Zobrazit lékaře

73801, Frýdek-Místek, moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Ota Cieluch

Kardiolog, MUDr.

• dne 12.7 2011 jsem byl převezen do nemocnice havířov na jednotku intezivni peče kde mě ošetříl mudr Cieluch.po stabilizaci mého zdravotního stavu jsem se dozvěděl o průběhu mé nemoci. musím konstatovát že nebyt pana doktora cielucha tak bych jej dnes už nemohl hodnotit jako nejlepšího kardiologa v nemocnici.Pane doktore děkují Vám za zachranu mého žívota a přál bych si abyste i nádale sledoval můj zdravotni stav ale nevím jak se na vás kontaktovát.Moje adresa je maslonkaleo@email.cz

• Miroslava Kodajová

Internista, MUDr.

• vsa

• Jan Kolečkář

Ortoped,

• R

myslím,že odborník na svém místě, operoval mi koleno a zdá se to být zase dobré jak před natržením menisku. Děkuji !

• P

Vynikající doktor se zájmem o pacíenta, velice příjemné vystupování , milý , usměvavý, takových by mělo být více.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jana Twardziková

Fyzioterapeut, Neurolog, MUDr.

• T

Vynikající lékařka velký odborník a navíc hezká a odborník V ordinaci se cítím velmi dobře s pocitem ze nikoho neobtezuji
      Lancikova

• Paní doktorku doporučuji, díky ní, nám ježíšek přinesl miminko, v problému jde do hloubky a řeší vše i okolo. Jsem ráda, že jsem její pacientka. Moc mi pomohla. Moc děkuji a doporučuji
      Szijjártó Šárka

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Tomáš Mrázek

Chirurg, MUDr.

• M

Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :)

• A

Skvělý lékař, člověk se u něho nebojí ani když ho čeká něco nepříjemného. Chodíme k němu celá rodina a když na operaci, tak jen k němu. Operuje tak, že se nemusíte bát komplikací a zbytečných krevních transfůzí. Děkuji!!!
      Všem ho doporučujeme, tak doufáme, že bude ještě dlouho v dobré kondici.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Andrea Janíková,

Oční Lékař, MUDr.

• R

Předností paní doktorky rozhodně není příjemné jednání s pacientem. Už když mi rozkapávala oči, připadala jsem si, že ji obtěžuju. Naprosto jsem nechápala její intonaci hlasu, kterou dávala najevo, že vše je příšerná otrava. O jejím lamentování a kritizování kolegy lékaře se sestrou ani nemluvě. Naštěstí jsem neměla žádný problém, zlomily se mi brýle (statečně sloužily myslím až přesčas), potřebovala jsem jen předpis. Kromě chladného: posaďte se zpět do čekárny, hlavu dejte sem, jsem se opravdu nedozvěděla nic. "Pokud máte drobné, položte 30 Kč na stůl a můžete jít." Až před poliklinikou jsem se vzpamatovala z šoku a uvědomila si, že mi vůbec neřekla, kolik mám aktuálně zjištěných dioptrií, že ani nevím, kdy budu moct zase dobře vidět po těch rozkapaných očích.. Jestli můžete, běžte raději jinam.

• Paní doktorka ventiluje své názory týkající se pacienta před sestrou aniž by si uvědomovala, že je za zdí slyšet... Sestra jí zdařile sekunduje. Jste-li pacient někoho jiného, obzvlášť po laserovém zákroku, je vám dáváno nenápadně najevo, abyste se léčil tam, odkud jste přišel, protože zde se tento zákrok neschvaluje. Léčebná metoda typu dáme to, co jste měla předtím a když to nezabírá, budeme pokračovat, zvládne pacient i sám. Možná umí paní doktorka dobře předepsat brýle, ale nechoďte za ní se zánětem nebo nedej bože s odchlípnutou lamelou.

• Helena Olejníková

Internista, Plicní Lékař, MUDr.

• J

Paní doktorka mě vyléčila z vleklého plicního problému a doporučila mi další léčbu.Výborná,sympatická doktorka.Doporučuji jistě všem...

• Pavol Dubovský

Psychiatr, MUDr.

• L

Naprostá spokojenost s panem doktorem ......Pečlivý, dá se s Ním dobře probrat všechno prostě Velká spokojenost! Kotalova Lenka Klidně se za Svůj názor podepišu

• A

Nejlepší psychiatr na ostravsku a v širokem okolí. Je baječny a citim se v jeho přitomnosti velmi skvěle.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Zdeněk Večeřa

Chirurg, MUDr.

• Mirek. Frýdek-Místek. Výborný specialista i člověk,operoval mi v r.2015.krční páteř v Porubě.Vřele doporučuji.

• Tomáš Pavlosek

Urolog, MUDr.

• K

Milý,pečlivý pan doktor s lidským přístupem, empatický a při tom profesionál na vysoké úrovni. Raději vše zkontroluje,udela další vysetreni,nez aby něco přehlédl.