Doporučení neurologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ostrava

• „Chodila jsem k panu doktorovi několik let vždy byl milí, ochotný vše vysvětlit, bohužel je dětský neurolog a mě je už 20 tak že musím chodit k jinému která mu nešahá ani po paty o mé nemoci neví vůbec nic, za to pan doktor Staněk oni věděl víc a vždy věděl jak mi pomoct za to tady ta paní doktorka ne. Za všechno co jste pro mě udělal vám moc děkuji Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Paní doktorku Madejovou navštěvuji dlouhodobě a jsem s ní velmi spokojena.Je vždy milá, trpělivá a profesionální. Výborná lékařka -doporučuji. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Velmi milá,ale hlavně velice profesionální lékařka. Je to člověk na svém místě!!!!

Klinika dětské neurologie, Fakultní nemocnice Ostrava

• „Úžasný lékař ve svém oboru, nikdo mým potížím nevěřil, až on ano a díky němu vlastne žiju.Opravdu je jako dr.House, jak už to tady zaznělo Jeden z mála lékařů, ke kterým se vždy těším. Odvádí svoji práci skvěle. Mnozí by se od něj měli učit. Děkuji pane doktore. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Úžasný profesionál, specialista.. Velmi doporučuji pro jeho lidský přístup! Sestřička je také milá a ochotná.

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní Primářka byla skvělá pomohla mi moc a byla na svém místě vzpomínám na vás moc často děkují vám moc Jana Z Opavy

• Neurolog, Pediatr

1 názor

„Dnes jsem s malým navštívila paní doktorku Nogolovou a musím říct , ze je to úžasná a lidská lékařka !!!! Odchazela jsem informována a velice spokojená. Děkujeme a doporučujeme !!!!! Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Dobrý přístup, jednání a vystupování vůči pacientovi. Dokáže dobře poradit a motivovat. Na rozdíl od ostatních lékařů se nechová povýšeně ani arogantně. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Já si na paní doktorku nemohu stěžovat. Problémy se zády a s páteří mi vyléčila, byla ochotná, vše mi vysvětlila a pomohla. A pokud se na někoho mračila, vždy to byl protivný arogantní pacient, taky bych se na něj neusmívala jako nějaká vyumělkovaná modelka. A že se dlouho čeká? To jsem čekala u každého doktora. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka byla milá, na dceru hodná. Před vstupem sestra požádala, ať dcera (21 měsíců) vstoupí do ordinace dr po svých, aby dr viděla jaka je chůze. Vyšetření probíhalo u mě na klíně, lékařka mluvila na dceru klidně a mile. Komunikace semnou také byla příjemná. Více

Stará Cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Neuronex Neurologie s.r.o.