Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

K Nemocnici 1106

268 31 , Hořovice , středočeský

Lékař: MUDr. Jan Ševít Jiný

Podle recenzí koukám, že pana doktora ženy buď milují nebo nesnáší. Já patřím k první skupině. K panu doktorovi chodím už cca 9-10 let a jsem naprosto spokojena. Občas nemá náladičku a někdy jedná trochu moc přímo, ale obecně si myslím, že je spíše nepříjemný na lidi, kteří si myslí, že jsou chytřejší než lékaři a do všeho kecaji :-)).

Lékař: Martin Derčalík Jiný

Dobrý den chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Mudr Martinovi Derčalíkovi za super provedenou operaci výměnu kyčelního kloubu dne 30.6.2022. Celý tým při operaci pracoval nadstandartně. Přístup k pacientovi, pooperační stav atd. Prostě slova samé chvály. Vřele všem doporučuji. Ještě jednou velké díky pane doktore je vidět, že medicina je vaše velká láska. S úctou Alena Langmüllerová Praha

Lékař: MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

Včera po návštěvě na neurologii s panem doktorem Bruthanzem velké nadšení je svůj ale no a co každý jsme nejaky naopak pan doktor totiž léčí pricinu problému to uz bohuzel ted moc doktorů nedela a ne ze vas pošle jinam at to tam vyresi nebo zobni si prasek a cau, prostě profík i s moji ted momentální poruchou nervů me dokazal rozesmát díky doktore za vás jste jednička a lidi nerozcilujte se s negativním hodnocením za pravdu kterou vám říká a spíš s tím něco dělejte

Lékař: Martin Derčalík Jiný

Chtěl bych poděkovat Mudr. Martinu Derčalíkovi za veškerou péči a za skvěle vykonanou operaci výměny koleního kloubu. Jsem velice spokojen a zároveň bych chtěl velmi poděkovat veškerému personálu ortopedického oddělení za kvalitní péči a lidský přístup. Ještě jednou děkuji všem.

Lékař: MUDr. Veronika Kadeřábková Jiný

Paní doktorka, je naprosto profesionální, lidská, sympatická žena, která se Vás snaží maximálně pochopit.
    Musím zde pochválit i celé zázemí gynekologické ambulance, sestřičky na přípravně jsou sehraný tým.
    Vždy jsou usměvavé, vstřícné. Jsem ráda, že se zde starají o mé další těhotenství

Lékař: MUDr. Veronika Kadeřábková Jiný

Nejlepší doktorka, byla jsem u paní Doktorky jen dvakrát, protože má doktorka marodila. A musím říct že jsem se u ní cítila moc dobře, vše vám vysvětlí, je velmi lidská a má smysl pro humor. Opravdu nejlepsi doktorka v Horovicich. Doporučuji

Lékař: Martin Derčalík Jiný

6 týden po TEP kyčle v 51 letech, operované panem MUDr. Martinem Derčalíkem. Kloub plně funkční, bez bolesti, chůze bez fr. holí, za volantem bez problémů. Děkuji pěkně za perfektní výkon a profesionální přístup. Bez váhání pana doktora Derčalíka doporučuji, stejně tak Nemocnici Hořovice a její personál i následný 2 týdenní pobyt v Rehabilitační nemocnici Beroun.

Lékař: MUDr. Milan Pastucha Jiný

Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila bohužel .Když někomu věříte že vám pomůže a realita je opačná, ta k bohužel .Škoda možná že oni budou taky jednou v pacienti .Bohužel špatná zkušenost Průběh léčby,stále jsem si stěžovala na bolesti ,které jsou bohužel dodnes ,podle pana doktora bylo vše v pořádku .Napsala bych více ,ale co se nehodí nezveřejní .Budou to už dva roky a stále vidím ten hrozný film před sebou vzali mi celý můj život ,Nevím jak můžou klidně spát

Š
    Lékař: MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, je svůj (někdo řekne arogantní jak jsem již četla dalších příspěvcích) ale je profík a k němu to patří já s jeho názory nemám problém. Můj problém s migrénama se snaží stalé řešit a mohu říct že zabírá. Jsem velmi spokojená a teď jsem objednala k němu i manžela se zády

Lékař: MUDr. Jan Ševít Jiný

Měla jsem tu čest dvakrát a příšerná zkušenost, ještě jsem se s takto arogantním a neempatickým lékařem nesetkala.
    Navíc jako lékař mi vůbec nepomohl, za mě tedy jen zbytečně zabitý čas.