Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.
K Nemocnici 1106, Hořovice 268 31
Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (80)

MUDr. Dita Pelikánová Jiný

Paní doktorka je skvělá, odrodila mě při prvním těhotenství, musela provést nástřih a jelikož mě musela zašit i podruhé vše mi vysvětlila. Byla bych moc ráda když by mne odrodila i podruhé.. ale nwvim zda to jde...

MUDr. Marta Martínková Jiný

Byla jsem v šoku z chování paní doktorky. Celou dobu byla velice arogantní, nepříjemná a chovala se jako, že ona ví vše a já jsem ubožák co jí tam otravuje.Otázky nepříjemné, neměla ani zájem pomoci ( gynekologii jsem navštívila zoufalá, jelikož můj lékař měl dovolenou). Na gyn. ambulanci jsem volala den předem jestli tam mohu přijet, popsala jsem problém který mám a bylo mi řečeno, že určitě a jaké jsou možnosti. Po příchodu do ordinace mi bylo sděleno, že nic takového dělat nebude a že tam jsou nezkušené sestry a nevědí co mi říkají po telefonu ( to co mi po tel. sestra říkala je běžné a není problém to udělat jinde jak jsem si zjistila). Jen mě mrzí, že člověk se pak cítí jako špinavý kus hadru a pomoci se nedočká a že neumím být tak arogantní a nepříjemná, abych se tomu bránila. Lituji všechny maminky, které při porodu vyfasují tuto lékařku a nejen rodičky ......

Martin Derčalík Jiný

Chtěla bych jménem mojí maminky Marie Lomové poděkovat MUDr. Derčalíkovi, který ji v listopadu 2023 provedl TEP kyčelního kloubu. Pan doktor je erudovaný odborník a špičkový ortoped. Velký dík si však zaslouží za vstřícný přístup k pacientům a "obyčejné" lidské porozumění, které po moji maminku moc znamená. Ještě jednou děkujeme za skvěle odvedenou práci, kterou MUDr. Derčalík dělá také dobré jméno celé Nemocnici Hořovice.

Martin Derčalík Jiný

Velmi si vážím přístupu pana doktora. Je precizní, empatický. Skutečně mi pomohl. Kéž by byli ostatní lékaři jako pan MUDr. Derčalík.

Martin Derčalík Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu MUDr.Martinovi Derčalíkovi za perfektně provedenou operaci při výměně kyčelního kloubu levé nohy dne 29.2.2024. Podstoupila jsem u něj již druhou výměnu (první byla 3.12.2022 u pravé nohy) a v obou případech byla operace provedena perfektně.Pan doktor je opravdu špičkový profesionál, velice milý,vstřícný,trpělivý a díky němu dnes chodím rovně a bez bolesti.. Ještě jednou moc,moc,moc děkuji, a také i celému sehranému operačnímu týmu.

Martin Derčalík Jiný

Velice děkuji MUDr. Martinů Derčalíkovi za profesionální, perfektně odvedenou výměnu obou kyčelních kloubů v 12/2023 a v 2/2024.Je to špičkový ortoped.Jeho milý, vstřícný a lidský přístup je v dnešní době ojedinělý.Rovněž děkuji celému týmu oddělení ortopedie za skvělou, profesionální a lidskou péči.

Martin Derčalík Jiný

Ráda bych touto cestou poděkovala p. MUDr. Martinovi Derčalíkovi z Nemocnice Hořovice oddělení ortopedie. V roce 2021 jsem zde prodělala TEP kyčelního kloubu. Ráda bych zdůraznila, že s tak milým a laskavým přístupem k pacientovi jsem se setkala málokde. Od první návštěvy u pana doktora ze mne naprosto spadl veškerý strach a obavy z operace a plně jsem mu důvěřovala. Odvedl perfektní práci! Mé poděkování patří nejen panu doktorovi Derčalíkovi, ale i celému týmu zdravotníků Nemocnice Hořovice.

MUDr. Helena Vidovičová Jiný

Neprofesionální způsob,arogance,zlost..už nikdy víc.

Martin Derčalík Jiný

Pan doktor je úplný miláček.Jednou injekcí ukončil moji dlouholetou bolest zápěstí.Ostani lékaři mi pouze řekli že se nedá nic dělat.A ono dá!!.Pan doktor je velice milý a empatický.
    Pět hvězdiček je málo!!!Moc děkuji.

MUDr. Jan Ševít Jiný

Velice nepříjemná zkušenost s panem doktorem. Navštívila jsem pohotovost kvůli krvácení na začátku těhotenství. Pan doktor byl asi naštvaný, že ho takhle večer otravuji. Absolutně ho nezajímalo, co mu říkám. Bez pozdravu, mi jen řekl ať si jdu odložit, aniž by se zeptal co mám za problém. Vyčetl mi, že mám svou gynekoložku v Praze a ne někde poblíž Hořovic. Měla jsem co dělat abych se při vyšetření nerozbrečela. Z této zkušenosti se budu vzpamatovávat velice dlouho.