Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Havířov

• „Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :) Více

Horymírova 121, Ostrava-Zabřeh Mapa

praktický zubní lékař

Ošetření kořenových kanálků

700 Kč

• „Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města. Více

Hladnovská 2078/20, Ostrava Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nejlepší lékař co znám a odborník na svém místě! Díky panu doktorovi mám zase krásný úsměv! Velmi příjemné a citlivé jsou také sestřičky! Více

Pivovarská 2182, Frýdek-Místek Mapa

Zubní ordinace MDDr. Adam Literák

Implantáty

8 000 Kč

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „Pan MUDr. Doležálek je špička ve svém oboru, stejně jako jeho maminka. Chodíme k nim celá rodina a jsem za to šťastná. Školová. Více

Důlní 3347/1, Ostrava Mapa

Dentální centrum Karolina s.r.o.

• „Úplně nejlepší zubař i pro strašpytly, nedá prostor se stresovat. Profesionální přístup, příjemné chování, odborník. Sestra nejvíc super.... Více

Lidická 43/886, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K panu doktorovi chodím léta,teď kdy jsem se stala onkologickým pacientem a přišla jsem k němu s velkou bolestí zubů,snažil se býti co nejjemnějším a můj problém záhy a skoro bezbolestně vyřešil.To,že tady píšete,že je málomluvný mi nevadí,hlavně že se soustředí na svou práci a to je pro mě velmi důležité.Děkuji pane doktore. Více

Sokolská tř. 64, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělá,skvělá,skvělá,vše zde již napsané podepisuji a souhlasím,odborník,empatický přístup,kéž bychom měli všichni všude takové štěstí na milé odborníky jako je doktorka Soszková,děkuji moc.Marcela Zymrusová. Více

Ruská 101, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi příjemná profesionálka.Její práce je vždy dobře odvedená,odnaučila mne nemít strach ze zubaře -ošetření jen s injekcí.Moc a moc děkuji jejímu celému týmu,všichni jsou ve své práci nejlepší!!!! Více

Sokolská tř. 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vždy jsem měla trauma že zubaře. Od té doby co mám pana Arvaie se opravdu nebojim. Trhal mi 4 osmičky nikdy zadny zánět nic. Vše vysvětlí u toho co dělá. Velká spokojenost a to,že se děje i 2 měsíce? A co jako ,na dobreho pana doktora si klidně počkám . I moje 2 děti pana doktora i jeho přístup a paní sestricku mají rádi. Více

Kmochova 1652/8, Havířov Mapa

zubní ordinace

• „Přeju hodně zdraví, nedovedu si představit ordinaci bez vás!Jana Šimčíková

U studia 33, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Je to jeden z nejlepších stomatologů,se kterými jsem se ve svém již pokročilejším životě potkal a přejí mu mnoho úspěchů v jeho další náročné práci. Více

Křižíkova 3, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní pan zubař. Mohu jen doporučit. Vždy se snažil problém vyřešit,aby mě to bolelo co nejméně. Jiného zubaře už bych nechtěla. Jsem velice spokojená. Více

Na Hradbách, 2632/18, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka a sestřička jsou velmi milé a hodné a zbavily mě strachu ze zubařů.Už 10 let se nebojím a nemám žádný problém se zuby.Zbavila mě velkého traumatu.Děkuji,Stanislava Knýblová. Více

Dr. Maye 5/686, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Děkuji za skvělou dlouholetou profesionální a odbornou péči. Oceňuji lidský přístup a příjemné prostředí včetně laskavé sestřičky. Paní doktorku mohu jen vřele doporučit. Petr Více

Zdrav. středisko JÄKL a.s, Karviná Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprosto profesionální zubařka, velmi milá, její vyšetření jsou citlivá a bezbolestná. Jak jen to jde, pacientovi pomůže. Více

Dr. Maye 5/686, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka Šmehlíková je prostě jedním slovem zlatá.Chodíme k ní skoro celá rodina už několik let.Její přístup k pacientovi je jedinečný,milá,ochotná,usměvavá.Nejvíce si cením toho,že se snaží každý zub zachránit,léčit.Já miluji chodit k zubaři, a to hlavně kvůli paní doktorce.Kéž by bylo více takových lékařů. Více

Hasičská 46/547, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní zubařka i sestřička jsou velmi suprové dělají svou práci naplno a úsměvem a hlavně velmi dobře.I když jsme se přestěhovali tak nechci měnit. Více

Lidická 43, Havířov Mapa

Zubní Ordinace, MUDr.Eva Kučerová, Lidická 43, Havířov-Šumbark

• „Navštívil jsem ambulanci dr. Sliwkové když jsem měl vysoké bolesti a protože jsem kontaktoval více doktorů tak jsem s kladnou odezvou už ani nepočítal.Špičková odbornost a profesionalita doktorky a sestry mi pomohly od bolesti.S příkladnou ochotou se člověk málo kdy setká a nejvíce je schopen ji ohodnotit když to nejvíc potřebuje. Více

Ke studánce 1048, Orlová Mapa