Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme zdravotní péči. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Hornická poliklinika s.r.o.

Sokolská třída 81

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme zdravotní péči.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  S
  Lékař: MUDr. Jiří Kabát Jiný

  Skvělý lékař, který se mi věnoval od malička, a to s krvácením z nosu. Ve 20ti letech sem ho navštívila cca po roce léčení angíny moji praktickou lékařkou a on už mezi dveřmi konstatoval, že není není v pořádku a ano, skončila sem měsíc na infekčním.. Dá se říct, že mi zachránil život, jen proto, že to byl první lékař, který byl ochoten mě vyšetřit. Ačkoli může působit chladně nebo arogantně.. Vůbec takový není, všemi deseti doporučuji, až budu mít nějaký problém určitě vím kam půjdu


  O
  Ověřeny pacient
  Lékař: Zdeněk Haring Jiný

  Rozhodně nemohu doporučit. Arogantní a nepečlivý lékař, který léčí velice podivně. Obecně velmi špatná komunikace a přístup.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Otmar Konvička Jiný

  Sestřička je úžasná, usměvavá, milá. Pan doktor neodpověděl na pozdrav, když si všiml mého tetování, tak pro sebe utrousil "ježíši, potetovaná". Při vyšetření se mimo jiné zeptal, zda kouřím, odpověděla jsem, že ne a jeho reakce "aspoň něco". Vyšetřil mě myslím důkladně, to zase ano, ale chování k pacientce-ženě, strašně dehonestující.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslava Vronská Jiný

  U této doktorky jsem byl z důvodu zarostlého nehtu na noze. Po celou dobu návštěvy se chovala velice arogantně a její zacházení s nohou bylo hrubé a vůbec neposlouchala, co jsem se jí snažil říct. Akorát se na mě i se sestrou okamžitě obořily, že si zkrátka jen neumím stříhat nehty. Vůbec je nezajímalo, že mám tenhle problém dlouhodobě a stříhaní je prakticky nemožné, jelikož pokaždé když se vrátím od chirurga, začne mi do nohy zarůstat dřív, než doroste. Navzdory tomu, že jsem chtěl přinejmenším parciální ablaci, doktorka mi nehet začala jen násilně vystříhat (což se ještě dalo) a pak i částečně vytrhávat - to celé bez umrtvení. Výsledkem bylo, že jen necelé tři týdny po jejím zákroku jsem skočil na antibioticích a plastice nehtu na skutečně odborném pracovišti. Tam mi navíc našli hluboko zarostlé zbytky nehtu (pravděpodobně ještě po jednom z dřívějších zákroků), které byly pravděpodobně příčinou recidivy. Jedná se jen o nehet a paní doktorka si nebyla schopna poradit. Opravdu bych se bál přijít tam s něčím složitějším. Doporučuje držet se od této ordinace co nejdál.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Petr Gudž Jiný

  Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl.


  T
  Lékař: MUDr. Radek Pavličný Jiný

  Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. Milý, vstřícný, jde vidět velký zájem o pacienta. Všechno srozumitelně popisuje a vysvětluje. Fakt 100%.


  K
  Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

  Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Člověk se nebojí jí říct jakýkoliv zdravotní problém. Vždycky mi se vším pomohla, případně mě poslala k odbornému lékaři.
  Dnes jsem se dozvěděla, že na hornické poliklinice bude končit a moc mě to mrzí. Byla to nejlepší lékařka, jakou jsem kdy měla. Děkuji za Vaši práci, paní doktorko.


  I
  Lékař: MUDr. Tereza Matušková Jiný

  Skvělý přístup paní doktorky, bohužel to nemohu říct o její sestřičce, paní Vašíčkové, nepříjemná a neochotná.


  A
  Lékař: MUDr. Lubomír Raška Jiný

  Pan doktor Raška velice vstřícně a rychle reagoval na mou prosbu o pomoc s odstraněním znaménka u dcerky. Jeho přístup byl velice profesionální, stejně jako přístup jeho sestřiček. Jsem mu za jeho pomoc a práci moc vděčná. Všem doporučuji.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: Otmar Konvička Jiný

  Dnes jsem podstoupil fibroskopické vyšetření. Pan doktor mi vše erudovaně vysvětlil a během vyšetření, které není sice moc příjemné, se společně se zdravotní sestrou chovali profesionálně a empaticky.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu