Zubař Kralovice

• „Za mě naprostá spokojenost jak s lidským přístupem kolektivu, tak s průběhem a kvalitou ošetření. Mám za sebou bezbolestné endo, dentální hygienu jsem také zkusil a vyndání osmičky v pohodě bez bolestí. Teď si čekám na korunku šestky, tak uvidíme, ale nebojím se. Třeba o čepech jsem si myslel docela šílenosti, ale jeden mám pár dní a vůbec o něm nevím. Doktorka je fakticky šikovná. Asi to chce prostě doma trochu pečovat o zuby a nechodit jen na poslední chvíli, pak je to "pohoda"... taky jsem párkrát šel s bolestmi za 10s dvanáct :)) Pokud to půjde, nechám si u doktorky udělat celý svůj kamenolom. Ceny si myslím jsou tak akorát, protože si to troufám porovnat z křesla. Za mě Thumb UP! Doporučuji! Více

Na Palcátech 587, Kralovice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

Karlovská 146, Lubenec Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní zubařka je velice příjemná, ochotná, profesionální. Celá rodina jsme s ní velice spokojeni, i 2lety syn k ní chodí rád. Sestra je také velice příjemná. Jsem ráda, že jsme se dostali právě k ní. ???? Andrea Mitt Více

Vackova 428, Rakovník Mapa

Ordinace prakt. lékaře - stomatologa

• „Je skvělý zubař vzal mě i když nejsem jeho pacient bolel mi zub bolest az do hlavy a nemohl to už vydržet. Vzal mě hned a byl ke mě vážně moc milý. Více

tř. 1. máje 633, Horní Bříza Mapa

Praktický zubní lékař

• „Zatím 2 návštěvy, obě perfektní. A navíc je s panem doktorem legrace. Roman Žák

Masarykovo náměstí 1, Kralovice Mapa

Zubní ordinace

• „Na stará kolena jsem se konečně dostal k vynikajícímu zubaři.

Pod Továrnou 92, Kaznějov Mapa

Zubní ordinace

• „Vynikající zubař, který mě zbavil obrovské bolesti a vyřešil můj dlouhotrvající problém. Můžu jen a jen doporučit.

č.d. 68, Úněšov Mapa

K Hájku 421, Kožlany Mapa

Zubní ordinace

• „Nejlepši zubařka! Každy zubní tákrok prožíva s pacientem. Stále vysmáta. Vysvětli poradí a hlavně za každu cenu se snaží zub zachránit ne okamžite trhat. Dojíždime za ni cca 100km a klidne pujdeme za ni i dál! Více

č.d. 317, Žihle Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Bál jsem se vždy zubařů,ale díky panu Spoustovi jsem to překonal. Pečlivý, vstřícný a hlavně bezbolestný.

Na Potocích 460, Radnice Mapa

Ordinace stomatologa

• „Velice příjemný doktor se smyslem pro humor a ze spoustou zkušeností. Je svělej.

č.d. 28, Slabce Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Přestože jsme se před lety odstěhovali, nadále navštěvujeme pravidelně paní doktorku. Nemám nejmenších výhrad. Výborný přístup. Vše k naprosté spokojenosti, a to potřebuji můj syn i já opravdu speciální péči. Oproti předcházejícím reakcím se bez problémů podepíši plným jménem. Více

Mírové náměstí 9, Jesenice Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

Nám. Míru 95, Jesenice Mapa

MUDr. Břinková Miroslava

• „já musím uznat že jsem poznala spousty zubařů za poslední 2 roky .setkala jsem se s arogancí mladých zubařů v Kralovicích ..a lituji dne kdy jsem od paní doktorky odešla. Do dnes mě to mrzí tato lékařka je jedinečná milá a sestřička jak by smet klobouk dolu.. RÁDA SE K VÁM VRÁTÍM Více

č.d. 220, Manětín Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Vynikající zubní lékařka, naprostá spokojenost. paní lékařka je vždy milá, příjemná vstřícná. Mohu jen doporučit.

Sportovců 114, Čistá Mapa

Zdravotní středisko - zubní ordinace

• „superr!!! není co dodat. velice paní doktorku doporučuji.

Pivovarská 64, Radnice Mapa

Praktické zubní lékařství

• „Moc skvělá paní zubařka,milá,hodná a šikovná. Děkuji

Tovární 92, Horní Bříza Mapa

Samostatná ordinace stomatologa

• „Výborný zubař, jsem u něj už od malička a ve svém věku 30 let nemám jediný kaz...

Tovární 92, Horní Bříza Mapa

Privátní ordinace zubního lékaře