Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ostrava

• „Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :) Více

Horymírova 121, Ostrava-Zabřeh Mapa

praktický zubní lékař

Ošetření kořenových kanálků

700 Kč

• „Druhá návštěva v Rohel Dent, výborný bezbolestný přístup, profesionalita celého personálu a kvalita ošetření.

Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava Mapa

MUDr.Rohel Dent

• „Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města. Více

Hladnovská 2078/20, Ostrava Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „K panu doktorovi jsme začali chodit jako k zastupujícímu lékaři a už jsme u něj zůstali. Neskutečný přístup. I bázlivého člověka svým chováním zbaví strachu, všechno probíhá rychle, šetrně, přitom precizně . Je znát, že pana doktora jeho práce baví. Pacientovi všechno vysvětlí, nenutí ho za každou cenu do drahých zákroků, navrhuje několik řešení. Ani děti se zubaře nebojí, dokonce se ptají, kdy půjdeme zase. Víc takových! Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Více

Kmochova 8, Havířov , Havířov Mapa

Dental centrum

Endodontické konzultace

400 Kč

• „K paní doktorce chodím už snad 20let a lepšího stomatologa jsem si nemohla vybrat.Spolu se sestřičkou tvoří naprosto skvělý a profi tým.Jsem opravdu šťastná,že chodím právě k nim. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní přístup a super rychlé akutní ošetření.Mohu jen doporučit.Pan doktor je opravdový profesionál.

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Paní doktorka Šmehlíková je prostě jedním slovem zlatá.Chodíme k ní skoro celá rodina už několik let.Její přístup k pacientovi je jedinečný,milá,ochotná,usměvavá.Nejvíce si cením toho,že se snaží každý zub zachránit,léčit.Já miluji chodit k zubaři, a to hlavně kvůli paní doktorce.Kéž by bylo více takových lékařů. Více

Hasičská 46/547, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K MUDr.Němcové Jiřině chodím minimálně 25 let. Vždy když k ní přijdu je v dobré náladě a snaží se pacienta rozveselit, aby na bolest se kterou k ní jde nemyslel. Jako lékařka je výborná a nepatří k těm, kteří chtějí na pacientech pouze vydělat, tzn. že svou práci odvede skvěle a nemusíte tam za pár dní jít znovu, např. když vám vypadne plomba. Lékařů, kterým jde předně o zdraví pacientů a ne o byznys by mělo být daleko více a naše paní doktorka patří k těm prvním. Více

Křižíkova 3, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubař ... Jsem strašně ráda že jsem u něj .. Kdybych takového zubaře měla už od dětství tak nemam strach ze zubařů.. Snaží se co nejvíc abych netrpěla... Sestřička taky úžasná :-) Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Výborná, trhání zubů rychlé, bezbolestně. Vše pečlivě vysvětlila. Ochotná pomoct a když jsem se bála, mluvila se mnou při trhání, přesně co bude dělat. Více

Klimšova 750, Petřvald Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Zlatá paní doktorka, moje vnučky povozila na zubařském křesle, ukázala jim, jak se ošetřují bolavé zoubky, děvčátka se uklidnila a nyní si bez problému nechají ošetřit vše, co je třeba. Děkuju, paní doktorko! lionelza Více

Brandlova 11, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K pani doktorce chodim vic jak 10 let. Vse udela peclive. Nabidne i injekci. Nikdy zadny problem, posle na rentgen, kdyz se ji neco nezda. Za me palec nahoru, chodim k ni rada a tesim se k zubari. Mam dvouleteho chlapce, ktereho jsem k ni take prihlasila. Jelikoz ma priserne zuby, tak zvladla mu jich sest zaplombovat a ctyri vytrhat. Je neuveritelna, naprosto super a nejsikovnejsi. Sice se toho bala,ale svou praci udelala perfektne. Muj kluk se uz v pohode naji a neustale se smeje, ted uz i pri cisteni zubu. Nejlepsi doktorka a sestricka, vrele doporucuji. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Skvělé, dneska jsem byl oficiálně na druhé návštěvě, ale prvním zákroku. Doktorku doporučuji všem, kteří hledají kvalitu. Rozhodl jsem se nechat si zpravit všechny zoubky a už teď vím, že na správném místě. Doktorka i sestra milé, přístup super, domluva bezproblémová a zákrok bezbolestný. Vždy jsem zubaře a věci okolo zubů nenáviděl, ale tady v ordinaci nemám problém. Více

Těšínská 66, Opava Mapa

Opava Dent s.r.o.

• „Dobrý den, mám velmi panický strach ze zubaře a jakmile mne zubní lékař kterýkoliv spatří, dá za pravdu, nežertuji, a tak jsem byla přes veškerý strach nucena navštívit zubaře, ,,navštívila jsem se svým již do nebe volajícím chrupem Mudr Šárku Bernadyovou, a musím říci, že lépe jsem nemohla vybrat.Trpělivá, s citem, chápavá a velmi dobře spravený chrup po jejím zásahu, ,všem vřele doporučuji tuto velmi dobrou lékařku,Valentová Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka Rosická je prostě nej. Vždy když jsem měl problém. Uměla si s ním bez problému poradit. Chtěl bych ji moc poděkovat. Je velký profík. Sestřička taky velmi šikovná. Ještě jednou díky za to že svou práci děláte na jedničku. Více

Švermova 4B, Havířov Mapa

Novadent s.r.o.

• „K p.doktorce chodím již delší dobu, již jsem k ní přihlásila i oba syna. Je to úžasná lékařka, milá,citlivá,empatická,poradí a rozumí opravdu své práci. Jen kdyby bylo více takových lékařů. Děkuji moc, za takovou lékařku. Více

Nádražní 114, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Na doporuceni znamych navstevuji doktorku Pantlikovou bez strachu. Ocenuji jeji pristup k pacientu. Jsem velmi spokojena. Více

Sokolská třída 49, Ostrava Mapa

Zubní ambulance

• „Paní doktorka, je velice pečlivá, se skvělým přístupem. Doporučuju !!

Frýdecká 59/936, Vratimov Mapa

HA Dent Ostrava s.r.o., praktický lékař stomatolog