Neurolog Krnov

• Neurolog, Chirurg

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

• „Nemohu si paní doktorku vynachválit. Velmi mi pomohla s mými problémy s migrénou, které mám zhruba od 6 let. Vždy se vším pomůže, je empatická a v případě potřeby je ochotná poradit i mimo pracovní dobu. Děkuji ! Více

Sušilova, Opava Mapa

Odborný lékař dětský neurologie

• „Paní dok;torka je moc hodná a ochotná. velmi hojně navštěvuje odborné semináře, odebírá mnoho odbornéliteratury, má dlouholetou praxi, mohu jen doporučit, pomohla mi. Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař neurologie a EEG

• „K paní doktorce docházím s babičkou, o kterou pečuji a musím říct, že je to člověk na svém místě. Má spousty znalostí, vše dobře vysvětlí, pomohla ve vyřízení spousty věcí, které byly nutné pro starost o "nemohoucího člověka". Její pracovní doba nekončí ordinačními hodinami, na maily mi odpovídala i ve večerních hodinách a toho si velice cením. Většina lékařů svůj mail ani nezveřejňuje nebo Vám nikdy neodpoví. Je příjemná a jde s dobou. Více

Revoluční 20, Bruntál Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Tohodle chlapa a "L" ekare je a bude desna skoda. Byl to doktor s velmi lidskym pristupem. Velice pozorny ke svym pacientum. Naslouchal, poradil, pomohl. Proste spicka ve svem oboru. Budete nam moc chybet p. doktore. Byl to uzasny clovek a lekar. Dekujeme za Vasi peci Více

I . P. Pavlova 9, Krnov, krnov Mapa

Nemocnice Krnov

• „Přirozený projev a upřímnost. Zjevná profesionalita. Smysl pro humor. To vše při plné čekárně. Děkuji za tento dar.

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o.

• „doktorka lída je profesionál se znalostmi,které má málokdo a to asi všechny štve,takže jí moc fandím a vřele doporučuji a v hlučíně nikdy nedělala! Více

Bochenkova 14/1155, Opava Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Pán doktor i sestřička,jsou milí ochotní a vždy v dobré náladě.Jako jedni z mála v Krnově.Ja osobně za to mockrát děkuji. Více

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Mně pan doktor pomohl ihned a byl velmi vstřícný.

Nám. Hrdinů 6, Krnov Mapa

Odborný lékař neurologie

• „S postiženou dcerkou s epilepsií a dalšími problémy i s dalšími dětmi navštěvuji paní doktorku již několik let,mohu potvrdit,že nám vždy pomohla a vyšla vstříc,v porovnání s neurologickou ambulancí dětské nemocnice v Brně o sto procent lepší péče.Oceňuji i to,že se v případě nejasností nebojí zdravotní stav konzultovat s jinými lékaři.Velmi si paní Hájkové vážíme a jsme rádi,že ji tu máme. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Odborný lékař dětská neurologie

• „Pám primář je velmi příjemný člověk a výtečný odborník neurolog. Moc mi pomohl ! Děkuji mu a všem doporučuji.

Válečkova 16/900, Opava Mapa

Cerebrovaskulární poradna s.r.o.

• „Pan doktor dělá čest své práci. Je pečlivý, vstřícný, milý a ochotný vysvětlit daný problém, s kterým jste do ordinace přišly. Za lidský přístup dávám samé ******. Můžu jen doporučit. Více

Krnov Mapa

• „Lékař s dlouhou praxí,vynikající diagnostik,takové péče jako u tohoto lékaře se dostané málo kde!

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Odborný lékař dětská neurologie

• „Několik měsíců jsem měla problém s brňením lokte. Pan doktor mě velmi mile přijal a začal se mým problémem zabývat. Po vyšetření mi předepsal léky,které mě do jednoho týdne zbavily problému. Pan doktor je velmi milí a svou práci odvádí skvěle. Více

Válečkova 16, Opava Mapa

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o.

• Nemocniční 1, Město Albrechtice Mapa

Nemocnice Město Albrechtice