Proktolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Paní doktorka mi operovala žlučník. Přístup skvělý, vše polopaticky vysvětlila a k operaci objednala v krátké době. Oceňuji i, že před odchodem domů se přišla podívat na pokoj a ptala se, jestli je všechno v pořádku. Více

• Proktolog, Gastroenterolog, … Chirurg Více

„Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce. Více

• Proktolog, Chirurg

„Pan doktor je opravdu odborník a neuvěřitelný profesionál. Z vyšetření jsem měla velké obavy, ale pan doktor mě uklidnil a vše proběhlo rychle a naprosto bez bolesti. Po celou dobu vyšetření každý krok komentoval. I sestřička byla velice příjemná. Určitě mohu pana doktora doporučit. Více

• Proktolog, Chirurg, Gastroen… terolog, Ostatní Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Vynikajici profesional. Vse vysvetli, zakrok provádí velmi citlive, ve vsem se snazi vyjit pacientovi vstric. Takto by mela vypadat lekarska pece vsude. Více

Senovážné náměstí 22, Praha Mapa

Privátní chirurgická praxe

Anoskopie

od 350 kč

• „Milý, ochotný pan doktor, vyšetření bylo provedeno citlivě. Velmi srozumitelně dovede také vysvětlit o jaký problém se jedná a navrhnout řešení. Více

Táborská 57, Praha Mapa

Chirurgie - Proktologie

• Proktolog, Chirurg

„Naprosto super. Pan doktor vše přívětivě a pečlivě vysvětlil. Velmi oceňuji jeho lidský přístup. Jde vidět, že mu na jeho pacientech opravdu záleží. Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

Ordinace chirurga

• Proktolog, Chirurg

„Velmi doporučuji podstoupit všem, co mají problémy s hemoroidami, návštěvu a léčbu u Mudr.Brejly. Po cca dvouročním léčení čípky ve frekvenci 14 dní v každém měsíci jsem se na základě internetového náhodného kontaktu odhodlala situaci řešit. Nyní jsem cca 2měsíce po léčbě a jsem naprosto v pohodě. Nejlépe investované peníze do zdraví! Doporučuji! Více

Hemoclinic, Palác YMCA, Na poříčí 12, 1. patro, Praha Mapa

Chirurgická ambulance, proktologie, Hemoclinic

• Proktolog, Chirurg

„Pan doktor je velmi empatický, vše mi ohledně mého zdravotního problému vysvětlil. Dochvilný, příjemný. Věřím, že jsem dostala kontakt na opravdového odborníka, který mi pomůže s mými nepříjemnými zdravotními problémy s konečníkem. Rozhodně více takových trpělivých odborných lékařů a sestřiček. Děkuji. Více

Čechova 44, Plzeň Mapa

Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 44/2641, Plzeň Mapa

Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

• Proktolog, Chirurg

„Naprosto uzadnypan doktor i sestřička, skvely tym. Vse vysvetli, panuje zde velmi prijemna nálada. 100% doporucuji!!

K Novému dvoru 230/18, Praha Mapa

Sihena

• Proktolog, Chirurg

„MUDr. Koudu jsem vyhledal z důvodu akutního problému. Setřička i pan doktor byli velmi milí. Detailní vysvětlení vyšetření, anamenézy a následného zákroku. Vše bylo rychlé a bezbolestné. Mohu jen doporučit. Více

Senovážné náměstí 22, 110 00 Praha 1, Praha Mapa

CHIMARE clinic s.r.o.

• Proktolog, Gastroenterolog, … Chirurg Více

„Skvělý lékař, proktolog na velmi vysoké profesní úrovni. Zachránil nám dceru po neúspěšné léčbě píštěle v třinecké nemocnici. Vysoce profesionální přístup k pacientům. Je to lékař na svém místě, který opravdu umí a chce pomáhat lidem. Vřele doporučuji. Mám dojem, že nyní pracuje ve FN Hradec Králové. Více

K Nemocnici 1106, Hořovice Mapa

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

• Proktolog, Diabetolog, Anest… eziolog Více

„Paní doktorka je špička ve svém oboru. Chodíme už k ní třetí generace, všem nám zachránila zuby u paradentózy (děti tedy zatím netrpí :-D ) , a dokonce i můj muž, který bytostně nesnáší návštěvy všech lékařů a hlavnáě zubařů, tak po deseti, patnácti letech začal pravidelně chodit k paní zubařce, protože je mile překvapen, že i u větších problémů paní zubařka zbytečně netýrý pacienta na křesle, je rychlá, s minimální bolestí, avždy umí najít řešení jak pro naše zuby, tak pro naše peněženky :-) Neměnila bych. A ačkoli jsme pár lez žili v Praze, tak i přesto jsme dojížděli za naší paní zubařkou. Monika Více

Hornosušská 1050/8, Havířov Mapa

Praktický lékař

• Proktolog, Ortoped, Chirurg

„Velke podekovani patri panu Mudr Tomasi Hrabakovi za velikou pomoc. Prisla jsem za nim s boesti krcni aa bederni bolesti. Moce me p.doktor pomohl , vse vysvetlil, trpelive. Tez dekuji sestricce za mily pristup a osetreni. Preji obema hodne dalsich uspechu. Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Proktolog, Chirurg

„Pan doktor Král mě vzal do péče po naprosto příšerném přístupu nechvalně známého přístupu doktora Spáčila na poliklinice Budějovická. Dr. Král se ke mně choval vlídně, jemně, že mě nic nebolelo, nebylo nepříjemné. Mluvil se mnou klidně, vše mi vysvětlil, uklidnil mne. Apeluji na všechny - zaplatit si nadstandardní péči při těchto velice nepříjemných problémech se v případě Hemo Clinic 100% vyplatí. Už nepůjdu jinam. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Hemoclinic, palác YMCA, Na Poříčí 12, I.patro, Praha 1

• „Velmi ochotný, laskavý doktor, vyšetření v naprostém pořádku, vše vysvětlil a operaci naplánoval co nejdříve, doporučuji pana doktora. Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Dnes jsem navštívila Procto clinic a jsem spokojená víc jsem se bála samotného vyšetření, které stejně jako zákrok samotný nebyl bolestivý. Byla jsem zde dnes poprvé a zatím jsem spokojená a nemám co vytknout. Ještě jednou děkuji. Více

Bartošova, Brno Mapa

ON CLINIC, s.r.o. - ProctoClinic