Zkušenosti

Smlouva s VOZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPŠ (209), ZPMV (211), RBP (213)


Ordinační hodiny:
Po 7:45 - 15:15
Út 7:45 - 15:30
St 7:45 - 15:00
Čt 7:45 - 15:30
Pá 7:45 - 12:30
Více O mně

Odborník na:

  • Zubní lékařství
  • Dentální hygiena

Služby a ceník služeb

  • Bělení zubů


  • Dentální hygiena


  • Endodontické konzultace


  • Estetická stomatologie


  • Keramické korunky


Adresa

Pavla Korandová
Ordinace

Americká 90/11, Plzeň 301 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Moje nejlepší zubařka na planetě :D a sestřička táké.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Nejlepší zubařka na světě! Alespoň pro mě, velmi ochotná, když je problém, vždycky mě sestřička někam "vmáčkne", obě velmi příjemné a hlavně lidské. Po zkušenostech s ostatními zubaři je paní doktorka naprosto top, pečlivá práce, citlivý přístup. Dříve jsem měla strach ze zubařů, ale díky paní doktorce už nemám. Chodím tam opravdu ráda. A to že chce paní doktorka zálohy? Naprosto v pořádku! V dnešní době se absolutně nedivím, lidé by chtěli vše nejlépe zadarmo, ale já si za kvalitně odvedenou práci ráda zaplatím. Mimo to je vždycky legrace. Úžasný člověk a úžasný doktor

     • Ordinace ošetření zubního kazu  • 

  • Paní doktorka je velice příjemná, to samé platí o sestřičkách. Čekací doby jsou krátké. To že paní doktorka nechodí v bílém je veliké plus, také jsem zdravotník a nechodím v bílém a pacienti to vnímají pozitivně. Je velice pečlivá a určitě na vás nechce vydělat jak tu někdo psal. Jsem velice spokojená.

     • Ordinace Citlivost zubu  • 

  • Vynikající stomatologický tým. Paní zubařka je velmi šikovná, vstřícná a pečlivá a to nejen k dospělým pacientům. Věnuje se s výjimečnou pečlivostí i dětskému chrupu, definitivně ošetřuje dětské kazy a trpělivě dodává mezerníky, s čímž jsem se dosud ještě nesetkala, naprostá rarita v dnešní uspěchané době. Díky neformálnímu přístupu i barevnému zdravotnickému oblečení k ní obě mé děti chodí dokonce moc rády a naprosto beze strachu, a to i při plánovaném trhání či vrtání zoubků. Velmi oceňuji také dostupnost ambulance a díky profesionalitě paní zubařky hlavně nulovou čekací dobu, vždy jdeme na řadu přesně na čas!! Sestřička je moc milá a šikovná. Jednoznačně nejlepší stomatologická ambulance, s čistým svědomím mohu všem doporučit.

     • Ordinace  • 

  • S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je velice šikovná, pečlivá,profesionální a zároveň velmi ohleduplná. Vstřícné a milé chování sestřičky je jen třešničkou na dortu. Všem vřele doporučuji.

     • Ordinace  • 

  • K Paní doktorce jsme se objednala, jelikož jsme potřebovala zubaře v Plzni. Přístup byl zajímavý, dost mě překvapilo, ze nechodí v bílém. Nebylo poznat, kdo je sestřička a kdo doktorka. neustále s evybavuje se sestřičkou, každou návštěvu požaduje nějaké finance a co mě dostalo asi nejvíc, chce zálohy na další návštěvu, i když neví co stihne a chce vědět, jak dlouho u ní vydržím. Co já můžu vědět, jak dlouho bude kontrola trvat??
    Mám v plánu sdělit p. doktorce, že ji nebudu živit a že když budou nutné plomby, že mi bohatě stačí amalgan. Nepracuji na ředitelském postu, abych měla na zubaře miliony.
    Mimo to je milá, komunikativní a vše co by měl zubař znát zná, ale některé věci se mi prostě nezdají..
    Uvidíme..

     • Ordinace Potize  • 

  • vynikající paní zubařka vždy jsem měl ze zubařů strach ale k paní doktorce Korandové se těším protože jako zubařka je super !

     •  • 

  • Jana 14.1.2015

    Mohu jen souhlasit.Je to bezvadná paní zubařka.Perfektní vybavení, fantastický přístup k pacientovi je vůči nám poseroutkům trpělivá.

     •  • 

  • V

    S paní zubařkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Smekám před jejími znalostmi a obětavostí. Je vidět, že ji její práce opravdu baví. Přístup k pacientovi je naprosto skvělý. Je velmi ochotná a příjemná, vyzařuje z ní spoustu pozitivní energie, kterou dokáže nějak přirozeně předat svým vystrašeným pacientům - dětem i dospělákům.
    Zuby vyšetřuje velmi pečlivě, nic nezanedbá. Je to skvělý odborník a diagnostik. Pokud je nutný nějaký zákrok - vždy mi před ním vše podrobně a hlavně srozumitelně vysvětlí a během ošetření mi dál průběžně informuje o tom, co právě dělá. Paní doktorka má navíc úžasně šikovné ruce a ve spojení s preferencí bezbolestného ošetření ode mě velmi rychle odešly léty zakořeněné obavy ze stomatologického ošetření.
    Každému, kdo hledá skutečně profesionální přístup, precizní ošetření a laskavé slovo, paní zubařku Korandovou vřele doporučuji. Po zkušenostech s ní se pro mě i moji dceru stala návštěva stomatologa příjemnou záležitostí.

     •  • 

  • Po preventivní prohlídce mi paní doktorkou bylo oznámeno, že mám šest kazů, a že jí to nepřekvapuje, že můj bývalý zubař tyto kazy neviděl, protože jí se to stává často, že je vždy najde jen ona. Toto sdělení mi rezonovalo a nejdříve jsem to nechtěla řešit, ale pak jsem zašla k jinému zubaři na konzultaci zda mám skutečně šest kazů po pravidelných prohlídkách a aniž bych mu dopředu cokoliv říkala, oznámil mi, že jsem bez kazu a že mám zánět dásní.
    Uvědomuji si, že pro paní doktorku by to byla dobrá výdělečná činnost,tedy dva jiný lékaři mi nenašli žádný kaz. Paní doktorka z lidí tahá akorád peníze, když jsem jí na tuto skutečnost upozornila začala mi vyprávět o tom, že to mohou být malé kazy, které nejsou vidět, nenechala jsem se odbýt a bylo mi řečeno, že se to takto učili na škole a na závěr mi sdělila, že ten nový zubař je asi super lékař. Odpověděl jsem, že na rozdíl od ní ano.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu