Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

(75 názorů)

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Hviezdoslavova 25/509

14900 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti.

Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.

Naše nabídka

Patříme k předním pracovištím v České republice, zejména v oblastech diagnostiky a léčby refluxní choroby jícnu, operačních řešení břišních a tříselných kýl a provádění laparoskopických operací.

Veškerá zdravotní péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Mottem našeho zařízení je, že víme, že neumíme léčit vše, ale to, co děláme, se snažíme dělat co nejlépe. A právě v těchto oblastech se vysoce specializujeme a provádíme velké množství výkonů, díky čemuž se logicky snižuje procento komplikací. U operací v režimu jednodenní chirurgie téměř neexistují hnisavé komplikace, zkracuje se doba hospitalizace i doba rekonvalescence.

Naši pacienti oceňují nejen kvalitu a profesionalitu našich služeb, ale také lidský přístup našich lékařů a zdravotního personálu.

Výsledky naší léčby pravidelně sledujeme, vyhodnocujeme a publikujeme na odborných sympoziích

Naše vybavení

• Traumatologie
  • Dermatochirurgie
  • Rehabilitace
  • Fyzioterapie
  • Odstraňování pigmentových a mateřských znamének
  • Odstraňování kožních znamének
  • Odstraňování bradavic
  • Ambulantní léčba vnitřních a zevních hemoroidů (Barronova metoda nebo infračervená koagulace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii (operace s použitím laseru, klasická operace, operace podle Longa, operace polypů konečníku)
  • Ambulantní léčba fissur-prasklin konečníku (dilatace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii
  • Odstraňování křečových žil klasicky, laserem nebo Clarivein
  • Skleroterapie (sklerotizace)
  • Operace bércových vředů
  • Vyšetření nezhoubných onemocnění konečníku jako jsou hemoroidy, trhliny, píštěle

Vyšetření

• Ambulantní chirurgická léčba
  • Úrazy – podvrtnutí, pohmožděniny, rány, zlomeniny, popáleniny
  • Gastroenterologie
  • Žilní poradna: Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami, ultrazvuková diagnostika cévních onemocnění dolních končetin, kompresivní terapie (punčochy)
  • Ortopedická vyšetření
  • Zánětlivá onemocnění kůže a podkoží – abscesy, flegmóny
  • Zánětlivá onemocnění nehtů a nehtových lůžek
  • Vyšetření jícnovou pH metrií/impedancí

• Krvácení z konečníku
  • Hemoroidy
  • Trhliny
  • Píštěle
  • Pálení žáhy a jiné projevy refluxní choroby jícnu (chrapot, pocit knedlíku v krku, astma, časté záněty vedlejších nosních dutin, bronchitidy, zvýšenou kazivost zubů, tlak za hrudní kostí)
  • Nadýmání
  • Křečové žíly
  • Bércové vředy
  • Kolenní a kyčelní klouby
  • Rehabilitace

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Václav Drahoňovský laparoskopická chirurgie

Velmi příjemný pan doktor. Napsala jsem mu e-mail, kde jsem mu popsala potíže a během tří týdnů jsem byla po operaci. Zároveň byla skvělá pooperační péče. Lepšího lékaře neznám. I po 10 letech na pana doktora ráda vzpomínám.

Lékař: MUDr. Pavel Mašek anoskopie

Pan doktor je velmi milý pán, empatický k pacientům. Vyšetření bylo provedeno velice citlivě. Pana doktora mohu vřele doporučit.

Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

MUDr. Barnášová je profík s velkým P. Devátý den po zákroku bez bolestí, vše funguje jak má, jizvy miniaturní. Velké díky.

Lékař: MUDr. Ludvík Winkler chirurgie jednoho dne

Naprostá spokojenost,šetrný zákrok a po týdnu už jsem mohla jít na lehkou procházku(6km).Dnes,měsíc po operaci dělám veškeré aktivity.Jsem profesí masérka,beru si na náročnější masáže břišní pás.Děkuji,skvělá práce.

Lékař: MUDr. Patrik Pecák laparoskopická operace kýly

Pan doktor mi v prosinci 2021 operoval dost velkou oboustrannou tříselnou kýlu. Vybral jsem si ho na základě referencí na portálu Známý lékař a jsem moc rád, že jsem se nezklamal. Ačkoliv je pan doktor extrémně vytížen, věnoval vždy dostatek času důkladnému vyšetření a vysvětlení všech souvislostí operace. Po operaci jsem nepotřeboval brát žádná sedativa, připadalo mi až neskutečné, že druhý den můžu jít po svých domů. Teď, po měsíci prakticky nevím, že jsem na nějaké operaci byl.
    Smekám, pane doktore !!!

Lékař: MUDr. Diana Barnášová Ambulantní chirurgická léčba

Jsem velmi překvapená z jakýchkoliv pozitivních komentářů u této lékařky. Věřím, že je (snad) odborníkem v oblasti operací, ovšem jako lékařka (ve chvíli kdy nejdete na operaci) se chovala neskutečně arogantně, nepříjemně, bez jakéhokoliv zájmu či empatie. Celou dobu se mnou jednala stylem, že ji jen zdržuji, že nechápe, co po ní chci, proč tam vůbec jsem. Musela jsem ji požádat, zda by se mi na břicho mohla alespoň podívat, a vysvětlovat jí pořád dokola, že opravdu žádnou operaci nevyžaduji, že budu jedině ráda, když na žádnou nebudu muset jít. Bohužel i sestra na mě působila velmi odměřeně, nepříjemně a svou cynickou poznámkou, že rakovina nebolí to určitě nezlepšila. Paní snad dělá dobré operaci, ale jako s člověkem (a vlastně i lékařem) se s ní, doufám, už nikdy nesetkám.

Lékař: MUDr. Václav Drahoňovský gastroenterologické konzultace

Kéž by byl každý lékař takový - profesionalita, lidskost, klid z pana doktora vyzařující, citlivost, empatie... Děkuji!

Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

Paní doktorka mi operovala žlučník. Přístup skvělý, vše polopaticky vysvětlila a k operaci objednala v krátké době. Oceňuji i, že před odchodem domů se přišla podívat na pokoj a ptala se, jestli je všechno v pořádku.

Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

Dne 4.6.21 jsem byla u paní doktorky Barnášové na operaci odstranění žlučníku. Samotná operace proběhla profesionálně. Vše bylo v pořádku. Paní doktorka je skutečný chirurg. Vše bylo rychlé, účelné a přesné. Zbavila mě letitého problémů do 14 ti dnů. Vřele děkuji.

F
    Lékař: MUDr. David Klein laparoskopické odstranění žlučníku

U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit.