Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Chirurgie , Gastroenterologie , Proktologie , Ostatní

108 názorů Praha, Hviezdoslavova 25/509
Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

O nás

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti.

Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.
Přečtěte si více
Zařízení
 • RTG
 • Sono

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (108)

Obecné skóre

  P
  Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

  Velké poděkování paní doktorce Barnášové za empatický přístup a profesionálně odvedou práci při operaci žlučníku dne 17. 8. 2023 a i celému týmu personálu za vzornou péči. Dva týdny po operaci jsem zpět v práci.

  N
  Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

  Vážena paní doktorko Diana Barnašova, děkuji za profesionálně provedenou operaci. Děkuji také celému týmu za pomoc a dobrou atmosféru.

  H
  Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopická operace kýly

  První návštěva ne zcela komunikačně přesvědčivá. Pídil jsem se po názorech . Protože mne vždy zajímají spíš prof.výsledky, než " kecy v kleci " operaci jsem si domluvil. Spieglova břišní kýla .Dnes vytaženy stehy. Žádné bolesti, žádné prášky. Vřele p. MUDr. tímto doporučuji.

  P
  Lékař: MUDr. Diana Barnášová Jiný

  Děkuji paní doktorce za empatický přístup a profesionálně odvedou práci při operaci žlučníku a kýly.

  U
  Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

  Děkuji Vám paní doktorko za péči, kterou jste mi dala, byla jste pro mně jako anděl a když jste ke mně přišla do salonku před operací a pohladila mně, věděla jsem že mohu důvěřovat Vaše oči mi to řekli.Přeji Vám hodně zdraví i Vaší rodině, abyste vždy takto rozsvítila srdce každému, kterého budete operovat, pro mně jste můj anděl. Bůh Vám žehnej i Vaší rodině

  M
  Lékař: MUDr. Patrik Pecák Ambulantní chirurgická léčba

  Pan doktor Pecák na mě svým vystupováním udělal ten nejlepší dojem. Ale hlavně bezbolestnost v průběhu zákroku i po něm, precizní šití, jizva neznatelná. Netušil jsem, že to tak vůbec lze. Porovnávám se svými jinými podobnými zkušenostmi. DÍKY

  M
  Lékař: MUDr. Patrik Pecák laparoskopická operace kýly

  Delší dobu mě trápila tříselná kýla.Bál jsem se operace,neboť jsem nikdy na žádné nebyl.Na konec jsem se objednal na klinice Palas Athena u pana doktora Pecáka. Už při první návštěvě jsem věděl že jsem udělal dobře. Pan doktor je velice příjemný a milý člověk,vše mi srozumitelně vysvětlil,a odpověděl na mé otázky,takže obavy byly pryč. Operace proběhla laparoskopicky 13.4.2023 navečer.Po té pan doktor se na mě přišel podívat ještě na pokoj,jak se cítím a jestli je vše v pořádku. No a ráno v 8:00 po vizitě jsem odjížděl do domácího léčení. Doma jsem ani žádné léky na tlumení bolesti nepotřeboval. Za deset dní jsem pana doktora znovu navštívil na kontrolu a odstranění stehů.V krátké době se mi tři malé vpichy krásně zahojily a mám po problému. Moc děkuji panu doktoru Pecákovi,je to skvělý člověk a vynikající lékař. Musím též pochválit sestřičky,ať už na sále nebo na lůžkovém oddělení.Jsou super! Palas Athena-kýlní centrum všem doporučuji.(to aj těm co se operace bojí)

  J
  Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopická operace kýly

  Paní doktorka Barnášová je zkušený profesionál. Je přímá, působí vstřícným dojmem. Její rozhodnost je uklidňující. Nyní 6 týdnů po operaci vše v pořádku.

  J
  Lékař: MUDr. Simon Julínek chirurgie jednoho dne

  Profesionální přístup od A do Z.
  Celý tým na vysoké úrovni.
  Velice nerad bych hledal jiné, podobné pracoviště.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jana Kamitzová Rehabilitační a fyzikální medicína

  K paní doktorce docházím již několik let a musím říct, že mi vždy velice pomohla.
  Nedávno jsem přišla s problémem bolesti hlavy. Po několika návštěvách neurologie jsem se přesunula k paní doktorce s nadějí, že se konečně dočkám pochopení a pomoci. Atmosféra byla velice vlídná a po dlouhé době jsem měla pocit, že mi chce někdo opravdu pomoct. Po odblokování se konečně dostavila úleva a následné docházení na plynové injekce mě bolestí zbavily úplně.
  Kdyby nebylo paní doktorky, tak se nejspíš stále láduji lékami proti bolesti a v noci nespím.
  Děkuji za Vaše služby!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Hviezdoslavova 25/509, Praha 14900
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, ... Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.
Související vyhledávání