Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  P
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabec Jiný

  Přístup lékaře arogantní, již při dotazu co mám za problém jsem litovala návštěvy u tohoto lékaře. Řešení žádné, prý se mám odstěhovat do Itálie k moři....co k tomu dodat.... lékař nepříjemný....nikdy více... nevím, zda si tento lékař uvědomuje, že lékařem je a má se tak i chovat, když ho to nebaví, ať dělá jinou práci, možná si pak bude své práce vážit...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  Lékař: MUDr. Hana Daňková Jiný

  Paní doktorka je úžasná, dcerce moc pomohla, zjistila že má astma, což předchozí dr. absolutně odmítala. Nasadila konečně vhodnou léčbu. Jsem jí moc vděčná

  N
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabec Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle")

  Přístup pana doktora velmi arogantní. Byla jsem zde poslána mou lékařkou a namísto, aby mi pomohl jelikož nejsem lékař tudíž nevím příčinu dane nemoci tak se se mnou bavil pohrdavým tónem a řekl mi, že tohle on teda neřeší. Více citlivosti a slušnosti by k pacientům neuškodilo ;)

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  Lékař: MUDr. Ota Cieluch Jiný

  Skvělý, empatický pan doktor s pochopením pro pacienta. Pokaždé se snaží pomoci nejen odborně, ale i slovem.

  P
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabec Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle")

  Skvělý lékař. Pacientovi věnuje čas, je citlivý ve svém přístupu k pacientovi a snaží se najít cestu, která pacientovi pomůže. Pan doktor je třída ve svém oboru.

  V
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tomáš Hrabec Léčba chronické rýmy RF turbinoplastikou

  Pan doktor je skvělý profesionál, který mi po mnoha letech pomohl se zhoršeným dýcháním. Dokáže věci jednoduše vysvětlit.

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Ján Olej Doporučení návštěvy psychiatra po neúspěšné sebevraždě

  S panem doktorem Olejem nemám dobrou zkušenost a nedoporučuji! Navštívil jsem pana doktora v r. 2015 na doporučení své obvodní lékařky a známých. Měl jsem za sebou dva neúspěšné pokusy o sebevraždu, přinesl jsem panu doktorovi dvoustránkový elaborát z nemocnice fifejdy Ostrava, kde bylo jasně doporučeno psychiatrickým konziliem doléčení v PA. Pan doktor Olej byl od záčátku návštěvy vůči mě odměřený a arogantní, řekl mi, že mě do péče nevezme, že neví, jak mě má léčit a že je zvědavý, který rozumný psychiatr by si mě vzal do péče. Mám diagnózu F61, mám častečný invalidní důchod. Jsem čtyři roky v péči rozumnějšího a schopnějšího psychiatra, než je pan doktor Olej.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Gudž Bolesti kolena a nohy

  Katastrofa. Nechoďte tam !!! Mou 77 letou matku seřval, že se bez pomoci nezvedne z leže na sed na lehátku, že má ochablé břišní svalstvo. Podotýkám že tam šla s kolenem. Vůbec ji nevyslechl, žádný rentgen a dal ji jen injekci proti bolesti, kterou si musela zaplatit !!!!!! Jinak vůbec nic. Ani léky, ani rehabilitaci, ani ultrazvuk. Nic....

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Š
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Marek Kročko ortopedické konzultace

  Moc příjemný lékař,k dětem se umí chovat hezky,vše potřebné vysvětlí.
  Při objednání nečekáte dlouhé hodiny.Super,doporučuji.

  B
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Kamil Ryška po dopravní nehodě

  Jak tady čtu ty recenze, tak si říkám že jsem si je nepřečetla dřív než jsem k němu šla....poslal mě tam ortopéd s postižením DK ,P Ryška zjistil že mé nohy jsou zdravé , ale měla by jsem brát antidepresiva .s panem Ryškou jsme si taky nesedli ( asi nemá rád starší ženy) on mě upozornil ,že má ordinaci v západním stylu , ale neví ,že jsem bydlela ve Švýcarsku a já dobře vím jak se tam lékař chová a jak léčí...k němu do ordinace by šel jen nezaměstnaný Švýcar nebo pacienti z východu , tak to tam funguje , on tedy zapadá do toho východního stylu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu