Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavel Kučera
Praktický lékař - stomatolog

Žufanova 1/1114, Praha 16300

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

45 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor i sestřička jsou moc příjemný a pozitivní. Jsou to profíci kteří jsou perfektne sehraní. Chodim tam moc ráda a odcházím vždy s úsměvem.

     • Praktický lékař - stomatolog Měla jsem hodně kazů a dost špatné zuby  • 

  • Mladší doktor ve mě vzbuzuje důvěru. Jeho práce je velice kvalitní. Jen mi vadí, že se nezeptá jaký materiál plomby chci a mlčky mi to opraví. Poslední roky je, ale už mnohem více komunikativní. Doporučuji.

     • Praktický lékař - stomatolog bolest zubů  • 

  • Skvělý lékař. Přešla jsem k němu na doporučení a jsem velmi spokojená. Pak doktor je velmi citlivý a vnímavý, což jako "nervák ze zubařů" velmi oceňuji. Zachránil mi zub, který už byl na vytržení. Opravdu doporučuji.

     •  • 

  • Velmi kvalitní a solidní zubní lékař. Pracuje rychle a pečlivě. A co je hlavní plus - že se každý zub snaží zachránit pokud to jen jde. Má příjemné vystupování a pozitivní přístup k pacientům.

     •  • 

  • Děkuji p.doktorovi Kučerovi ml.a jeho sestřičce za péči,s kterou o mě pečovali,za lidský přístup,za to,že ač jsem se od mala bál zubaře z jeho ordinace jsem vycházel s úsměvem!Leckdy sice pokřiveným,ale pouze zásluhou umrtvovacích injekcí.Děkuji.Vlastimil Macek

     •  • 

  • Jaroslav Kodet
    Vynikající lékař. Profesně i lidsky. Maximální pečlivost i citlivost.
    Rovněž velmi příjemná zdravotní sestra.
    Mohu jen doporučit !

     •  • 

  • Pan doktor Kučera ml. je velice příjemný, ochotný a zákroky provádí téměř bezbolestně. Chodíme k němu na pravidelné kontroly celá rodina, dopuručila jsem ho i mým známým a spokojenost je maximální. Mohu pana doktora každému vřele doporučit.

     •  • 

  • Pak doktor má zlaté ruce. Vzal mě na rychlo, ač jsem zatím nebyla jeho pacientka a ulomený zub mi bezbolestně vytrhnul. Všechno mi důkladně vysvětlil a seznámil mě s dalším postupem. Z ordinace jsem vycházela poprvé v životě s úsměvem. Doporučuji!

     •  • 

  • Mohu vřele doporučit. Nedělá zákroky, které nejsou nezbytné apod. Velmi milý, jedinný u kterého jsem vydržela tolik let a je spokojený i manžel.

     •  • 

  • Stary doktor spletl korunu ze zubem, nechal mi mezeru mezi zuby v ktere porad se ucpavaji zbytky jídla. Mlady doktor mě odmítl prijmout i kdyz jsem mel objednanou navstevu protoze jsem uz jednou navstivil jejiho otce (nebyl jsem spokojen s osetrenim). Na otazku proc si sam nemuzu volit zubare sestra a doktor odpovídali jenom "protoze ne". Velkmi zvlastni a neprijemne zkusenosti. Treba proto ze jsem Francuz? Nedoporucuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu