Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

K Nemocnici 1106

268 31 , Hořovice , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
34 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • L
  Lékař: Petr Landsperský Jiný

  V říjnu 2020 mi p.doktor Landsperský operoval Hallux valgus./vbočený palec/Po operaci jsem třetí měsíc a nekulhám a palec rovný,pohyblivý.Jsem překvapena a moje okolí také, rána zhojena a pohyblivost a citlivost se vrací.Škoda,že nemohu přiložit foto.Bolest po operaci byla,ale dala se utlumit a překonat.Opravdu šikovný a milý lékař.

 • I
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martin Derčalík Jiný

  Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za super profesionální a perfektní výměnu dnes již obou kyčelních kloubů. Pan doktor má snad stále dobrou náladu a strašně pozitivně působí i na pacienta. Jeho přístup je snad z jiného světa vstřícný a uklidňující. Perfektní výsledky. Jsem po všech stránkách spokojený a chci moc a moc poděkovat a doporučit Dr. Derčalíka všem kteří operaci TEP kyčle zvažují . Děkuji za všechno Ing. Milan Bernášek Kladno

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martin Derčalík Jiný

  Panu MUDr. Derčalíkovi moc děkuji za perfektně provedenou výměnu kyčelního kloubu.
  Strávil jsem obrovskou část života prací v lese. Toto zaměstnání mi život velice ovlivnilo, ale především zničilo kyčelní klouby. Po výměně prvního kloubu se cítím skvěle, po dlouhé době mohu zase jezdit na kole a při chůzi již není nutná hůl. Pan doktor má optimistický, lidský a příjemný přístup k pacientovi. Pane doktore, děkuji Vám za obnovení mého života, přeji hodně zdraví a mnoho dalších úspěchů nejen ve Vašem oboru.

 • B
  Ověřeny pacient
  Lékař: Petr Landsperský Jiný

  Pan doktor byl vždy příjemný milý a jednou když jsem byla na kontrole tak byl bohužel nemocný a já se dostala k panu primáři a uvěřia jsem mu ,že mi pomůže ,bohužel jsem na tom hůře než jsem byla ,každý den lituji ,pan doktor Landsperský to s pacienty myslí dobře ,není arogantní a vše vysvětli .Takových lékařů by mělo být více

 • B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milan Pastucha Jiný

  Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila bohužel .Když někomu věříte že vám pomůže a realita je opačná, ta k bohužel .Škoda možná že oni budou taky jednou v pacienti .Bohužel špatná zkušenost Průběh léčby,stále jsem si stěžovala na bolesti ,které jsou bohužel dodnes ,podle pana doktora bylo vše v pořádku .Napsala bych více ,ale co se nehodí nezveřejní .

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marta Martínková Jiný

  Z chování paní doktorky jsem byla v šoku. Chovala se nepříjemně, arogantně, měla jsem pocit, že ji obtěžuji. Nenechala mě ani dostatečně vysvětlit můj problém. Věřím v její odbornost a zkušenosti, ovšem citlivost, respekt a profesionální komunikaci postrádám.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • K
  Lékař: MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

  Velice Vám pane doktore Bruthansi děkuji za kvalitní a profesionální pristup. Děkuji že jste ihned začal řešit mé zdravotní problémy a poslal mě na veškerá potřebná vyšetření. Jste odborník na
  svém místě. Dále bych chtěla poděkovat veskeremu personálu na neurologie.

 • J
  Lékař: MUDr. Michal Kristen Jiný

  Kontrola po pěti týdnech operace nártní malíkové kosti zpevněním šroubem. Všechno bez problémů a bez bolesti. Teď po pěti týdnech už mohu pozvolna našlapovat a jsem v pohodě.

 • M
  Lékař: Petr Landsperský Jiný

  Pan doktor je skvělý, moc si s ním rozumím.Návštěva u něj mi vždy zlepší náladu. Operoval mi kyčel, funguje náramně, je moc krásně udělaná. Moc doporučuji.

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milan Pastucha Jiný

  Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila ,ale bohužel jsem se setkala s nelidským přístupem ,a neochotou komunikovat .....

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu