Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Hornická poliklinika s.r.o.

Sokolská třída 81

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme zdravotní péči.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Lékař: Otmar Konvička Jiný

  Neco tak hrozneho jsem jeste nezazil. Doktor arogantni, bez nejakeho lidskeho pristupu. Diagnozu nevi protoze nema moji kartu a dival se na me jak na hlupaka. Pak si zacal delat kavu. Nedoporucuju.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

  Milá a příjemná. Děkujeme za vaši práci. Jste skvělá.Vrbka.

  Lékař: Otmar Konvička Jiný

  S horsi pristupem jsem se nesetkala…
  Sestřička sice byla ok, prijemna, ale jak prisel pan doktor, kdyz jsem uz lezela, a neumel pozdravit, ani odpoved na pozdrav, tak jsem byla trochu zaskocena, ale to nebylo nic tak spatneho, co se delo pak.
  Jak prastil z dvermi, a prichazel ke mne, tak mi hrube sahl na kalhotky (myslela jsem, ze roztrhne) a asi i sundal kalhotky(nebo castecne) citila jsem to, ale nevidela jsem to(i kdyz jsem si vzala ten den nizke a jeste je trochu dala dolu sama)-kdyby to aspon rekl, nebo varoval proste, nebo rekl at si to dam niz… ale tak se nestalo...
  Jinak se nezajima o subjektivni pocity pacienta a nekdo ho muze brat i jako arogantniho cloveka.
  Nic moc profesionalni pristup…mozna by nebylo spatne, kdyby pouvazoval, jake prisahy skladaji lekari a jak by se mel chovat k pacientovi.
  Jinak vysetreni celkem v poho, az na to, ze mi neco nemohl najit(pak to nasel) a celkem na to tlacil a pak jsem citila skoro po cely zbytek dne bricho.
  A na zaver mi rekl neco, beru jako,,kompliment’’.
  Chovani strasne dehonestujici.
  Tohle se mi nikdy nestalo a ani jsem si nemyslela, ze takovy doktor existuje…
  Uz nikdy znovu k tomuto lekari

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  S
  Lékař: MUDr. Jiří Kabát Jiný

  Skvělý lékař, který se mi věnoval od malička, a to s krvácením z nosu. Ve 20ti letech sem ho navštívila cca po roce léčení angíny moji praktickou lékařkou a on už mezi dveřmi konstatoval, že není není v pořádku a ano, skončila sem měsíc na infekčním.. Dá se říct, že mi zachránil život, jen proto, že to byl první lékař, který byl ochoten mě vyšetřit. Ačkoli může působit chladně nebo arogantně.. Vůbec takový není, všemi deseti doporučuji, až budu mít nějaký problém určitě vím kam půjdu

  O
  Ověřený profil
  Lékař: Zdeněk Haring Jiný

  Rozhodně nemohu doporučit. Arogantní a nepečlivý lékař, který léčí velice podivně. Obecně velmi špatná komunikace a přístup.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Ověřený profil
  Lékař: Otmar Konvička Jiný

  Sestřička je úžasná, usměvavá, milá. Pan doktor neodpověděl na pozdrav, když si všiml mého tetování, tak pro sebe utrousil "ježíši, potetovaná". Při vyšetření se mimo jiné zeptal, zda kouřím, odpověděla jsem, že ne a jeho reakce "aspoň něco". Vyšetřil mě myslím důkladně, to zase ano, ale chování k pacientce-ženě, strašně dehonestující.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jaroslava Vronská Jiný

  U této doktorky jsem byl z důvodu zarostlého nehtu na noze. Po celou dobu návštěvy se chovala velice arogantně a její zacházení s nohou bylo hrubé a vůbec neposlouchala, co jsem se jí snažil říct. Akorát se na mě i se sestrou okamžitě obořily, že si zkrátka jen neumím stříhat nehty. Vůbec je nezajímalo, že mám tenhle problém dlouhodobě a stříhaní je prakticky nemožné, jelikož pokaždé když se vrátím od chirurga, začne mi do nohy zarůstat dřív, než doroste. Navzdory tomu, že jsem chtěl přinejmenším parciální ablaci, doktorka mi nehet začala jen násilně vystříhat (což se ještě dalo) a pak i částečně vytrhávat - to celé bez umrtvení. Výsledkem bylo, že jen necelé tři týdny po jejím zákroku jsem skočil na antibioticích a plastice nehtu na skutečně odborném pracovišti. Tam mi navíc našli hluboko zarostlé zbytky nehtu (pravděpodobně ještě po jednom z dřívějších zákroků), které byly pravděpodobně příčinou recidivy. Jedná se jen o nehet a paní doktorka si nebyla schopna poradit. Opravdu bych se bál přijít tam s něčím složitějším. Doporučuje držet se od této ordinace co nejdál.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Lékař: MUDr. Petr Gudž Jiný

  Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl.

  T
  Lékař: MUDr. Radek Pavličný Jiný

  Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. Milý, vstřícný, jde vidět velký zájem o pacienta. Všechno srozumitelně popisuje a vysvětluje. Fakt 100%.

  K
  Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

  Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Člověk se nebojí jí říct jakýkoliv zdravotní problém. Vždycky mi se vším pomohla, případně mě poslala k odbornému lékaři.
  Dnes jsem se dozvěděla, že na hornické poliklinice bude končit a moc mě to mrzí. Byla to nejlepší lékařka, jakou jsem kdy měla. Děkuji za Vaši práci, paní doktorko.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu