Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Milena Filáková
Praktický lékař stomatolog

Nádražní 114, Ostrava 70200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    K paní zubařce chodím odmala, chodí k ní i má dcera od doby, co jí vylezly první zuby ( nyní má 14let). Paní doktorka byla vždy velmi ochotná a s dcerou také trpělivá. Jen díky ní se dcera nebojí zubaře a na návštěvu se vždy těší.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • M

    Ze srdce děkuji paní doktorce Filákové za její laskavý přístup, koncem roku, skoro půl roku jsem měla veliký problém se zubami, dásněmi, s počáteční paradentozou už jsem se rozloučila se zubami, bolestí jsem nemohla ani jíst. Díky vstřícnému přístupu paní doktorky Filákové se podařilo procesy v puse zastavit a jsem ji velice vděčná, že mám takovou skvělou zubařku !!! Děkuji pani doktorko za veškerou pomoc !!! Děkuji.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Rozhodla jsem si udělat čas a napsat o paní doktorce moji zkušenost. Patřila jsem mezi její dlouholeté pacienty a vždy jsem byla s jejím přístupem a péčí velice spokojená. Rozhodli jsme se s manželem do její péče svěřit i našeho malého syna a nikdy jsme nelitovali. Ale bohužel nemůžu souhlasit s některými názory lidí, kteří tady psali předemnou. To bylo možná pravdou před několika lety. Jenom čas mě přesvědčil o tom, že kvalita její odvedené práce je velice slabá a její znechucený přístup a náladovost patří mezi její slabé stránky. Myslím, že mezi dobré stomatology již dávno nepatří a o tom jsem se přesvědčila nejenom já ale i můj manžel. Její špatně odvedená endodencie a špatně vyvrtané kazy mě stáli několik desítek tisíc korun. Byla jsem nucena přejít k jinému stomatologovi a nelituji. Teprve teď jsem si uvědomila, že paní doktorka je znechucená svou prací a myslím upřímně, že mezi zubaři již nemá dávno co dělat. Moc mě to mrzí, protože sem o ní měla úplně jiné mínění ale až začínající problémy po její zákrocích a taky rentgen mého nynějšího zubaře odhalil její nepečlivost. Moc ráda bych napsala doporučení ale bohužel tomu tak není. Jsem z její péče a přístupu opravdu zklamaná. Jediné pozitivní co bych mohla dodat je, že má hodnou a milou sestřičku ale to je opravdu všechno.

     •  • 

  • Co dodat...??? Lékařka a sestra na svém místě. Děkuje za péči celá naše rodina :-)

     •  • 

  • P

    Příjemná, profesionální a docela bezbolestná péče pro naši celou rodinu.
    Vstřícnost při sjednávání termínu prohlídky, profesionální chování sestry.
    Děkujeme za dlouhodobou péči o naše zuby,

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi profesionální a příjemná. Za spoustu let, co k ní chodíme i s manželem se nestalo, že bychom odešli nespokojeni.

     •  • 

  • moje děti se jí bojí,

     •  • 

  • Příjemná paní doktorka, chodíme k ní celá rodinka, my - rodiče - již skoro 30 let.Děti se u ní nikdy nebály. Jezdili jsme za ní, ještě byla dětskou zubní lékařkou, do Bohumína, pak do Hrušova, kde v "chemičce" měla závodní ordinaci. Vždy měla fajn i sestřičky. Přeji i nadále spokojené pacienty. :-)Zao

     •  • 

  • Odborný a lidský přístup, jemná a pečlivá. Navštěvujeme její ordinaci celá rodina vč. malých vnoučat, které se přestali bát. Super doporučuji.
    Přeji paní doktorce jen spokojené pacienty. Milada Patkolová

     •  • 

  •  •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu