Zubař Žatec

• „Souhlasím s tím, že je nejlepší. Je to jeden z mála lékařů který své práci rozumí a dělá ji dobře. Jeho přístup k pacientovi nemá chybu. Přeji mu jen to nej...nej...nej... Více

Heydukova 463/1, Chomutov Mapa

DENTEX PLUS, s.r.o.

• „Při každém ošetření se v ordinaci cítím velice komfortně. Pan Mottl a jeho zdravotni sestra jsou perfektní tým. Jako pacient dostanu všechny informace, maximální možnou, ale především kvalitní péči. Více

Pod Nemocnicí 2503, Louny Mapa

Zubolouny

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Děkuji Mudr.Procházkové a její sestřičce za přijetí,ikdyž do jejich ordinace nepatřím.29.12.2020 se mě ujaly obě skvěle a pomohly. Více

Na Bělidle 6/1042, Chomutov Mapa

Zubní lékař

• „Chodíme k paní doktorce pravidelně a přešla k ní i přítelkyně a nemůže si ji vynachválit. Od té doby co jsem u ní, tak mi dala zuby dohromady a už chodím jen na preventivní kontroly. Do té doby jsem byl u zubaře každý měsíc a stále nějaké problémy, takže je to nejen o hygieně, ale i o zubařích a paní doktorka Steňková je nejlepší zubař co znám a že jsem jich vystřídal za život asi 15. Výborná zubařka, sestra i prostředí ;-) Více

Na příkopě 1195, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Super paní doktorka, která prostě svou práci umí a navíc je příjemná a milá na své pacienty, stejně tak i sestřička.

M.J.Husa, blok 612 453, Most Mapa

• „jsem velmi spokojená

Sladovnická 21, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Max. spokojenost, Paní Růžková,je velmi kvalitní lékařka,není žádná sadistka, ale dokáže opravdu pomoci.

Husova 434, Podbořany Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „K panu doktorovi chodím již 28 let a nikdy bych neměnila. Je velmi lidský a cítí s pacientem. Doufám, že neodejde brzy do důchodu. byla bych hodně nešťastná. Mám pocit, že jsme jako jedna rodina a to včetně velmi laskavé sestřičky. Táňa H. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka je velice příjemná, má velice vřelý a profesionální přístup. Kéž by takových bylo více...Celá naše rodina je pouze doporučuje. Více

Osvoboditelů 1175, Louny Mapa

MEDIMADE s.r.o. - zubní lékařství

• „Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a šikovná. Vše vysvětlí, posílá pravidelně na rtg a celkově je její péče prostě skvělá. Sestřička Lenka je také milá a usměvavá. Kéž by v každé ordinaci byla taková pohoda. Více

Zubní lékař

• „Do ordinace k paní doktorce jsem přišla s přesvědčením, že přijdu o zub. Paní doktorka se mi, respektive mému zubu, pečlivě věnovala a nakonec nechtěla ani nic zaplatit se slovy, že je to padesát na padesát - jestli nebude muset nakonec zub vytrhnout.Šlo o dvě poměrně dlouhá ošetření, kdy paní doktorka čistila kanálky, aplikovala hygienickou vložku a po 14 dnech stálou (bílou) plombu. Když poslouchám, kolik všichni moji známí platí u zubařů, nechtělo se mi věřit. Klidně bych zaplatila, ale paní doktorka opravdu nic nechtěla.... Alena z Chomutova Více

Hejdukova 463, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „K paní doktorce jezdíme už roky s celou rodinou a to i přes to, že jsme se odstěhovali 70km daleko. Příjemné prostředí, skvělá péče, vždy říká, co zrovna provádí za zákrok. Naprostá spokojenost! Více

Heydukova 1/463, Chomutov Mapa

Zubní lékař

• „Navštěvuji pana doktora i s celou rodinou od roku 1984.Obrátila jsem se na něho s problémem 23 letého chlapce,kterého jeho rodina zanedbávala tak,že měl v puse již jen 3 shnilé pahýly a ostatní uhnilé v dásních. Pan doktor se v tomto případě sám od sebe angažoval tak,že během 4 měsíců mu udělal úplně nový chrup - jak říkám cvakačky a dotyčný dokázal po dlouhých letech opět kousnout do jídla.Chci mu tímto ještě jednou vyjádřit dík za spoustu času,práce a energie,protože jeho rodina,která jinak pana doktora navštěvuje pravidelně,nedokázala od léta za kluka poděkovat! Více

Pod nemocnicí 2503, Louny Mapa

Poliklinika Louny

• „K panu doktorovi chodíme celá rodina již od doby kdy začal se svou praxí. Vždy pečlivý, perfekcionalista. Stejně tak sestra, vstřícná, usměvavá. Neměnil bych. Za mě rozhodně nejlepší lékař co jsem poznal. Mohu doporučit, ikdyž nepřímá nové pacienty. Více

Písečná 5285, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „MUDr. Tresová byla jedna z nejlepších zubařek a zubařů široko daleko. Bude mi chybět "pokec" o dětských hláškách mého syna a o životě celkově. Přeji Vám aby tam nahoře měli všichni zuby v pořádku a Vy jste tak měla spoustu času na pokec... Šárka V. Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Naprostá spokojenost, chodím k němu už 14 let a 12 let i moje rodina. Je super jako člověk a také rozumí skvěle své profesi. Na ošetření se nikdy nečeká moc dlouho a péče i přístup jsou na profesionální úrovni. Více

Pod nemocnicí 2503, Louny Mapa

Poliklinika Louny

• „Skvělá a moc příjemná paní zubařka.Jsem maximálně spokojená i s přístupem sestřičky.Za mě jedničky s hvězdičkou!!!Köhlerová Více

Čechova 25, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Skvělá, v Chomutově nejlepší....vstřícná, milá, lidská, usměvavá a hlavně profesionální....děkuji...

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Chodím k ní 25 let, dala mi dohromady zuby na kterých se podepsali jiní zubaři. K pacientů je velice hodná, milá a ochotná. Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Vynikající zubař, který mě zbavil obrovské bolesti a vyřešil můj dlouhotrvající problém. Můžu jen a jen doporučit.

Oblouková 60, Kryry Mapa

Zubní ordinace