Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.
Podívejte se na další kliniky
Koho hledáte?
Hledejte jinou specializaciSlužby
Specialisté
Adresa
Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.
Pojištění
- Oborová zdravotní pojišťovna
- Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
- Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Názory o lékařích (112)
112 názorů
Blanka
Velmi arogantní doktor, jeho nadvysene chování a ponižování mě osoby mě překvapilo. Že prej mi zachránil zivot ( a to bylo myšleno za predepsani na vysetreni )
Nevím co pan doktor zobe, ale měla by být určitá hranice co si může dovolit!
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Dana
Přečetla jsem si uvedené recenze a nemohu souhlasit s názorem, že pan doktor je arogantní. Má svůj osobitý přístup a mně přijde vtipný. Již 2 roky se snažíme s manželem vylepšit jeho zdravotní stav a nedaří se nám to. Teprve pan doktor je první, kdo poslal manžela na speciální vyšetření (RTG+MR atd) a plně se mu věnuje. Jsem velmi ráda za to, že jsme ho objevili.
ing. Danuše Vodrážková
Je špičkový neurolog se zájmem o zlepšení zdravotního stavu pacienta a hlavně hledá příčiny onemocnněí
Váš účet byl odstraněn
Letos jsem byl operován p. doktorem Derčalíkem v nemocnici v Berouně (TEP kolene). Jsem s jeho výkonem na operačním sále nesmírně spokojen. Jeho lidský a vysoce profesionální přístup k pacientům dodává chuť zdárně rehabilitovat. Touto cestou mu chci ještě jednou poděkovat za jeho práci.
Jaroslav
Pan doktor je arogantní, povýšený a neostýchá se vám vysmát uprostřed vyšetření. Do papírů na vyšetření, které mi doporučila doktorka z ambulance zaměřující se specificky na mé problémy, napsal: díky za vyšetření z psychologické indikace.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Vladimír Pavlík
Pan doktor je naprosto úžasný, prodělal jsem 3 operace které pokazili v Brně a zůstaly mi 2 vývody ze střev.
Další 2 operace provedl pan doktor Örhalmi, každá operace 100% výsledek, nebyl jsem po operacích tak zničený jako v Brně.
Doslova mne pan doktor vrátil do života mezi zdravé lidi a nikdy mu nepřestanu být vděčný za jeho profesionalitu, přístup i ochotu.
Děkuji PANE DOKTORE
manželé Stehlíkovi
U pana primáře Pastuchy jsem byla já i můj muž na operaci kolen i kyčlí. Nohy nám slouží, nemůžeme si na nic ztěžovat, vše OK
Karolína Skučková
Naprosto traumatický zážitek. Přišla jsem urgentně s bolestmi, zvracením - způsobené endometriózou.
Pan Ševít mi rovnou řekl co si stěžuju, že to si holt musím vytrpět a mužů si za to sama, jelikož nemám děti.
Vyšetření bylo bolestivé, bez upozornění a lubrikantu do mě narval zrcátka a ultrazvuk a následně mi do klínu hodil ubrousek a odešel k PC.
Něco absolutně strašného
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Anonym
MUDr. Tomáš Bruthans je dobrý diagnostik. Ale chování k lidem je asi na bodu mrazu, arogantní chování, po celou návštěvu se vysmíval, měl arogantní narážky. Takový člověk by neměl pracovat s lidmi, empatie a profesionalita u něj na posledním místě, a jak se k vám bude chovat je podle jeho nálady…jeho diagnóza u mě byla správná…a to na poprvé, ale jeho chování vůči pacientům je naprosto šílené a nepřípustné.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
PN
Naprosto arogantní, k mnoha lidem se chová jak kdyby kus hadru, výsledky z vyšetření se ani nedozvím, jeho chování a jednání je šílený a nakonec to ještě otočí na vás.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní