Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

K Nemocnici 1106

268 31 , Hořovice , středočeský

Lékař: MUDr. Milan Pastucha Jiný

Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila bohužel .Když někomu věříte že vám pomůže a realita je opačná, ta k bohužel .Škoda možná že oni budou taky jednou v pacienti .Bohužel špatná zkušenost Průběh léčby,stále jsem si stěžovala na bolesti ,které jsou bohužel dodnes ,podle pana doktora bylo vše v pořádku .Napsala bych více ,ale co se nehodí nezveřejní .

Lékař: MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

Pan doktor je ta nejlepší možná volba, pokud máte skutečné potíže. Nezažila jsem dosud lékaře s takovým přístupem a jsem ráda, že jsem se dostala k něm. Všechno vysvětlí, ukáže, seznámí s možnostmi a jejich následky, abyste se, plně informováni, o svém zdravot.stavu mohli dál rozhodnout. Jeho vtípky či humor dokáží v daných situacích i vhodně podpořit či zlepšit náladu. A mimochodem - komunikuje s Vámi, nikoliv s monitorem, což se už dnes tak málo vidí.

Š
    Lékař: MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, je svůj (někdo řekne arogantní jak jsem již četla dalších příspěvcích) ale je profík a k němu to patří já s jeho názory nemám problém. Můj problém s migrénama se snaží stalé řešit a mohu říct že zabírá. Jsem velmi spokojená a teď jsem objednala k němu i manžela se zády

Lékař: MUDr. Jan Ševít Jiný

Měla jsem tu čest dvakrát a příšerná zkušenost, ještě jsem se s takto arogantním a neempatickým lékařem nesetkala.
    Navíc jako lékař mi vůbec nepomohl, za mě tedy jen zbytečně zabitý čas.

Lékař: MUDr. Jan Ševít Jiný

Pan doktor je profesionál. Nemám mu co vytknout. Byla jsem hospitalizována, následně laparoskopicky operována. Pan doktor vše důkladně vysvětlil byl ochotny skutečně pomoct. Lékaře doporučuji.

Lékař: MUDr. Martin Cajthaml Jiný

Nejlepší doktor v celé nemocnici.Snaži se pomoci a vyhovět pacientovi neni jnasko ostatni co nic nereši chovani velmi mile a bolest se snaži rešit a vždy hledat proč tomu tak je take posila hned na vyšetřeni a nereši jako jiny doktori v nemocnici kolik ot sotji nebo že je ot zbytečny proste top doktor ktery nema konkurenci

Lékař: MUDr. Marie Pohořelská Jiný

Dnes jsem v gynekologicke ambulanci potkala pani doktorku Pohorelskou. Ke vsem lekarum chodim se strachem, ale u pani doktorky jsem se tak po trech vterinach citila uplne v klidu. Byla mila, citliva, empaticka, muj problem mi peclive vysvetlila a nijak me nestrasila. Respektovala moje rozhodnuti vyzkouset nejdrive "alternativni, prirodnejsi" lecbu, vlastne sama tyto moznosti krome jinych navrhla. Mockrat dekuji za tento pristup.

Lékař: MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

Mé nadšení z velmi brzkého datumu návštěvy ze mě opadlo hned po prvních minutách strávených v ordinaci ve společnosti pana doktora Bruthanse.
    Hned na začátku mě zaskočilo arogantní až sakrastické chování i zvláštní otázky, které jsem se snažila přehlížet, ale jako vrchol mi přišlo, když se mě začal arogantně ptát, co vidím na snímku z magnetické rezonance. Pan doktor si pravděpodobně spletl, kdo koho má léčit.
    Další skvělý moment byl, když ukázal na bílá místa na snímku, které podle něj nebylo nic jiného než sádlo, takže z mého počátečního nadšení z vyřešení mého zdravotního problému mi pan doktor hnusně sdělil, že jsem jen sádelnatá.
    Možná měl pan doktor jen špatný den, ale mohl by příště volit jiná slova pro komunikaci s pacienty.

Lékař: Petr Landsperský Jiný

V říjnu 2020 mi p.doktor Landsperský operoval Hallux valgus./vbočený palec/Po operaci jsem třetí měsíc a nekulhám a palec rovný,pohyblivý.Jsem překvapena a moje okolí také, rána zhojena a pohyblivost a citlivost se vrací.Škoda,že nemohu přiložit foto.Bolest po operaci byla,ale dala se utlumit a překonat.Opravdu šikovný a milý lékař.

Lékař: Martin Derčalík Jiný

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za super profesionální a perfektní výměnu dnes již obou kyčelních kloubů. Pan doktor má snad stále dobrou náladu a strašně pozitivně působí i na pacienta. Jeho přístup je snad z jiného světa vstřícný a uklidňující. Perfektní výsledky. Jsem po všech stránkách spokojený a chci moc a moc poděkovat a doporučit Dr. Derčalíka všem kteří operaci TEP kyčle zvažují . Děkuji za všechno Ing. Milan Bernášek Kladno