Dentica

Husova 774/17, Plzeň 3

301 00, Plzeň, plzeňský

Kontaktní údaje +420 73...

www.dentica.cz

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• Mirko Fürych

Zubař, MUDr.

• cit i pro kvalitní práci

• K

Milý,citlivý,ve svém oboru je prostě "jednička".

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Kyrylo Trygub

Zubař,

• Umístění: DenticaSlužby: Bolesti zubů

Velmi mi pan doktor pomohl,po marných prosbách u 5 zubařů mi jen on ochotně přijal, všechny problémy vyřešil k naprosté spokojenosti, už mám klid a mohu být konečně zařazen do w.listu pro transplantaci ledviny, příjemné prostředí,ochota, profesionální přístup, špičkové vybavení ordinace,za mě obrovské díky, vřele doporučuji!!!

• Na dovolené mě rozbolel zub, tento zubař mi vyšel vstříc a byl jsem velmi spokojen, pomohl mi a zub je dnes v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Žídková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• M
      Umístění: DenticaSlužby: Běžný termín

Vše v naprostém pořádku, zoubky mám jako nové, pigment i usazeniny odstraněny - doporučuji všem ! :-)

• S
      Umístění: DenticaSlužby: Běžný termín

Mohu referovat o pečlivém a důkladném ošetření, citlivém zacházení a milém vystupování. Také objednání bylo přes znamylekar bez problémů, bez čekání. Objednávací doba zatím jen 1 měsíc. Byla jsem velmi spokojena.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Barbora Blažíčková

Zubař, MDDr.

• R
      Umístění: DenticaSlužby: zubní vyšetření

pani doktorka je vysoce profesionalni a take velmi prijemny pristup behem osetreni pani doktorka postupovala peclive a dusledne po celou dobu semnou hovorila vysvetlovala paradni vysledky dekuju moc doporucil bych vsem co se boji boji