Zobrazit lékaře

Poskytujeme zdravotní péči.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Jaroslava Vronská Jiný

U této doktorky jsem byl z důvodu zarostlého nehtu na noze. Po celou dobu návštěvy se chovala velice arogantně a její zacházení s nohou bylo hrubé a vůbec neposlouchala, co jsem se jí snažil říct. Akorát se na mě i se sestrou okamžitě obořily, že si zkrátka jen neumím stříhat nehty. Vůbec je nezajímalo, že mám tenhle problém dlouhodobě a stříhaní je prakticky nemožné, jelikož pokaždé když se vrátím od chirurga, začne mi do nohy zarůstat dřív, než doroste. Navzdory tomu, že jsem chtěl přinejmenším parciální ablaci, doktorka mi nehet začala jen násilně vystříhat (což se ještě dalo) a pak i částečně vytrhávat - to celé bez umrtvení. Výsledkem bylo, že jen necelé tři týdny po jejím zákroku jsem skočil na antibioticích a plastice nehtu na skutečně odborném pracovišti. Tam mi navíc našli hluboko zarostlé zbytky nehtu (pravděpodobně ještě po jednom z dřívějších zákroků), které byly pravděpodobně příčinou recidivy. Jedná se jen o nehet a paní doktorka si nebyla schopna poradit. Opravdu bych se bál přijít tam s něčím složitějším. Doporučuje držet se od této ordinace co nejdál.

Lékař: MUDr. Petr Gudž Jiný

Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl.

Lékař: MUDr. Radek Pavličný Jiný

Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. Milý, vstřícný, jde vidět velký zájem o pacienta. Všechno srozumitelně popisuje a vysvětluje. Fakt 100%.

Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Člověk se nebojí jí říct jakýkoliv zdravotní problém. Vždycky mi se vším pomohla, případně mě poslala k odbornému lékaři.
    Dnes jsem se dozvěděla, že na hornické poliklinice bude končit a moc mě to mrzí. Byla to nejlepší lékařka, jakou jsem kdy měla. Děkuji za Vaši práci, paní doktorko.

Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

Skvělý přístup paní doktorky, bohužel to nemohu říct o její sestřičce, paní Vašíčkové, nepříjemná a neochotná.

Lékař: MUDr. Lubomír Raška Jiný

Pan doktor Raška velice vstřícně a rychle reagoval na mou prosbu o pomoc s odstraněním znaménka u dcerky. Jeho přístup byl velice profesionální, stejně jako přístup jeho sestřiček. Jsem mu za jeho pomoc a práci moc vděčná. Všem doporučuji.

Lékař: Otmar Konvička Jiný

Dnes jsem podstoupil fibroskopické vyšetření. Pan doktor mi vše erudovaně vysvětlil a během vyšetření, které není sice moc příjemné, se společně se zdravotní sestrou chovali profesionálně a empaticky.

Lékař: MUDr. Lubomír Raška Jiný

Já jsem k tomuto chirurgovi kdysi šel z důvodů toho, že se o něm povídalo, že je nejlepší chirurg na Ostravě. Bohužel to tak není. Naštvalo mě, že podává desinformace ohledně zákroku co jde a co nejde spravit. Tedy jsme se domluvili na korekci jizvy a tento výkon byl zbytečný, nicméně byl poměrně drahý tak jak jinde reoperace. Za hloupost se platí. Velmi snadno mi mohl pomoci, ale z nějakého důvodu mě o tom ani neinformoval. Zbytečný, drahý a jednoduchý zákrok, který se ani nedělá pod celkovou anestezii. Nepochopil jsem.

Lékař: Zuzana Hanzlíková Jiný

Pokud mám hodnotit paní doktorku, nemůžu říci nic zlého. Chodím k ní spíš výjimečně, ale je velmi citlivá, pamatuje si nejen odborné ale i osobní informace o pacientovi (nebo si je umí velmi rychle vyabstrahovat a připomenout z dobře vedené dokumentace). Nedává antibiotika bez rozmyslu, raději si člověka dvakrát poslechne. Vždy se chce ujistit, že je člověk dobře doléčený.
    Sestra je trochu "ranařka", ale pokud neděláte problémy vy, je naprosto bezproblémová a příjemná.
    Obě dámy jsou velmi schopné a doporučuji je.

W
    Lékař: MUDr. Věra Procházková Jiný

Je to nejlepších lekarka kterou znam. Je velice.ochotna a starostliva osve pavienty. Jsem pani doktorce vdecna za hodne. Je moc hodna a vzdy me.vysetruje nadstandart je videtze ma zajem.o.me zdravi. Winklerova