Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Dentica

Husova 774/17

301 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

www.dentica.cz

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  B
  Lékař: MDDr. Barbora Blažíčková preventivní prohlídky

  Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotně mi zodpověděla všechny dotazy, poradila a především měla trpělivost s mým synem. Ani po jeho snad čtvrthodinovém záchvatu se absolutně nenechala rozhodit, celou dobu se snažila upoutat jeho pozornost a uklidnit ho, což se nakonec podařilo. Nemám, co bych vytkla.

  V
  Lékař: MDDr. Barbora Blažíčková ošetření zubního kazu

  Paní doktorku Blažíčkovou jsme navštívili po ročním zoufalém snažení najít odborníka - stomatologa pro našeho tehdy tříletého, prakticky neošetřitelného, syna (po úrazu hlavy enormní fobie z lékařů přetrvávající dodnes). Paní doktorka přistupovala k péči o syna citlivě a s porozuměním, poskytla nám dostatek prostoru, akceptovala naše drobnější požadavky (nenasazování ochraného bryndáku). Po roce péče u paní doktorky Blažíčkové má syn sanovaný celý chrup včetně drobných defektů po pádu na přední čelist. Do té doby nikdo z nás nepředpokládal, že by se ještě někomu povedlo syna ošetřit a chrup zachránit. Syna nezatěžovala zbytečnými úkony a vše mu férově vysvětlovala i přes jeho nízký věk. Můžeme jedině doporučit.

  R
  Ověřená osoba
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MDDr. Barbora Blažíčková zubní vyšetření

  pani doktorka je vysoce profesionalni a take velmi prijemny pristup behem osetreni pani doktorka postupovala peclive a dusledne po celou dobu semnou hovorila vysvetlovala paradni vysledky dekuju moc doporucil bych vsem co se boji boji

  Ověřená osoba
  Lékař: Dr. Kyrylo Trygub Bolesti zubů

  Velmi mi pan doktor pomohl,po marných prosbách u 5 zubařů mi jen on ochotně přijal, všechny problémy vyřešil k naprosté spokojenosti, už mám klid a mohu být konečně zařazen do w.listu pro transplantaci ledviny, příjemné prostředí,ochota, profesionální přístup, špičkové vybavení ordinace,za mě obrovské díky, vřele doporučuji!!!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání