Zubař Hořovice

• „Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová Více

DEVIDENT s.r.o

• „Pan doktor vse vysvetli,poradí nejlepší způsob.Je pečlivý a hl.přistupuje zrovna ke mě jemně,protoze mam panickou hrůzu ze zubaře.vše rychlé a bezbolestne.sestricka prijemna.celkova spokojenost Více

Stomatologie zaytsev

• „musím i já říci že přístup byl víc než skvělý , ještě před pár lety byla v ordinaci na příkopech slečna zubařka co opět potvrdila že k zubaři už dobrovolně nejdu ! strašný přístup , dlouho mi trvalo než jsem se opět odhodlala zubaře navštívit i přes veškeré boleti kterými jsem prošla jsem se k zubaři neodhodlala , zjistila jsem že slenu zubařku asi poslali do patřičných míst skrze stížnosti , nastalo nové kolečko ke komu jít, dostala jsem se ke slečně Bogdanové a jsem velmi spokojená , neustále se mě ptá zda něco cítím zda to bolí a jestli je všechno v pořádku naučila jsem se že nemusím mít strach a jediné co mě dnes lehce brzdí v návštěvě je snad její hezký vzhled jelikož strach a stud je asi něco jiného , každopádně i přes veškeré problémy i skrze bydlení a malou docházku musím uznat a pochválit jedině snad dovolat se je problém :( Více

DEVIDENT s.r.o

• „Skvělý zubař, pečlivý, šikovný, jeho práce je stoprocentní a proto ho můžu doporučit všem, kteří chtějí mít krásné, zdravé zuby bez bolesti se skvělou péčí. V případě problémů ochotné asistentky na recepci vyjdou vždy vstříc dle potřeb, také musím pochválit skvělý tým sestřiček. Více

Holandská 123, Beroun Mapa

MDDr. Martin Fiala

• „Lepší zubařku v životě nenajdete!!! ❤ Při jakékoli návštěvě jsem odcházel s úsměvem na tváři. TOP DENTISTA !!

• Na Příkopech 103, Příbram Mapa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit. Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji. Více

Buzulucká 480, Hořovice Mapa

Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

Bělení zubů

od 4 300 kč

Česká 49, Beroun Mapa

Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

• „Pan doktor Novikov je výborný zubař a úžasně milý člověk Jsem moc ráda, že jsem se stala jeho pacientkou.

DEVIDENT s.r.o

• „Rád bych zde pochválil profesionální a lidský přístup pana doktora Holmana. Ošetření je naprosto bezbolestné a mohu jen potvrdit, že pan doktor dělá svou práci pečlivě . Velmi se mi líbí, když pan doktor dopředu informuje o zákroku, který bude provádět, tedy pacient očekává přesně to, co bude následovat. Zákrok bezbolestný , přátelské prostředí, milá sestřička. Velmi lidský přístup. Pan doktor je pro mě velká osobnost, které naprosto duveruji a vždy odchazim z ordinace s velmi dobrým pocitem. O.Sudík, Hořovice Více

Komenského 49, Hořovice Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Paní doktorka udělala nemožné, zbavila mne strachu ze zubařů. A to po více jak deseti letech bez jakékoliv návštěvy zubaře a úzkostí jen z pomyšlení na usednutí do zubařského křesla. Nejen že mne strachu zbavila, ale dokonce je to pro mne teď super relax při poslechu hudby. I ta vrtačka má už uplně jiný zvuk, než na co byl člověk zvyklý z dětství. Nikdy by mne to nenapadlo, ale návštěva paní doktorky je pro mne něco jako wellness. Doporučuju!! Více

Hradební 152, Beroun Mapa

• „Perfektní doktorka, chodím jsem již několik let. Vždy vše vysvětlí, téměř bezpolestné zásahy ;-)

Pod Haldou 64, Beroun Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Úžasná paní doktorka,chodíme k ní všichni a děti se poprvé nebojí jít k zubaři..lidská,příjemná,svou práci umí na jedničku ..doporučuji !!!! Více

DEVIDENT s.r.o

• „Profesionální přístup, výborná zubařka.

Pod Kaplankou 508, Beroun Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Mám hrůzu ze zubařů.. Paní doktorku 100 % doporučuji co se týká strašpytlů jako jsem já, ale i jako super odborníka :) Více

Talichova 825, Beroun Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Pan doktor je citlivý, jsem spokojená s jeho péčí, doporučuji všem, v jeho péči je celá naše rodina.

Švermova 1591, Beroun Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „V.Čermák Vřele doporučuji, jsem velmi spokojený a neměnil bych. Oceňuji velmi profesionální přístup.

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Dnes jsem byla u paní doktorky Fialové na ošetření s oběma dětmi (dcera 5 let, syn 7 let), které měly kaz. Jsem naprosto nadšená z velmi citlivého a profesionálního přístupu paní doktorky. Paní doktorka byla velice empatická, trpělivá a vše dětem vysvětlila. Děti po ošetření odcházely nadšené, spokojené. Paní doktorka je prostě úžasná. Děkujeme!! Pelánovi. Více

Holandská 123, Beroun Mapa

Váš úsměv

• „Já jsem s touto zubařkou spokojena. Konečně doktor, co se nesnaží si se mnou povídat (nesnáším small talk), přijme člověka vždy přesně v předem domluvený čas, je rychlá. Jediný nedostatek: má často plný kalendář a termíny dává třeba až za měsíc. Více

Stomatologie Zaytsev

Stomatologie Zaytsev