O nás

Zubní ordinace Dentica v Plzni se zaměřuje na poskytování moderních a dostupných technologií. Jsme přesvědčeni, že jen použitím nejnovějších materiálů a nejmodernějších zdrojů Vám můžeme zajistit optimální výsledky ve všech oblastech Vašich zubních potřeb, zejména v souvislosti s estetikou a trvanlivostí. V zubní ordinaci Dentica se snažíme překonávat očekávání našich klientů. Naším cílem je poskytovat služby, které s hrdostí budete dál doporučovat Vašim přátelům, rodině a známým. Věříme, že Váš úsměv je první věc, které si okolí na Vás všimne a která vyjadřuje Vaši osobnost, sebevědomí, radost a vitalitu. Chceme být partnerem pro Váš zdravý a krásný úsměv. DENTICA - Beauty of Your Smile. www.dentica.cz
Přečtěte si více
Jazyky
  • Čeština
  • Angličtina

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (38)

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

Paní Močar je velmi precizní, vždy odcházím s perfektně vyčištěnými zuby.

MDDr. Tereza Nesvedová ošetření kazu/plomba

Paní zubařka nás systematicky zbavuje strachu z ošetření,který nám s dětmi vybudovala předchozí zubařka. Vše vysvětlí, je milá, pokud pacient potřebuje prostor, nechá mu ho. Děti jsou z ní nadšené, protože konečně zažily někoho,kdo je ošetří bezbolestně a pokud mají strach,tak se setkají s pochopením. Jako bonus je její práce precizní a kvalitní.

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

U paní Močar už jsem byla po několikáté, vždy jsem velice spokojená,

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

Paní hygienistka je skvělá, precizní a vše vysvětlí.

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

Spokojenost:) paní doktorka byla precizní a moc milá

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

Kratka čekaci doba,paní hygienička příjemná, vše co jsem potřebovala vědět
    mi bylo vysvětleno.Doporučuji.

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

Po ošetření mám hodně podrážděné dásně, ale trochu mě překvapuje, že se nepoužívá pískování zubů..

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

Dentální ošetření v pořádku. Doporučení pro další vylepšení ošetření chrupu.

Vřele doporučuji. Není co dodat. Jsem velmi spokojená. Děkuji

Naděžda Močar, DiS dentální hygiena

Paní Naďa je milá a příjemná. Jako dentální hygienička odvádí skvělou pràci a já mohu jen chválit.

Kontakt

Husova 774/17, Plzeň 301 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.