Zobrazit lékaře

Poskytujeme zdravotní péči. Více

O nás

Ordinace

Hornická poliklinika s.r.o.

Sokolská třída 81

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme zdravotní péči.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
18 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • T
  Lékař: MUDr. Radek Pavličný Jiný

  Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. Milý, vstřícný, jde vidět velký zájem o pacienta. Všechno srozumitelně popisuje a vysvětluje. Fakt 100%.

 • K
  Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

  Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Člověk se nebojí jí říct jakýkoliv zdravotní problém. Vždycky mi se vším pomohla, případně mě poslala k odbornému lékaři.
  Dnes jsem se dozvěděla, že na hornické poliklinice bude končit a moc mě to mrzí. Byla to nejlepší lékařka, jakou jsem kdy měla. Děkuji za Vaši práci, paní doktorko.

 • I
  Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

  Skvělý přístup paní doktorky, bohužel to nemohu říct o její sestřičce, paní Vašíčkové, nepříjemná a neochotná.

 • A
  Lékař: MUDr. Lubomír Raška Jiný

  Pan doktor Raška velice vstřícně a rychle reagoval na mou prosbu o pomoc s odstraněním znaménka u dcerky. Jeho přístup byl velice profesionální, stejně jako přístup jeho sestřiček. Jsem mu za jeho pomoc a práci moc vděčná. Všem doporučuji.

 • D
  Ověřeny pacient
  Lékař: Otmar Konvička Jiný

  Dnes jsem podstoupil fibroskopické vyšetření. Pan doktor mi vše erudovaně vysvětlil a během vyšetření, které není sice moc příjemné, se společně se zdravotní sestrou chovali profesionálně a empaticky.

 • P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lubomír Raška Jiný

  Já jsem k tomuto chirurgovi kdysi šel z důvodů toho, že se o něm povídalo, že je nejlepší chirurg na Ostravě. Bohužel to tak není. Naštvalo mě, že podává desinformace ohledně zákroku co jde a co nejde spravit. Tedy jsme se domluvili na korekci jizvy a tento výkon byl zbytečný, nicméně byl poměrně drahý tak jak jinde reoperace. Za hloupost se platí. Velmi snadno mi mohl pomoci, ale z nějakého důvodu mě o tom ani neinformoval. Zbytečný, drahý a jednoduchý zákrok, který se ani nedělá pod celkovou anestezii. Nepochopil jsem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • M
  Lékař: Zuzana Hanzlíková Jiný

  Pokud mám hodnotit paní doktorku, nemůžu říci nic zlého. Chodím k ní spíš výjimečně, ale je velmi citlivá, pamatuje si nejen odborné ale i osobní informace o pacientovi (nebo si je umí velmi rychle vyabstrahovat a připomenout z dobře vedené dokumentace). Nedává antibiotika bez rozmyslu, raději si člověka dvakrát poslechne. Vždy se chce ujistit, že je člověk dobře doléčený.
  Sestra je trochu "ranařka", ale pokud neděláte problémy vy, je naprosto bezproblémová a příjemná.
  Obě dámy jsou velmi schopné a doporučuji je.

 • W
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věra Procházková Jiný

  Je to nejlepších lekarka kterou znam. Je velice.ochotna a starostliva osve pavienty. Jsem pani doktorce vdecna za hodne. Je moc hodna a vzdy me.vysetruje nadstandart je videtze ma zajem.o.me zdravi. Winklerova

 • R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslava Vronská chirurgické vyšetření

  Určitě nedoporučuji.Arogantní přístup a to nemluvím o tom že ani nedokáže řict co s vámi je a jak dlouho bude trvat léčba...po druhé návštěvě už to bylo trochu lepší ale to jsem se začal chovat stejně jako p. doktorka tak jí to asi došlo.Na sestry nejde říct křivého slova ty jsou fajn a mají super přístup,každopádně po doléčení mě tam už nikdo nedostane.
  Takže pokud se někdo chystá na chirurgii tak určitě ne na Hornickou polikliniku..

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Gudž Nohy

  arogantní člověk který si myslí že snědl Karlovu univerzitu.proto má čekací dobu pouze tyden, protože nemá žádné pacienty.poučuje člověka jak se má v jeho ordinaci chovat misto toho aby se staral o to co má.od neho si už nenechám předepsat ani vložky do bot.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu