Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• „Zubařům se vyhýbám co to jde, ale nově jsem začal chodit k paní doktorce Rudiy (před 3 měsíci a již mám 5 návštěv, tak 6 zbývá ještě). Považuji se za perfekcionistu a můžu nyní s jistotou říci, že paní doktorka je mimořádně usměvavá, charismatická, empatická a trpělivá osoba, která vyjde vstříc a celý zákrok přizpůsobuje maximálně pacientovi. Co se týče její práce, tak ta je precizní a z mého pohledu naprosto ukázková. Jelikož je toto recenze, tak obvykle se mají připojit i nějaké mínusy. Je nadmíru obtížné něco vymyslet, tak snad mě napadá pouze to, že paní doktorka je jenom jedna :) a neznám za ni stejně vyhovující zálohu. Také její sestřička, která mě vždy uklidňuje je obdobných kvalit a tvoří s paní doktorkou perfektní tandem. Závěrem bych řekl, že jsem velmi vděčný, že jsem se k nim dostal a přeju jim dlouhou a úspěšnou kariéru. :) J. Suda Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

od 1 500 kč

• „Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková Více

Trnkovo náměstí 1112/2, Praha Mapa

ADENTIST PRAHA s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 900 kč

• „Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu. Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči. Více

od 4 500 kč

• „Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji. Více

od 4 500 kč

• „Velice peclivy zubar, uprednostnuje kvalitu pred kvantitou. S pristupem rychle "zaplacnout" se rozhodne nesetkate. Injekci dava automaticky. Celkove jsem spokojen. Více

Mezi Školami 2475/29, Praha Mapa

MDDr. Petr Mochow

• „K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli. Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji. Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

1 500 Kč

• „Vyborny lékař, jsem velice spokojena a doporucuju! Pan doktor si získal mou důvěru, je velice přívětivý a ke každému najde individuální přístup. Více

K Červenému vrchu 844/2a, Praha Mapa

Stomatologická klinika Lazurit

Ošetření kořenových kanálků

od 1 600 kč

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů. Více

Pod Kulturním domem 932/1, Praha Mapa

Fimodent

• „Vždy jsem měla hrůzu že zubaře a po smrti předešlého zubaře, který už věděl jak na mě,jsem dlouho hledala nového, až jsem narazila na pana doktora Dušečkina. A pan doktor je přímo anděl. Přicházíte do ordinace se strachem a odcházíte s úsměvem. Pan doktor je totiž velmi empatický, usměvavý, vše vysvětlí a uklidní. Nemohla jsem si najít lepšího. Je prostě skvělý. A sestřička taky. Více

Bašteckého 2542/16, Praha 13 Mapa

Declin s.r.o.

• „Paní doktorka je vzácná bytost mám jí moc ráda a opravdu umí. Zpravila mi zuby na jedničku. Je moc milá hodná. Pomohla několika mým přátelům ochotně je vzala a oni si jí nemohou také vynachválit. Moc děkuji že jste Více

Na Hlavní silnici 155, Kněževes Mapa

Zubni ordinace Kněževes

Extrakce zubu

300 Kč

• „Všímavá paní doktorka, jsem šťastná, že jsem se dostala k ní. Potřebovala jsem akutně ošetřit zub a zrovna měla volné místo na další den, to mě doslova zachránilo a nyní u paní Olgy i zůstanu nadále v péči. Vše mi vysvětlila, velice pečlivě ošetřovala zub i kanálky, dokud si nebyla jistá, že je práce odvedena perfektně. Ještě jsem se nepotkala s natolik pečlivým přístupem k ošetření zubů. Mockrát děkuju. Více

Zubní ordinace FAMILYDENT

od 2 900 kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

ProMag Dental

• „Dneska jsem pana doktora Lavgaeva navštívil s akutním problémem a prosbou o vyřešení, velice dobře mě příjmul, vše precizně a bez bolestně vyřešil a naplánoval okamžitě mou další cestu k odstranění všech dalších problémů! Mockrát vám děkuji, JČ Více

Krškova 807/21, Praha Mapa

Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

990 Kč

• „Pavel je nejen fakt dobrý zubař , ale především člověk , takže zatím co ostatní se zubaře bojí , vždy se těším jak s ním poklábosím o životě, společnosti a tak... Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Od detstvi jsem mela panickou hruzu ze zubaru (diky ruznym zazitkum u me detske zubarky). Pred prvni navstevou u pani doktorky Markety jsem u zubare 5 let nebyla. Strasne jsem se bala, ale kamarad mi ji doporucil, doprovodil me. Pani zubarka je velmi citliva a empaticka mlada dama, ktera cloveka nijak nesoudi, ale snazi se pomoci. Po straslive spouste zakroku, ktere na me vykonala, se nebojim k zubari chodit. Nyni k ni chodim i se synkem. Ja prekonala svuj strach, syn jej nejspis nikdy mit nebude. Pani zubarka je poklad, ktereho si velmi cenim. Více

Palackého 83, Kladno Mapa

Náš zubař s.r.o.

• „Velmi empatický doktor. I moje děti ho mají rády. Vždy se snaží pomoci a netahat z lidí zbytečné peníze. Doporučuji všemi 10. Dojíždím k němu - jsem mimopražská a stojí mi to za to. Více

Klikatá 19/166, Praha Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pana doktora jsem našel přes velmi dobré hodnocení zde na znamylekar.cz. Čekal jsem tedy maximum. Pan doktor Racek je rozhodně profík a ostřílený odborník. Nic se u něj neplatí, jak tu párkrát zaznělo. Platil jsem pouze za bílé plomby. Někdo tu psal, že používá nejnovější a nejmodernější materiály a že si to nemůže dovolit. To bych neřekl. Kdybych mlčky seděl, tak mám obyčejnou amalgamovou plombu. Když jsem se zeptal, tak mi vše vysvětlil a nakonec jsme dělali bílou. Rozhodně doporučuji. Více

Ke Smíchovu 78/98, Slivenec, P-5, Praha Mapa

Zubní ordinace

• „Pan doktor nás přijal jako nové pacienty po velmi nepříjemné zkušenosti z Berouna, kde nám tamní zubař diagnostikoval kazy mně i synovi bez RTG, pouze rentgenovým pohledem do zubu. jeho skore bylo, že u syna se netrefil vůbec, syn je bez kazů a u mě se netrefil s počtem a lokací :-) Pan doktor je velmi příjemný a návštěva probíhala profesionálně, takže my určitě budeme jezdit za panem doktorem do Prahy Více

Hostinského 1536/7, Praha Mapa

RABAHDENT s.r.o.

• „Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé. Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko. Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti! Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „Pan doktor i sestřička jsou moc příjemný a pozitivní. Jsou to profíci kteří jsou perfektne sehraní. Chodim tam moc ráda a odcházím vždy s úsměvem. Více

Žufanova 1/1114, Praha Mapa

Praktický lékař - stomatolog