Zobrazit lékaře

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

8. pěšího pluku 85

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

• N
    Lékař: MUDr. Tomáš Hrabec Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle")

Přístup pana doktora velmi arogantní. Byla jsem zde poslána mou lékařkou a namísto, aby mi pomohl jelikož nejsem lékař tudíž nevím příčinu dane nemoci tak se se mnou bavil pohrdavým tónem a řekl mi, že tohle on teda neřeší. Více citlivosti a slušnosti by k pacientům neuškodilo ;)

• D
    Lékař: MUDr. Ota Cieluch Jiný

Skvělý, empatický pan doktor s pochopením pro pacienta. Pokaždé se snaží pomoci nejen odborně, ale i slovem.

• P
    Lékař: MUDr. Tomáš Hrabec Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle")

Skvělý lékař. Pacientovi věnuje čas, je citlivý ve svém přístupu k pacientovi a snaží se najít cestu, která pacientovi pomůže. Pan doktor je třída ve svém oboru.

• V
    Lékař: MUDr. Tomáš Hrabec Léčba chronické rýmy RF turbinoplastikou

Pan doktor je skvělý profesionál, který mi po mnoha letech pomohl se zhoršeným dýcháním. Dokáže věci jednoduše vysvětlit.

• P
    Lékař: MUDr. Ján Olej Doporučení návštěvy psychiatra po neúspěšné sebevraždě

S panem doktorem Olejem nemám dobrou zkušenost a nedoporučuji! Navštívil jsem pana doktora v r. 2015 na doporučení své obvodní lékařky a známých. Měl jsem za sebou dva neúspěšné pokusy o sebevraždu, přinesl jsem panu doktorovi dvoustránkový elaborát z nemocnice fifejdy Ostrava, kde bylo jasně doporučeno psychiatrickým konziliem doléčení v PA. Pan doktor Olej byl od záčátku návštěvy vůči mě odměřený a arogantní, řekl mi, že mě do péče nevezme, že neví, jak mě má léčit a že je zvědavý, který rozumný psychiatr by si mě vzal do péče. Mám diagnózu F61, mám častečný invalidní důchod. Jsem čtyři roky v péči rozumnějšího a schopnějšího psychiatra, než je pan doktor Olej.

• M
    Lékař: MUDr. Petr Gudž Bolesti kolena a nohy

Katastrofa. Nechoďte tam !!! Mou 77 letou matku seřval, že se bez pomoci nezvedne z leže na sed na lehátku, že má ochablé břišní svalstvo. Podotýkám že tam šla s kolenem. Vůbec ji nevyslechl, žádný rentgen a dal ji jen injekci proti bolesti, kterou si musela zaplatit !!!!!! Jinak vůbec nic. Ani léky, ani rehabilitaci, ani ultrazvuk. Nic....

• Š
    Lékař: MUDr. Marek Kročko ortopedické konzultace

Moc příjemný lékař,k dětem se umí chovat hezky,vše potřebné vysvětlí.
    Při objednání nečekáte dlouhé hodiny.Super,doporučuji.

• B
    Lékař: MUDr. Kamil Ryška po dopravní nehodě

Jak tady čtu ty recenze, tak si říkám že jsem si je nepřečetla dřív než jsem k němu šla....poslal mě tam ortopéd s postižením DK ,P Ryška zjistil že mé nohy jsou zdravé , ale měla by jsem brát antidepresiva .s panem Ryškou jsme si taky nesedli ( asi nemá rád starší ženy) on mě upozornil ,že má ordinaci v západním stylu , ale neví ,že jsem bydlela ve Švýcarsku a já dobře vím jak se tam lékař chová a jak léčí...k němu do ordinace by šel jen nezaměstnaný Švýcar nebo pacienti z východu , tak to tam funguje , on tedy zapadá do toho východního stylu.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu