Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

(56 názorů)

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Hviezdoslavova 25/509

14900 , Praha , hl. město Praha

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti.

Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.

Naše vybavení

• Traumatologie
  • Dermatochirurgie
  • Rehabilitace
  • Fyzioterapie
  • Odstraňování pigmentových a mateřských znamének
  • Odstraňování kožních znamének
  • Odstraňování bradavic
  • Ambulantní léčba vnitřních a zevních hemoroidů (Barronova metoda nebo infračervená koagulace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii (operace s použitím laseru, klasická operace, operace podle Longa, operace polypů konečníku)
  • Ambulantní léčba fissur-prasklin konečníku (dilatace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii
  • Odstraňování křečových žil klasicky, laserem nebo Clarivein
  • Skleroterapie (sklerotizace)
  • Operace bércových vředů
  • Vyšetření nezhoubných onemocnění konečníku jako jsou hemoroidy, trhliny, píštěle

Vyšetření

• Ambulantní chirurgická léčba
  • Úrazy – podvrtnutí, pohmožděniny, rány, zlomeniny, popáleniny
  • Gastroenterologie
  • Žilní poradna: Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami, ultrazvuková diagnostika cévních onemocnění dolních končetin, kompresivní terapie (punčochy)
  • Ortopedická vyšetření
  • Zánětlivá onemocnění kůže a podkoží – abscesy, flegmóny
  • Zánětlivá onemocnění nehtů a nehtových lůžek
  • Vyšetření jícnovou pH metrií/impedancí

• Krvácení z konečníku
  • Hemoroidy
  • Trhliny
  • Píštěle
  • Pálení žáhy a jiné projevy refluxní choroby jícnu (chrapot, pocit knedlíku v krku, astma, časté záněty vedlejších nosních dutin, bronchitidy, zvýšenou kazivost zubů, tlak za hrudní kostí)
  • Nadýmání

• klinika

Nejbližší zařízení

• N
    Lékař: MUDr. Diana Barnášová proktologické vyšetření

Paní doktorka nebyla buď dobře naladěna nebo jí naštval někdo přede mnou. Ale byla arogantní a velmi nepříjemná. Na dotazy odpovídala úsečně a obecně odsekávala na cokoli, na co jsem se zeptal. Jelikož tam jde člověk s pro něj choulostivým problémem, necítí se zrovna komfortně a rád by se něco dozvěděl, trocha empatie a příjemného vystupování by nebylo od věci. Za mne velmi negativní zkušenost a budu rád, pokud paní doktorku již nebudu muset nikdy navštívit.

• J
    Lékař: MUDr. Patrik Pecák chirurgie jednoho dne

18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu.

• O
    Lékař: MUDr. Ludvík Winkler Laparoskopické operace refluxní choroby jícnu (fundplikace)

Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce.

Lékař: MUDr. Patrik Pecák laparoskopické odstranění žlučníku

Péče, příprava i samotná operace žlučníku na profesionální úrovni v novém prostředí. Lékař i sestry empatické a příjemné.

• T
    Lékař: MUDr. David Klein sklerotizace varixů

U pana doktora Kleina jsem byla na sklerotizaci žil. Problém s ošklivými metličkovými žilami, který mě trápil řadu let a který mnoho jiných lékařů bagatelizovalo, jako jediný nebral na lehkou váhu a dokázal za tři návštěvy podle mého názoru zázrak. Nejen že je to opravdový profesionál, který skvěle odvádí svou práci, ale je to také velký sympaťák. Vše vysvětlí, během zákroku je starostlivý a k tomu všemu ještě usměvavý. Velký dík patří i sestřičce, která rovněž výborně pečuje o pacienty a je velmi příjemná. V ordinaci panuje přátelská atmosféra a v případě potřeby se sem budu ráda vracet.

• L
    Lékař: MUDr. David Klein laparoskopická chirurgie

Výborný lékař, opravdový profesionál. Příjemný usměvavý. Ná kontrolu se vždy těším. Děkuji pane doktore.

Lékař: MUDr. Simon Julínek chirurgie jednoho dne

Mohu doporučit , odborníkna na svém místě , makáč a srdcař . Věnuje se věci do podrobna a řeší situace přehledně .

Lékař: MUDr. Patrik Pecák laparoskopická operace kýly

25.11. jsem podstoupil laparoskopickou operaci tříselné kýly. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Pana doktora Pecáka mohu jen doporučit. Od první návštěvy až po následnou pooperační kontrolu vše bez problému a vždy s dostatečným vysvětlením. Díky a opravdu doporučuji.

• A
    Lékař: MUDr. Simon Julínek sklerotizace varixů

Skvělý lékař, profesionál v oboru, liddký, příjemný, komunikativní, nejlepší ze všech, které jsem poznala. Výsledek zákroku výborný. Moc děkuji a děkuji také milé a šikovné sestřičce :)
    Alena Šimková

• A
    Lékař: MUDr. Pavel Mašek chirurgie jednoho dne

Pan doktor je opravdu odborník a neuvěřitelný profesionál.
    Z vyšetření jsem měla velké obavy, ale pan doktor mě uklidnil a vše proběhlo rychle a naprosto bez bolesti. Po celou dobu vyšetření každý krok komentoval. I sestřička byla velice příjemná. Určitě mohu pana doktora doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu