Zobrazit lékaře

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

K Nemocnici 1106

268 31, Hořovice, středočeský

Kontaktní údaje +420 31...

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Ivan Popílka

Chirurg, MUDr.

• H

Pan doktor Popílka působí nenápadným dojmem,ale myslím,že je to člověk na svém místě.má vlídný přístup k pacientům,vše vysvětlí trpělivě,srozumitelně a snaží se pomoct.Vedle lidského přístupu je i výborný operatér.

• Zuzana Přibylová

Hematolog, MUDr.

• Z

Má velice kladný přístup k pacientům, u lidí velice oblíbená. Ve svém oboru je jednička. Paní doktorka je velice pečlivá, zodpovědná, důsledná. Neměnila bych a všem DOPORUČUJI.

• Luboš Čížek

Chirurg, MUDr.

• Na pohotovosti se zlomeným nosem. Vše v pořádku.

• U pana doktora jsem v urologické péči několik let, vždy mi ochotně a profesionálně pomohl. Díky němu jsem se zbavila chronických potíží, které jsem měla několik let. Pomohl i členům mé rodiny - po chirurgické stránce. Je to člověk, který je na správném místě a proto ho mohu jen doporučit. Simona.

• Michal Šmíd

Kardiolog, MUDr.

• zachránil mi život

• Veronika Lonková

Gynekolog, MUDr.

• Ordinuje tato lékařka opravdu v Medicentru? Prý v Medicentru je jediná gynekoložka MUDr. Spoustová. Nevíte, někdo jak to je? Díky

• Paní doktorka je moc milá a šikovná.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Richard Sequens

Chirurg,

• Po vsech moznych zkusenostech (spise negativnich) s doktory, jsem se dostala do pece pana doktora a opravdu si ji nemuzu vynachvalit! Velice vlidny, lidsky a ochotny pristup pana doktora je v nasem zdravotnictvi spise ojedinely. Kor u takove kapacity jakou pan doktor je! Je to opravdu spickovy doktor. Velice si ho vazim a dekuji mu.

• Osobne si myslim ze je to v cechach spicka. K pacientum pristupuje opravdu individuelne a ne jako spousta spousta okresnich felcaru, podle "manualu". Pusobi na me ze je to jeden z mala lidi na spravnym miste.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Antonín Spal

Neurolog, Pediatr, MUDr.

• Š

Úžasně milý, profesionální, pečlivý, pacientovi se opravdu věnuje, všecho vysvětlí..Pocit, který jsem měla u jiných zubařů - rychle, rychle, ať jich stihnu co nejvíc - se nekonal. Absolutní spokojenost!

• Moc hodný oan doktor, vždycky pomohl

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marie Jelenová

Internista, MUDr.

• D

Výborná paní doktorka. Vstřícná, ochotná. Sestřička je usměvavá. V ordinaci panuje pohoda a klid.

• Marta Martínková

Gynekolog, MUDr.

• G

Na to že nepatří mezi nejmladší lékařky, je překvapivě milá a pohodová. Příjemné vystupování, vše vysvětlí a ještě se s ní zasmějete.