Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Dáša Burešová

Fyzioterapeut, MUDr.

• H

Já jsem také navštívil paní doktorku vloni a musím říci , že jsem byl velmi
      spokojen . Jak s přístupem tak ochotou mi pomoci . takže mé dojmy jsou velmi
      dobré . Mohu doporučit . A ten kdo není spokojen může jít jinam .Lidé si
      mohou přece vybrat . Tak zdar .

• M

naštěstí jsme také my normální pacienti a my jsme spokojeni
      s paní doktorkou !!! já doporučuji !!mám dobré zkušenosti .

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jitka Pišoftová

Fyzioterapeut, MUDr.

• Paní doktorka Pišoftová mou dceru provázela od 1/2 roku života a nehybnosti(díky těžké skolioze) až do úplného uzdravení.Dcera se narodila s vybočením páteře o 27 stupňů a tedy úplně nehybná,1/2 roku strávila v sádrovém lůžku,u tak malinkého dítěte korzet nepřipadá v úvahu a teprve když ji byly nasazeny kalabisovy třmeny jsme mohly začít s rehabilitacemi.Vše mě dokonale naučila - jak dráždit trny páteře aby dítě začalo zvedat hlavičku - jak hrabat ručičkama po podložce aby nemělo stabilně sevřené pěstičky - jak zatlačit na patičky a upravit ramena aby se simuloval pohyb dopředu atd... atd...Byla dlouhá cesta,ale přivedla nás až k cíli ,,Úplné uzdravení".Myslím,že MuDr. Jitka Pišoftová je lékařem ,který se snad s darem uzdravovat už narodil.Umí povzbudit,každy úspěch a pokrok pochválit.Všem doporučuji.Máme na ni opravdu hezké vzpomínky Zdenka a Lenka Cmoriakovy

• Soňa Šefránková

Zubař, MUDr.

• Jako odboroníka si ji považuji, ale její přístup k pacientovi je naprosto neprofesionální. Vrtá se mi v puse a vůbec mi neřekne co dělá, proč to dělá a na co se mám připravit - prostě nekomunikuje. Má ale zlatou sestru. To jediné je její plus.

• Jsem velmi spokojen. Paní doktorku Šefránkovou mohu doporučit. Rovněž tak sestřička je velmi ochotná.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jiřina Konvičná

Gynekolog, MUDr.

• Vážená paní doktorko.Nevím zda čtete tato hodnocení.Chtěla bych Vám poděkovat a Vaši skvělou práci a především lidský přístup.Měla jsem problémy v těhotenství a paní doktorka,mi vždy vše vysvětlila, apovzbudila mne.Bohužel v době mého porodu,již přestala ordinovat a odešla do důchodu.Nestihla jsem přijít pochlubit se svou dcerkou a poděkovat.Alespoň touto cestou DĚKUJI.

• Souhlasím s tím, že paní doktorka zvládá pouze preventivní prohlídky, ale když má pacientka problém, tak si neví rady.Upozornila jsem ji na pigmentaci a paní doktorka mi řekla, že to bude sledovat a nic s tím nedělala. Dnes chodím k jinému lékaři a kvůli pigmentaci musím navštěvovat i onkogynekologii.
      No a když jsem jednou měla opravdu velký problém (krvácení v těhotenství) a hned jsem ji volala, že tam přijedu, tak mi dost nevlídným hlasem sdělila, že ji končí pracovní doba a že mám jet do nemocnice.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Marie Turková

Psychiatr, MUDr.

• P

Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

• R

Nemohu než souhlasit s předchozími příspěvky.
      Moc mi pomohla.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martin Havlík

Gynekolog, MUDr.

• K

Perfektní, prostě dokonalý lékař a slušný člověk.

• V

mohli by jste mi prosim poradit nevite jestli tady v bruntale prijima nejaky gynekolog nove pacienty,bydlim u pritele a obehavala jsem si par doktoru co mi poradila kamaradka a zatim bez uspechu.dekuji

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Ladislav Honěk

Gynekolog,

• D

K panu doktorovi chodím u celých 46 let, je to nejlepší specialista v kraji. Moc doporučují. Díky němu jsem prožila kvalitní život bez problému, vždy se rozhodl správně. Více takových lékařů.

• Josef Olšr

Praktický Lékař, MUDr.

• A

Vždy příjemný, ochotný, odborně zdatný pan doktor. Velmi mi pomohl s mými chronickými zdravotními problémy , s kterými si předchozí lékaři nevěděli rady. Jsem ráda , že je to dnes již náš rodinný lékař a pečuje i o manžela a syna s dcerou. Rozhodně doporučuji !

• Viliam Kušnír

Psychiatr, MUDr.

• I

Pan doktor je příjemný a snaživý, snaží se dle svých schopností a možností pomoci dotyčnému pacientovi.

• Božena Jiroušková

Pediatr, MUDr.

• L

Skvělá lékařka, s perfektním přístupem k dětem. Vždy vše vysvětlí.
      Děkuji jí za to jak se stará o moje děti, A že díky ní, jsme včas přišli na to jak moc vážně je postižená dcera. Nikdy jsem neslyšela to se vám jenom zdá, jste zdravotník tak ve všem vidíte něco špatně, tak jak od jiných lékařů , ke kterým nás posílala když bylo potřebo.

• M

Já mám paní doktorku mám velice nemilé vzpomínky.V malém věku nerozpoznala, že mám roupy až jsem skončila ve velmi vážném stavu, kdy jsem měla následně nesprávnou léčbou gynekologické potíže a zánět ledvin.Po druhé, to už mi bylo skoro 15 let, určila jako diagnózu angínu, a nasadila léčbu, ale stav se ani po pár dnech nezlepšil. Vysoké teploty až jsem nevěděla, jestli spím nebo bdím, kašel takový, že jsem až nemohla popadnout dech. Na pohotovosti hleděli, kdo mohl říct, že jde o angínu, když mám oboustranný zápal plic, 5 cm veliký výpotek a horečku jako hrom. Léky které mi dávala měly přesně opačný efekt… Okamžitě mne hospitalizovali a nasadili kapačky. Na těch jsem byla měsíc a jen díky odborníkům z dětské nemocnice mi nakonec nemuseli dělat punkci plic. Rozhodně paní doktorku nemohu doporučit.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře