Chirurgie , Gastroenterologie , Proktologie , Ostatní

92 názorů Praha, Hviezdoslavova 25/509

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti. Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.
Přečtěte si více
Zařízení
  • RTG
  • Sono

Názory o lékařích ze zařízení (92)

Lékař: MUDr. Pavel Mašek Léčba fissur-prasklin konečníku konzervativní a dle potřeby operační

Pan doktor je velmi milý. Vysvětluje každý krok nepříjemného vyšetření předem. Problém byl diagnostikován a byla jsem poslána do nemocnice, kde čekám na podrobnější vyšetření a případný chirurgický zákrok, který na klinice pana Maška nedělají.

Lékař: MUDr. Patrik Pecák chirurgie jednoho dne

Pana doktora Pecáka jsem si vybral na základě kladných hodnocení a udělal jsem dobře. Je to profesionál, vždycky ochotný a dobře naladěný. Prostředí a přístup všech v Palas Athéna vynikající, doporučuji!

Lékař: MUDr. Patrik Pecák laparoskopie

Pan doktor je uzasny clovek a perfektni lekar. Operoval mi rozestup brisnich svalu a pupecni kylu. Operace se povedla na vybornou. Je velmi precizni, behem hospitalizace me byl nekolikrat zkontrolovat. Sestricky jsou skvele, prostredi krasne.... Za me perfektni pristup a velka spokojenost.

Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

Tato Dáma je takový malý zázrak a skrytý poklad. Už druhý den po operaci žádné bolesti, po třech týdnech skoro nevím, že jsem měl nějaké díry v břiše, velice precizní a profesionální práce. Paní doktorka už od pohledu působí jako velice zkušený chirurg a jsem moc rád, že jsem dal na doporučení mé známé, která byla rovněž velice spokojena. Děkuji a všem doporučuji!

Lékař: MUDr. Patrik Pecák chirurgie jednoho dne

Operace pupeční kýly s jednodenní hospitalizací proběhla perfektně. Stejný je i přístup pana MUDr. Pecáka. Velká spokojenost.

Kontakt