Dentica

Typ zařízení

• klinika

• Mirko Fürych

Zubař, MUDr.

• cit i pro kvalitní práci

• K

Milý,citlivý,ve svém oboru je prostě "jednička".

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Kyrylo Trygub

Zubař,

• V

Skvělý zubař, můžu jen doporučit. Mám jen pozitivní zkušenosti,vše vysvětlí, přístup naprosto bezbolestný. S předchozími zubaři, co jsem měla, se pan doktor nedá vůbec srovnat :)

• Umístění: DenticaSlužby: Bolesti zubů

Velmi mi pan doktor pomohl,po marných prosbách u 5 zubařů mi jen on ochotně přijal, všechny problémy vyřešil k naprosté spokojenosti, už mám klid a mohu být konečně zařazen do w.listu pro transplantaci ledviny, příjemné prostředí,ochota, profesionální přístup, špičkové vybavení ordinace,za mě obrovské díky, vřele doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Barbora Blažíčková

Zubař, MDDr.

• V
      Umístění: DenticaSlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorku Blažíčkovou jsme navštívili po ročním zoufalém snažení najít odborníka - stomatologa pro našeho tehdy tříletého, prakticky neošetřitelného, syna (po úrazu hlavy enormní fobie z lékařů přetrvávající dodnes). Paní doktorka přistupovala k péči o syna citlivě a s porozuměním, poskytla nám dostatek prostoru, akceptovala naše drobnější požadavky (nenasazování ochraného bryndáku). Po roce péče u paní doktorky Blažíčkové má syn sanovaný celý chrup včetně drobných defektů po pádu na přední čelist. Do té doby nikdo z nás nepředpokládal, že by se ještě někomu povedlo syna ošetřit a chrup zachránit. Syna nezatěžovala zbytečnými úkony a vše mu férově vysvětlovala i přes jeho nízký věk. Můžeme jedině doporučit.

• R
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: DenticaSlužby: zubní vyšetření

pani doktorka je vysoce profesionalni a take velmi prijemny pristup behem osetreni pani doktorka postupovala peclive a dusledne po celou dobu semnou hovorila vysvetlovala paradni vysledky dekuju moc doporucil bych vsem co se boji boji