Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ostrava

• „Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum,a.s.

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Je pro mne velkou ctí, že se mohu připojit k úžasnému hodnocení pana doktora Foltyse a osobně přidávám mnoho dalších hvězdiček. Mimo lékařskou odbornost oceňuji i lidsko-psychologický přístup k pacientovi.PANE DOKTORE SMEKÁM PŘED VÁMI !!! Yvetta Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo. Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Ležím po nehodě ve Fakultní nemocnici, kde mi operoval frakturu stehenní kosti a horní část kloubu pan doktor Demel. Dnes mě osobně navštívil na oddělení JIP, nestačil jsem zírat. Je to člověk kamarádský, plný optimismu a lidskosti. O jeho špičkové profesionalitě, také nepochybuji i přesto že jsem v začátcích léčby. Kupka. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „U paní doktorky jsem byl s atheromem na zádech, vyšetřila mě, objednala na zákrok, odstranila mi ho. Já jsem byl s paní doktorkou spokojený. Sestřičky OK. Co jsem tam byl, tak čekárna byla vždy plná. Lékařka zbytečně neztrácí čas nějakými řečmi, a na někoho tohle může působit arogantně, ale mi tento přístup vyhovoval. Její sarkasmus asi není pro všechny. :-)) Přeji pevné nervy :-)) Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Jelinek je skvely a 100% profesional :-) jsem stastna, ze jsem podstoupila operaci prave u nej. Od prvniho setkani jsem mu duverovala a udelala jsem dobre. Moc Vam pane doktore DEKUJI ❤️ Více

listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Mudr. Martin Mašek - skvělý a můj názor je , že jeden z nejlepších chirurgů v SM kraji ,odborník s velkým smyslem pro humor. Získal s moji důvěru! J. Kukuricášová Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Jednička v oboru. Naše rodina využívá jeho služeb už řadu let a nikdy nebyl sebemenší problém. Děkujeme Martine.

Žižkova 2379, Karviná Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Zlomenina synova lokte se zahojila perfektne,diky moc.

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Paní zubařka byla při mé návštěvě ambulance jednoduše skvělá! Má zubařka mě na stomatochirurgii poslala na extrakci zubu se zánětem, měla jsem neskutečný strach (byla to má 1. extrakce), po příchodu do ordinace mě strach již z části opustil, když jsem viděla milou, mladou a sympatickou paní doktorku. Dostala jsem dvě injekce, 2. po zjištění paní doktorky, že mě to ještě trošku bolí a pak bylo za cca 5 minut úplně po všem. Upozorňovala mě na možnou bolest při čištění pod zubem, ale nepocítila jsem ani píchnutí. Kéž by takový zubaři byli všchni, to by se tam chodila jedna báseň! :) P. S. ze zubařů mám panickou hrůzu již od dětství Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nejj lepší doktor děkuji vám pane doktore že jste my pomohl jste skvělí ....nebid vás bych doteť trpěla bolestí teť mam po operaci a jsem šťastná moc vám děkuji Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Chirurgická ordinace s.r.o.

• „Profi pristup,perfektni informovanost po i pred zakrokem, po rocnim trapeni s pakloubem, problem vyresen titanovou dlahou a jizva ktera skoro nejde videt... Velke diky. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nejlepší nejhodnější velmi poctivý pan doktor. Lidský přístup, poctivý a ochotný. Bylo nám ctí. Děkujeme.

• 17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Od lékaře očekávám, že můj zdravotní problém vyřeší věcně, rychle a v neposlední řadě také zručně. Pokaždě, když jsem musela navštívit chirurgickou ambulaci a zašla k dr. Wostrému, tak jsem se s takovým přístupem setkala a byla jsem maximálně spokojena. Stejnou zkušenost udělala i známá, která jej několikrát navštívila se svými dvěma malými dětmi. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.