Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih, Ostrava 70030

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Skvělý specialista a člověk na svém místě. Empatie je dnes již vzácností.

     • Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný  • 

  • J

    Mudr.Petr Hon je skvělý lékař a odborník !!! Vlídný přístup,snaha řešit pacientův stav.Prostě profík.
    pacientův problém ,

     • Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný  • 

  • Z

    Úžasný profesionál, specialista.. Velmi doporučuji pro jeho lidský přístup! Sestřička je také milá a ochotná.

     • Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný  • 

  • Výborný lékař,specialista!!! Jako bonus velmi lidský člověk! Jsem s panem asistentem Honem maximálně spokojená! Víc takových lékařů!

     • Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný  • 

  • neni co vytknout je takovy lidsky a ochotny a dovede naslouchat jsem spokojena je fakt ze obcas prijde pozdeji ale nikde se neflaka je tak dobry ze je zadany a ja vzdy mile rada tu chvilku pockam

     •  • 

  • Je fakt že se u pana doktora čeká.. ale čekat se výplati a je to natolik dobrý doktor ze když prostě není přítomen tak je u vážnějších případů a operací ze se prostě do ordinace nemůže dostat... za dobu co ošetruje me a moji mamku což ze cca 15 let si nemůžu stěžovat vubec na nic...

     •  • 

  • Úžasný profesionál, specialista.. Velmi doporučuji pro jeho lidský přístup! Sestřička je také milá a ochotná.

     •  • 

  • k panu doktorovi již více nejdu,jak psala paní dole,totéž se stalo i mně,byla jsem u pana doktora ovbjednaná a setřička mně přeobjednala poprvé a podruhé když měl pan doktor dovolenou se neuráčila ani mi zavolat a přeobjednat,proto NEDOPORUČUJI

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Úžasný, naprostá jednička po všech směrech. Odcházela jsem s pocitem, že kdyby byli všichni lékaři jako pan doktor Hon, byla by "radost" být nemocný a potřebovat je, ne jak tomu často bývá, kdy je doslova utrpení, když k některým lékařům musíte jít...
    Přeji panu doktorovi hodně zdraví a štěstí, ať může léčit co nejdéle:-)
    Šárka Petrušková, Ostrava

     •  • 

  • Výborný neurolog a že jich znám mnoho!!!Kvalitní lékař, který vždy ochotně pomůže a udělá i to, co není jeho povinností a to i když jej navštívíte v nemocnici na JIP, udělá si na Vás čas a zařídí to, co aktuálně potřebujete! Doporučuji tohoto specialistu!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu