Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Dagmar Štefková
Praktický lékař stomatolog

Brandlova 11, Ostrava 702 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Zlatá paní doktorka, moje vnučky povozila na zubařském křesle, ukázala jim, jak se ošetřují bolavé zoubky, děvčátka se uklidnila a nyní si bez problému nechají ošetřit vše, co je třeba. Děkuju, paní doktorko!
    lionelza

     •  • 

  • Pani doktorka ve mě vypěstovala fobii z ošetření u zubního lékaře. Trhala mi v době těhotenství obě osmičky, bez anestezie a bez RTG (ještě bych pochopila). Ani mě nenapadlo sem něco psát, říkala jsem si, že paní doktorka je ráznější, ale po dnešním vyšetření u jiného lékaře musím.
    Z RTG, které mi bylo provedeno před vyšetřením, zjištěno zapomenuté zubařské načiní, při odstraňování nervu u jednoho zubu, což mě šokovalo. Způsobilo mi to totiž zánět, takže zub musí ven a za něj náhrada.
    Takže jsem jedniná co nejsem spokojená, jako všichni ostatní, netušila jsem co nosím za poklady od paní doktorky...

     •  • 

  • Je hodně lékařů s titulem. Těch laskavých k pacientům je však rozhodně již méně. Paní Mudr. Štefková je profesionální lékařka, nelze nic jiného než doporučit.

     •  • 

  • Paní doktorka Štefková je fakt kvalitní zubařka, pečlivá a hlavně rychlá :-)

     •  • 

  • s manželem jsme s paní doktorkou velmi spokojeni

     •  • 

  • Velice ochotná,profesionální lékařka.

     •  • 

  • skvělá!!!!!!

     •  • 

  • N

    K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velice spokojení,doporučuji

     •  • 

  • M

    Mohu potvrdit předešlé ohlasy, jsou opravdu pravdivé.Paní doktorka má v péči celou naší rodinu a všichni jsme s ní víc než spokojení, se sestřičkou jsou velmi dobře sehrané, navíc vždy usměvavé a se smyslem pro humor,který je v ordinaci zubaře víc než potřebný.
    Přeji, hodně dobrých pacientů a vyslovuji nejlepší hodnocení.

     •  • 

  • R

    Perfektní práce, slušné jednání, vyřešené problémy, které jiní zubaři nechávali bez povšimnutí.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu