Zubař Plzeň

• „Vyšetření i vrtání bez bolesti takových doktorů by mělo být více absolutně není co vytknout nikdy jsem nečekal že budu psát recenzi ale tady dávám ten největší počet hvězdiček Určitě doporučuji všem kteří se bojí lékařského vyšetření Více

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň Mapa

White Smile Dental Clinic s.r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-). Více

Otýlie Beníškové 472/4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni

Otýlie Beníškové 4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o.

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Vše tak jak má být. Vysvětlení problému a následně jeho vyřešení. Hlavně práce s dětmi je perfektní.

Masarykovo náměstí 82/1, Rokycany Mapa

Noor Kharboutli

Ošetření kořenových kanálků

od 600 kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Paní Tuzarová je skvělá zubařka, jsem ráda, že k ní můžu chodit. Je to profesionál a snaží se vždy pomoci.

Spojenců 9, Plzeň Mapa

Zubní ordinace DENTA - centrum zubní péče

Dentální hygiena

920 Kč

• „Pan doktor je moc hodný a vše vysvětlí. Díky němu už se nebojím návštěv zubní ordinace, na pacientech mu opravdu záleží. Lepšího zubaře těžko najdete, moc doporučuji :) Více

Purkyňova 35, Plzeň Mapa

Deemyad smile dental studio

Otýlie Beníškové 472/4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni

• „Mohu jen doporučit ! K panu doktorovi chodím už několik let a vždy naprostá spokojenost. Ochotný,výborná kvalita, bezbolestnost, pro pana doktora není nic problém :) Vše zvládne ! Více

Havlíčkova 703/12, Plzeň Mapa

GratiaDent zubní centrum s.r.o.

• „Mohu paní doktoru vřele doporučit! Velmi profesionální, milý, uklidňující a pečlivý přístup a spojíte-li to ještě s úžasnou sestřičkou, tak máte recept na zlato! Opravdu si nepřipadáte jako u zubaře. Dnes jsem byl u ní na prvním zákroku a jako člověk co má (nyní už spíše měl) panickou hrůzu ze zubaře, tak mohu poprvé v životě říct, že se skutečně na další návštěvu těším. Více

Klatovská tř. 106, Plzeň Mapa

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

• „Pan doktor dovedl i ze zdevastovaneho chrupu vytvořit nový. Bez předsudků, moralizování.. Opravdový profesionál, včetně celého týmu kolem. Ať už mate kdokoliv jakýkoliv problém, zde jste na správném miste. Více

Karlovarská 38, Plzeň Mapa

Sokolovská 80, Plzeň Mapa

Zubní ordinace

• „Jsem velice vděčná, že již několik let pečuje o můj chrup právě paní doktorka Blažíčková. Naprosto profesionální jednání, příjemné prostředí, bezproblémová komunikace, dochvilnost a moderní vybavení. Vřele doporučuji. Více

Husova 774/17, Plzeň Mapa

Dentica

• „Nejlepší zubařka na světě! Alespoň pro mě, velmi ochotná, když je problém, vždycky mě sestřička někam "vmáčkne", obě velmi příjemné a hlavně lidské. Po zkušenostech s ostatními zubaři je paní doktorka naprosto top, pečlivá práce, citlivý přístup. Dříve jsem měla strach ze zubařů, ale díky paní doktorce už nemám. Chodím tam opravdu ráda. A to že chce paní doktorka zálohy? Naprosto v pořádku! V dnešní době se absolutně nedivím, lidé by chtěli vše nejlépe zadarmo, ale já si za kvalitně odvedenou práci ráda zaplatím. Mimo to je vždycky legrace. Úžasný člověk a úžasný doktor Více

Americká 90/11, Plzeň Mapa

• „Za paní doktorkou a sestřičkou Jolankou jezdím pár let až ze Znojma. Jsou obě skvělé. Neznám lepšího a šikovnějšího zubního lékaře, než je paní doktorka. Má skutečně zlaté ruce, díky ní mám krásné zuby, s nimiž jsem jinak trpěla celý život. Ošetření je bez bolesti, paní doktorka lidi zbytečně netrápí. Bez ní bych již pár zubů měla vytržených. V ordinaci panuje dobrá nálada, smích, už se zubaře nebojím. DĚKUJI - kéž by takoví zubaři byli všichni !!!!! Více

Kaznějovská 47, Plzeň Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Vždy super. Chodím k panu doktoru od začátku a nemohu si stěžovat. Zažila jsem spoustu lékařského ošetření a vždy super. Více

Ječná 441/5, Plzeň Mapa

Pojhanmanesh Dent s.r.o.

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Velice příjemná a šikovná lékařka ! Díky jí a p.Dr,Krňoulové se opět mohu smát na celé kolo :D. Milé sestřičky,příjemné prostředí,prostě - Tady vás naučí přestat se bát " zubaře " !! Více

Strnadova 22, Plzeň Mapa

• Zubař, Anesteziolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

Spojenců 9/2130, Termíny pro dentální hygienu, Plzeň Mapa

DENTA-Centrum zubní péče s.r.o.

• „Pan doktor je skvělý odborník, který člověku pomůže a poradí. Určitě jej mohu hodnotit jen kladně a jsem ráda, že k němu mohu chodit. Je to člověk na svém místě. Více

Plachého 30, Plzeň Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Chodím k paní doktorce od 6ti let - nyní dojíždím zhruba 60km - ale stojí to zato, lepší zubařku snad ani nejde najít. Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Mily, trpělivý, vstřícný, ochotný doktor. Okamžitě objevil příčinu me bolesti po zkazenem zákroku me bývalé pani doktorky. Provedl zákrok. Už zase jim, piju a funguju bez bolesti a leku na bolest. Mohu jen doporučit. Více

Manětínská 15, Plzeň Mapa

WH Dentes s.r.o.