Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

(78 názorů)

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Hviezdoslavova 25/509

14900, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti.

Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.

Naše nabídka

Patříme k předním pracovištím v České republice, zejména v oblastech diagnostiky a léčby refluxní choroby jícnu, operačních řešení břišních a tříselných kýl a provádění laparoskopických operací.

Veškerá zdravotní péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Mottem našeho zařízení je, že víme, že neumíme léčit vše, ale to, co děláme, se snažíme dělat co nejlépe. A právě v těchto oblastech se vysoce specializujeme a provádíme velké množství výkonů, díky čemuž se logicky snižuje procento komplikací. U operací v režimu jednodenní chirurgie téměř neexistují hnisavé komplikace, zkracuje se doba hospitalizace i doba rekonvalescence.

Naši pacienti oceňují nejen kvalitu a profesionalitu našich služeb, ale také lidský přístup našich lékařů a zdravotního personálu.

Výsledky naší léčby pravidelně sledujeme, vyhodnocujeme a publikujeme na odborných sympoziích

Naše vybavení

• Traumatologie
  • Dermatochirurgie
  • Rehabilitace
  • Fyzioterapie
  • Odstraňování pigmentových a mateřských znamének
  • Odstraňování kožních znamének
  • Odstraňování bradavic
  • Ambulantní léčba vnitřních a zevních hemoroidů (Barronova metoda nebo infračervená koagulace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii (operace s použitím laseru, klasická operace, operace podle Longa, operace polypů konečníku)
  • Ambulantní léčba fissur-prasklin konečníku (dilatace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii
  • Odstraňování křečových žil klasicky, laserem nebo Clarivein
  • Skleroterapie (sklerotizace)
  • Operace bércových vředů
  • Vyšetření nezhoubných onemocnění konečníku jako jsou hemoroidy, trhliny, píštěle

Vyšetření

• Ambulantní chirurgická léčba
  • Úrazy – podvrtnutí, pohmožděniny, rány, zlomeniny, popáleniny
  • Gastroenterologie
  • Žilní poradna: Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami, ultrazvuková diagnostika cévních onemocnění dolních končetin, kompresivní terapie (punčochy)
  • Ortopedická vyšetření
  • Zánětlivá onemocnění kůže a podkoží – abscesy, flegmóny
  • Zánětlivá onemocnění nehtů a nehtových lůžek
  • Vyšetření jícnovou pH metrií/impedancí

• Krvácení z konečníku
  • Hemoroidy
  • Trhliny
  • Píštěle
  • Pálení žáhy a jiné projevy refluxní choroby jícnu (chrapot, pocit knedlíku v krku, astma, časté záněty vedlejších nosních dutin, bronchitidy, zvýšenou kazivost zubů, tlak za hrudní kostí)
  • Nadýmání

Typ zařízení

• klinika

• Jana Kamitzová

Ostatní, MUDr.

• Při pobytu v lázních jsem si oblíbila aplikaci plynových injekcí do kolen. Podařilo se mi po návratu do Prahy najít rehabilitační oddělení Palas Athéna s.r.o. v Kosmické ulici na Hájích, kde injekce aplikují.
      Po dohodě s Mudr. Kamitzovou jsem se rozhodla o zakoupení ( 2x5+1zdarma) -12 aplikaci, tj. 12 návštěv.
      Při jedné z návštěv jsem se paní doktorky zeptala, co se mi stalo, když musím kulhat z důvodu bolesti nohy až do třísla...Bez dlouhého přemýšlení mi řekla, že bolest je od páteře - předklonila jsem se a potvrdila vyhozené esíčko bederní páteře. Okamžitě mi nabídla pomoc - objednala mne a po několika minutách jsem odcházela z její ordinace jako "znovuzrozená". Moc děkuji!!!!!
      Mudr. Kamitzová svým osobním přístupem k pacientovi, volbou i provedením léčby patří ke špičce ve svém oboru, proto ji všem vřele doporučuji. Lenka Basíková

• L

Já nemohu s negativními názory absolutně souhlasit. MUDr.Kamitzová je lékař na svém místě. V tuto chvíli rehabilitaci v Kosmické navštěvuji a mám teprve čtvrté cvičení a fyzioterapeutky mi hodně pomohly. Ikdyž musím hodně cvičit sama doma. MUDr. Kamitzová je velice milá lékařka. Jako jedna z mála lékařů mi konečně vysvětlila v čem spočívá můj problém a čemu se mám vyvarovat. Věnovala mi hodně času a plně ji důvěřuji.Při vstupní prohlídce zatejpovala a efekt zde byl. Rehabilitaci vřele doporučuji!!!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• David Klein

• K
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Příjemný, citlivý, empatický, výborný lékař. Samá superlativa. Vše dokonale vysvětlí, uklidní při nejistotě. Jsem naprosto spokojená s jeho chováním i výkonem. Děkuji, pane doktore.

• P
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: laserové ošetření křečových žil

Pan doktor Klein je úžasný lékař a milý člověk. V loňském roce jsem u něj absolvovala laserovou operaci křečových žil. Již od začátku byl jeho přístup velmi vstřícný a skvělý. Všechno vám vysvětlí nejen před operací, ale i během ní. Byla jsem tam 2 týdny po sobě (operace obou nohou) a pokaždé skvělá práce, příjemné sestřičky. I v ordinaci, když přijdete na kontrolu, je pan doktor vždy v pohodě a usměvavý.
      Lepšího lékaře jsem v poslední době opravdu nepotkala.
      Pokud někdo uvažujete o odstranění křečových žil, vřele doporučuji pana doktora Kleina.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Pavel Mašek

Chirurg, Proktolog, MUDr.

• Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: proktologie

Dnes jsem ukončila léčbu u MUDr. Maška. S takovým taktním a lidským přístupem jsem se dlouho nesetkala, a to sama pracuji ve zdravotnictví téměř 40 let. Je velmi příjemný, vše vysvětlí a svým přístupem zbaví ostychu a strachu z proktologického vyšetření. Takových lékařů bohužel dnes moc není. Určitě mohu pana doktora doporučit.

• H
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Velmi přívětivý a precizní lékař. Přišla jsem poprvé s obavami kvůli delikátnímu problému, ale už přivítáním mne uklidnil, že pak vyšetření proběhlo bez stresu. je velmi šetrný a precizní, vyšetřuje v souvislostech. udělal na mne velmi dobrý dojem a příště přijdu opět s důvěrou.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Simon Julínek

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: křečové žíly počínající bércový vřed

Dobrý den,objednala se přes internet přišla na čas milý vstřícný přístup p. dr. Julínka i sestřiček po dohodě ještě tentýž den provedena laparoskopická operace vše proběhlo perfektně mohu jen a jen doručit ///// Prostředí,které nestresuje. Jana Vávrová

• Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: operace žlučníku a kýly

velmi profesionální přístup,vše podrobně vysvětleno před i po operaci,milé chování ,krátká čekací doba,vše proběhlo na jedničku,mohu jenom doporučit

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Ludvík Winkler

Chirurg, Gastroenterolog, Proktolog, MUDr.

• Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: refluxní choroba jícnu

Mudr.Ludvík Winkler mi operoval brániční kýlu před 5 týdny.
      Nebýt pana doktora,tak jsem se ve svém věku 72 let, k operaci sama neodhodlala.Díky jeho lidskému přístupu mohu říct,že jsem bez obtíží a bez medikace nyní v pořádku. Moc mu děkuji za skvěle provedený chirurgický výkon ve večerní době,kdy již byl určitě unavený. Mohu všem doporučit, aby se nebáli a pečovali o své zdraví.Děkuji celému lékařskému týmu i obětavým setřičkám.
      Marta Vlasáková

• Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: hernia

Velmi oceňuji profesionální přístup pana doktora Winklera při operaci mé tříselné kýly.Pan doktor je erudovaný a empatický člověk na svém místě.
      Dr.P.Volek

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Václav Drahoňovský

Chirurg, Gastroenterolog, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místo

Pana primáře Drahoňovského znám ještě z jeho působení v nemocnici Neratovice, kde mi vlastně před operací jícnové kýly zachránil život tím, že mi zjistil výduť na břišní aortě. Je to velice sympatický, milý a vstřícný člověk. Kéž by takoví lékaři byli všichni!

• H
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: konzultace

Pan doktor je skvělý. Velmi hodný člověk, trpělivý, empatický, z nejlepších lékařů jaké jsem potkala. Děkuji. H. Š.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Patrik Pecák

Chirurg, Gastroenterolog, MUDr.

• R
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: Operace pupeční kýly

Pan doktora jsem si vybrala sama na základě kladných recenzí a dobře jsem udělala. Profesionální lidský přístup. Děkuji za vše. S pozdravem Romana Stasiewská.

• Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: laparoskopická operace kýly

Pan doktor ma vynikajici lidsky pristup.Provedl mi laparoskopickou operaci brisni kyly vetsiho rozsahu,vse naprosto bez problemu.Je to odbornik na svem miste.Dekuji.Jaroslav Donda

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Diana Barnášová

Chirurg, Proktolog, MUDr.

• A
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Paní doktorku jsem si vybrala na základě kladných hodnocení zde. Na webu Palas Athena nabízí léčbu vnitřních a zevních hemeroidů, ambulatní, i operační řešení několika různými metodami. Objednala jsem se, paní doktroka mě prohlédla, řekla, že opravdu mám hemeroidy, které je možné odstranit, ale "ona už to nedělá" a mám si zajít do nemocnice.... Takže nevím, jaká je paní doktorka profesně, možná skvělá, ale nepřijde mi fér, když se objednám, uvolním z práce, jedu přes celou Prahu a posedím si v čekárně, abych se dozvěděla, že "paní doktorka už to nedělá a mám si zajít jinam". Prosím tímto kliniku Palas Athena, ať si zaktualizuje své webové stránky. Děkuji.

• D
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: laparoskopické odstranění žlučníku

Děkuji paní MUDr. Barnášové za skvělé provedenou operaci jsem 4 den po operaci a cítím se super, děkuji také sestřičkám Kristýně, Míše a Věře za jejich milé chování určitě bych tuto kliniku doporučovala*****Dagmar Smejkalová Karlovy Vary

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Karel Čermák

• Umístění: jiné místoSlužby: 2x kotrola v ambulanci

Pan doktor Čermák je asi kapacita ve svém oboru, ale co se týče jednání vůči pacientům - dítěti, už tak profesionální není. Arogantní, nepříjemný a komisní. Syn (1.třída) si při tělocviku zlomil malíček a dlaha ho bolela, při kontrolním RTG, bylo zjištěno, že malík levé ruky je zlomen 2x. To pan doktor okomentoval synovi takto: "Tak hele, jestli se sebepoškozuješ, tak příště sem nechoď!" Při dnešní kontrole po milém a slušném pozdravu vytkne synovi, že má v puse žvýkačku a přitom sám pan doktor žvýká?

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: sinus polonidalis

Pan doktor, jak má být! Skutečný odborník. Je pečlivý, umí s pacientem o problému a následném řešení hovořit velmi věcně a hodně srozumitelně, na nic si nehraje, jeho služeb si vážíme, má naši důvěru a je na něm vidět, že i on si pacienta váží.
      Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře