pro Vás naše obezitologie či plastická chirurgie.

Naše vybavení

• Špičkový digitální mamograf nejvyšší třídy
  • Ultrazvukové přístroje vč. 4D zobrazení
  • Kompletní vybavení sálu vč. hysteroskopu

Vyšetření

• vyšetření prsou
  • poradna pro nemoci prsu
  • mamografické vyšení
  • vyšetření prsou ultrazvukem
  • biopsie prsu
  • mamografický screening
  • 4D ultrazvukové vyšetření
  • UZ vyšetření vrozených vad plodu
  • prvotrimestrální screening

Zákroky

• operace nádorů prsou
  • operace nádorů ženských orgánů
  • hysteroskopie
  • přerušení těhotenství
  • konizace
  • plastické operace prsou, modelace prsou
  • zvětšení prsou, zmenšení prsou
  • operace víček, face lift, plastika nosu

Nemoci

• nárory ženských orgánů a prsou
  • zánětlivé nemoci ženských orgánů a prsou
  • diagnostika a léčba neplodnosti
  • péče o těhotné
  • nemoci srdce, plic a další interní nemoci

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras Jiný

Byla jsem poprvé u doktora. Bohužel jeho přístup byl uspěchaný můj problém nechtěl řešit a spíš se mi vysmíval a ani mě nenechal domluvit. Člověk příjde s pokorou a čeká empatii kdy má strach jestli bude v pořádku a doktor není schopný nabídnout nic krom posměšků a to ať to řeším se svou doktorkou. Opravdu velké zklamání. Navíc některé poznámky taky nebyly v pořádku.

Lékař: MUDr. Olga Szabová gynekologické konzultace

S paní Dr.Szábovou jsem byla vždy spokojená, chodila jsem k ní na pravidelné prohlídky několik let, pokud se jí něco nezdálo, poslala mě na podrobnější vyšetření do nemocnice. Nemohu říci ,že by něco zanedbala.
    Z mé zkušenosti vždy pečlivá lékařka.

Š
    Lékař: MUDr. Radomír Ichnovský Ml. Běžný termín

Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras Jiný

Pan doktor asi není špatný člověk ani nezpochybňuji jeho lékařské umění, jeho příjemné vystupování. Nicméně po domácích testech jsem zjistila, ze jsem těhotná. Než jsem stačila dojít na první kontrolu a oficiální potvrzení tehu začala jsem špinit. Ze strachu jsem šla na akut vyšetření. Posléze další a další. Poradně jsem nevěděla ve kterém tt jsem, co se děje. Vzhledem k tomu ze jsem ještě nikdy tehu nebyla, moc informaci se mi nedostalo. To však pokračovalo i u 3 kontroly kdy jsem se dozvěděla ze prodelavam zamlkle těhotenství. Ve dveřích kdy mě pan doktor vyprovazel jsem se ptala jak se to řeší a to jsem ani nevěděla co to vlastně zamlkle těhotenství je. Nebýt chytreho Google úmru asi hloupá. Příští týden jdu jinam, kde vyřeší snad i můj problém. Nevím kde tak moc spěchal ale pro ženu ještě která má takovou zdravotní komplikaci i maličkost znamená hodně.

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras gynekologický ultrazvuk

Úžasný PAN DOKTOR! přešla jsem od pána dr. Ichnovského, tady k úžasnému panu dr.Kurasovi, pečlivý,přátelský,všechno vysvětlí, komunikace na 1*, mužů jenom chválit! Jsem velmi spokojena, moc Vám děkuji za skvělou starostlivost během vyšetření...

Lékař: MUDr. Zdeněk Kuras preventivní prohlídky

Ano milý, lidský. Bohužel pocit, že spěchá.. Vše dohledával individuální přístup zde nefunguje. Častý zaskok. Je to škoda. Tak jsem přešla jinam kde sice pan doktor není,, tak příjemný ", ale je špičkou v diagnostice a pomohl mi, když v Silesia tvrdili, že jsem ok.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský modelace prsou

Já jsem byla u pana doktora Vřeského velmi velmi velmi spokojená. Po zkažené plastice prsou na jiné klinice jsem měla každé prso jinak velké, a rozdíl byl opravdu hodně vidět. Původní operatér se mnou nechtěl zabývat a řekl mi že by to bylo složité, a ať jsme ráda, že z toho co jsem předtím měla !!! mi udělal aspoň to co tam mám teď. Pan doktor Vřeský mi rozdíl ve tvaru a velikosti spravil v lokální anestězii, všechno proběhlo tak jak mi to vysvětlil, jizvy se hojí krásně a prsa mám konečně krásné jak jsem chtěla. Pane doktore jsem vděčná za pomoc, a všem vás budu doporučovat.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský plastická chirurgie

Pan primář Vřeský je úžasný nejen jako operatér, ale i jako člověk. Díky recenzím a zkušenostem ve svém okolí jsem byla rozhodnuta jít k panu Vřeskému už dlouho a rozhodně nelituji, ba naopak. S prsy jsem maximálně spokojená. Děkuji, pane primáři za splnění snu.

Lékař: MUDr. Dagmar Dittrichová Jiný

Paní doktorka mi byla doporučena jinou lékařkou již před 4 lety. Docházím na KO pravidelně a jsem spokojena.Pokud mi léčba nevyhovuje, vždy hledá vhodnou alternativu. Trvání kontroly je dlouhé podle potřeby. To mi vyhovuje. P.doktorka mi vždy vše vysvětlí. Vyslechne si mě. Zmírní mé obavy. Jsem velmi spokojena.

Lékař: MUDr. Radomír Ichnovský Ml.

MUDr. Ichnovský mi prováděl gynekologický zákrok bez anestezie (odebrání biopsie, vypalování laserem). Gynekologové, s nimiž jsem tento zákrok následně konzultovala, tvrdí, že se provádí v lokální nebo i celkové anestezii.

Silesia Medical nedoporučuji i kvůli poplatkům a s nimi spojeným systémem zlatých a stříbrných karet.