Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Procházková
Zubní lékař

Na Bělidle 6/1042, Chomutov 43001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Děkuji Mudr.Procházkové a její sestřičce za přijetí,ikdyž do jejich ordinace nepatřím.29.12.2020 se mě ujaly obě skvěle a pomohly.

     • Zubní lékař Jiný  • 

  • Pani doktorku znam uz vice let a prestoze bydlim v zahranici, tak k ni jezdim ja i ma manzelka.
    Vzdy se snazila vyjit nam vstrict s terminem navstevy a jeji osetreni jsou vzdy na vysoke odborne urovni. Navic je velice mila, stejne tak i zdravotni sestra.
    Dr.Tvrdy Ladislav

     •  • 

  • S paní MUDr. Evou Procházkovou jsem velmi spokojená. Byla ke mě vždy vstřícná a laskavá. Zuby mi dává postupně do pořádku. Její zákroky jsou opravdu na velké úrovni. Stejně posoudil její zákroky i MUDr. Jan Kehl, parodontolog v Litvínově. Také kladně hodnotím sestřičku, je velmi milá k pacientům a vychází jim vstříc. Solnařová Helena

     •  • 

  • Teď jsem se vrátil domů od paní zubařky a musím jen chválit. I když jsem přišel bez objednání ohledně ztracené "korunky", nebyl jsem odmítnut. Navíc velmi vstřícný přístup k pacientovi - spolu se sestřičkou obě příjemné...

     •  • 

  • Tato paní doktorka je "The best" zubařka. Její zákroky jsou bezbolestné a bezproblémové.

     •  • 

  • Jsem spokojený s zubařkou a chodím k ní už 12 let.

     •  • 

  • Velmi dobrá,ochotná.

     •  • 

  • Pečlivá a velmi milá. Zákroky jsou bezbolestné.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím již 10 let a jsem velice spokojen. Krátké objednací lhůty v čekárně nikdy nečekám déle než 30 minut. Paní doktorka i sestřička jsou vždy velmi milé a vítají s úsměvem. Později do této ordinace přešla i moje manželka a po narození dětí se paní doktorka věnuje i dětem se kterými umí dobře pracovat. Vysvětluje zákroky a děti se díky ní zubaře nebojí. Při léčbě nabízí také levnější možnosti dle požadavku pacienta.

     •  • 

  • Paní doktorka je velice hodná a milá,přístup k dětem ojedinělý.Sestřička na první pohled svérázná,ale v ordinaci taktéž milá.doporučuju

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu