Zubař Havířov

• „Sehr gute Ärtztin und Personal. Das könnt ihr auch sehen, wenn ihr kommt vor bei. Frau Kramarcikova hat mich total in ihrem Reich empfangen und mir durch Ihre ruhige Art schnell meine große Aufregung und auch Angst genommen. Die Nachkontrolle lief dann jetzt, wie erwartet, in der selben Ruhe und Professionalität. Man hat von Anfang bis Ende einfach das Gefühl, gut aufgehoben zu sein... Macht weiter so. Více

Zahradní 2055, Karviná Mapa

Soukromá zubní ambulance

• „Za mě perfektní! Velmi příjemný a vždy usměvavý personál a zubaři jsou špičkoví. Všem můžu jen doporučit. Moc a moc děkuji že mě pan doktor Mlynář přibral do stavu pacientů a jsme už u něj celá rodina. Více

Bachmačská 1023/3, Ostrava Mapa

Bachmačská 1023/3, Mapa

Profibělení

Bělení zubů

5 500 Kč

• „Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :) Více

Horymírova 121, Ostrava-Zabřeh Mapa

praktický zubní lékař

Ošetření kořenových kanálků

700 Kč

• „Velmi profesionální přístup, pečlivě provedené zákroky, mohu jen doporučit ostatním. Ani naše děti se nebojí tohoto pana zubaře, dokonce se k němu těší!!! Více

Kostelní 96/23, Ostrava Mapa

Dentdelion - zubní ordinace, s.r.o.

Endodontické konzultace

980 Kč

• „Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města. Více

Hladnovská 2078/20, Ostrava Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nejlepší lékař co znám a odborník na svém místě! Díky panu doktorovi mám zase krásný úsměv! Velmi příjemné a citlivé jsou také sestřičky! Více

Pivovarská 2182, Frýdek-Místek Mapa

Zubní ordinace MDDr. Adam Literák

Implantáty

8 000 Kč

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „K panu doktorovi jsme začali chodit jako k zastupujícímu lékaři a už jsme u něj zůstali. Neskutečný přístup. I bázlivého člověka svým chováním zbaví strachu, všechno probíhá rychle, šetrně, přitom precizně . Je znát, že pana doktora jeho práce baví. Pacientovi všechno vysvětlí, nenutí ho za každou cenu do drahých zákroků, navrhuje několik řešení. Ani děti se zubaře nebojí, dokonce se ptají, kdy půjdeme zase. Víc takových! Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Více

Kmochova 8, Havířov , Havířov Mapa

Dental centrum

Endodontické konzultace

400 Kč

• Dr. Slámy 1/290, Český Těšín Mapa

OlzaDent, s.r.o., stomatologie

• „Po hodne spatne zkusenosti v zahranici si me vzal dr Kotas do pece a ja nemohu nez ho jen chvalit. Velmi profesionalni pristup, navrh postupu lecby. Vrely lidsky pristup, velmi profesionalni chovani celeho personalu. Pokud vam na vasich zubech zalezi, jste na spravnem miste! Více

Dr. Slámy 290/1, Český Těšín Mapa

OlzaDent s.r.o

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „K panu doktorovi chodím celý život a neměnil bych. Vždy profesionální ošetření a vstřícné a milé jednání jak pana doktora tak jeho sestřičky. Mohu všem jen vřele doporučit... Více

Hotelový dům EDĚ Dětmarovice, Karviná Mapa

Praktický lékař stomatolog s laboratoří

• „Nejlepší zubař co Česky Těšín může mít.Velka a precizní prace.Ochota a srozumitelná vysvětlení zákroku.Konvičková

Jablunkovská 1916, Český Těšín Mapa

MUDr. Petr Paszek

• „Ordinaci paní doktorky Šimšálkové mohu jedině chválit. Jednak přístup paní doktorky je naprosto úžasný, paní doktorka je trpělivá, vše vysvětlí, je moc hodná a vstřícná (já jsem vcelku hysterka na zuby takže opravdu mě uklidnila a byla naprosto skvělá;-)), ordinace je krásná, moderní a paní sestřička je také úplně super. Vzhledem k tomu, že jsem měla celoživotní blok ze zubařů, tak názor se mi rychle změnil a nešla bych už jinam! Kromě skvělého přístupu jsem také naprosto spokojena s výsledky! Zuby mám jako nové, ani nejde poznat, že by se kdy plombovaly!! V ordinaci paní Šimšálkové jsem si postupně nechala spravit všechny své zuby a opravdu mohu říct, že tak skvělých doktorů je v ČR opravdu málo. Ještě bych dodala, že do ordinace ve F-M jezdím až z Prahy a opravdu se mi to vyplatilo!! Více

Viléma Závady 3679, Frýdek-Místek Mapa

ESTHETIC DENT CENTER s.r.o.

Dentální hygiena

1 500 Kč

• „Paní doktorka je nejen krásná a milá,ale také úžasná a pečlivá.Poprvé za za celou dobu se nebojím ošetření.Jen se bojím,až odejde někdy na mateřskou ;-) Více

Kmochova 8, Havířov Mapa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

• „Pan MUDr. Doležálek je špička ve svém oboru, stejně jako jeho maminka. Chodíme k nim celá rodina a jsem za to šťastná. Školová. Více

Důlní 3347/1, Ostrava Mapa

Dentální centrum Karolina s.r.o.

• „Úplně nejlepší zubař i pro strašpytly, nedá prostor se stresovat. Profesionální přístup, příjemné chování, odborník. Sestra nejvíc super.... Více

Lidická 43/886, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog