Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

K Nemocnici 1106

268 31 , Hořovice , středočeský

Lékař: Martin Derčalík Jiný

Chtěl bych poděkovat Mudr. Martinu Derčalíkovi za veškerou péči a za skvěle vykonanou operaci výměny koleního kloubu. Jsem velice spokojen a zároveň bych chtěl velmi poděkovat veškerému personálu ortopedického oddělení za kvalitní péči a lidský přístup. Ještě jednou děkuji všem.

Lékař: MUDr. Veronika Kadeřábková Jiný

Paní doktorka, je naprosto profesionální, lidská, sympatická žena, která se Vás snaží maximálně pochopit.
    Musím zde pochválit i celé zázemí gynekologické ambulance, sestřičky na přípravně jsou sehraný tým.
    Vždy jsou usměvavé, vstřícné. Jsem ráda, že se zde starají o mé další těhotenství

Lékař: MUDr. Veronika Kadeřábková Jiný

Nejlepší doktorka, byla jsem u paní Doktorky jen dvakrát, protože má doktorka marodila. A musím říct že jsem se u ní cítila moc dobře, vše vám vysvětlí, je velmi lidská a má smysl pro humor. Opravdu nejlepsi doktorka v Horovicich. Doporučuji

Lékař: Martin Derčalík Jiný

6 týden po TEP kyčle v 51 letech, operované panem MUDr. Martinem Derčalíkem. Kloub plně funkční, bez bolesti, chůze bez fr. holí, za volantem bez problémů. Děkuji pěkně za perfektní výkon a profesionální přístup. Bez váhání pana doktora Derčalíka doporučuji, stejně tak Nemocnici Hořovice a její personál i následný 2 týdenní pobyt v Rehabilitační nemocnici Beroun.

Lékař: MUDr. Milan Pastucha Jiný

Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila bohužel .Když někomu věříte že vám pomůže a realita je opačná, ta k bohužel .Škoda možná že oni budou taky jednou v pacienti .Bohužel špatná zkušenost Průběh léčby,stále jsem si stěžovala na bolesti ,které jsou bohužel dodnes ,podle pana doktora bylo vše v pořádku .Napsala bych více ,ale co se nehodí nezveřejní .Budou to už dva roky a stále vidím ten hrozný film před sebou vzali mi celý můj život ,Nevím jak můžou klidně spát

Š
    Lékař: MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, je svůj (někdo řekne arogantní jak jsem již četla dalších příspěvcích) ale je profík a k němu to patří já s jeho názory nemám problém. Můj problém s migrénama se snaží stalé řešit a mohu říct že zabírá. Jsem velmi spokojená a teď jsem objednala k němu i manžela se zády

Lékař: MUDr. Jan Ševít Jiný

Měla jsem tu čest dvakrát a příšerná zkušenost, ještě jsem se s takto arogantním a neempatickým lékařem nesetkala.
    Navíc jako lékař mi vůbec nepomohl, za mě tedy jen zbytečně zabitý čas.

Lékař: MUDr. Jan Ševít Jiný

Pan doktor je profesionál. Nemám mu co vytknout. Byla jsem hospitalizována, následně laparoskopicky operována. Pan doktor vše důkladně vysvětlil byl ochotny skutečně pomoct. Lékaře doporučuji.

Lékař: MUDr. Martin Cajthaml Jiný

Nejlepší doktor v celé nemocnici.Snaži se pomoci a vyhovět pacientovi neni jnasko ostatni co nic nereši chovani velmi mile a bolest se snaži rešit a vždy hledat proč tomu tak je take posila hned na vyšetřeni a nereši jako jiny doktori v nemocnici kolik ot sotji nebo že je ot zbytečny proste top doktor ktery nema konkurenci

Lékař: MUDr. Marie Pohořelská Jiný

Dnes jsem v gynekologicke ambulanci potkala pani doktorku Pohorelskou. Ke vsem lekarum chodim se strachem, ale u pani doktorky jsem se tak po trech vterinach citila uplne v klidu. Byla mila, citliva, empaticka, muj problem mi peclive vysvetlila a nijak me nestrasila. Respektovala moje rozhodnuti vyzkouset nejdrive "alternativni, prirodnejsi" lecbu, vlastne sama tyto moznosti krome jinych navrhla. Mockrat dekuji za tento pristup.