Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

(67 názorů)

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Hviezdoslavova 25/509

14900 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti.

Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.

Naše nabídka

Patříme k předním pracovištím v České republice, zejména v oblastech diagnostiky a léčby refluxní choroby jícnu, operačních řešení břišních a tříselných kýl a provádění laparoskopických operací.

Veškerá zdravotní péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Mottem našeho zařízení je, že víme, že neumíme léčit vše, ale to, co děláme, se snažíme dělat co nejlépe. A právě v těchto oblastech se vysoce specializujeme a provádíme velké množství výkonů, díky čemuž se logicky snižuje procento komplikací. U operací v režimu jednodenní chirurgie téměř neexistují hnisavé komplikace, zkracuje se doba hospitalizace i doba rekonvalescence.

Naši pacienti oceňují nejen kvalitu a profesionalitu našich služeb, ale také lidský přístup našich lékařů a zdravotního personálu.

Výsledky naší léčby pravidelně sledujeme, vyhodnocujeme a publikujeme na odborných sympoziích

Naše vybavení

• Traumatologie
  • Dermatochirurgie
  • Rehabilitace
  • Fyzioterapie
  • Odstraňování pigmentových a mateřských znamének
  • Odstraňování kožních znamének
  • Odstraňování bradavic
  • Ambulantní léčba vnitřních a zevních hemoroidů (Barronova metoda nebo infračervená koagulace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii (operace s použitím laseru, klasická operace, operace podle Longa, operace polypů konečníku)
  • Ambulantní léčba fissur-prasklin konečníku (dilatace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii
  • Odstraňování křečových žil klasicky, laserem nebo Clarivein
  • Skleroterapie (sklerotizace)
  • Operace bércových vředů
  • Vyšetření nezhoubných onemocnění konečníku jako jsou hemoroidy, trhliny, píštěle

Vyšetření

• Ambulantní chirurgická léčba
  • Úrazy – podvrtnutí, pohmožděniny, rány, zlomeniny, popáleniny
  • Gastroenterologie
  • Žilní poradna: Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami, ultrazvuková diagnostika cévních onemocnění dolních končetin, kompresivní terapie (punčochy)
  • Ortopedická vyšetření
  • Zánětlivá onemocnění kůže a podkoží – abscesy, flegmóny
  • Zánětlivá onemocnění nehtů a nehtových lůžek
  • Vyšetření jícnovou pH metrií/impedancí

• Krvácení z konečníku
  • Hemoroidy
  • Trhliny
  • Píštěle
  • Pálení žáhy a jiné projevy refluxní choroby jícnu (chrapot, pocit knedlíku v krku, astma, časté záněty vedlejších nosních dutin, bronchitidy, zvýšenou kazivost zubů, tlak za hrudní kostí)
  • Nadýmání
  • Křečové žíly
  • Bércové vředy
  • Kolenní a kyčelní klouby
  • Rehabilitace

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopické odstranění žlučníku

Dne 4.6.21 jsem byla u paní doktorky Barnášové na operaci odstranění žlučníku. Samotná operace proběhla profesionálně. Vše bylo v pořádku. Paní doktorka je skutečný chirurg. Vše bylo rychlé, účelné a přesné. Zbavila mě letitého problémů do 14 ti dnů. Vřele děkuji.

F
    Lékař: MUDr. David Klein laparoskopické odstranění žlučníku

U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit.

Lékař: MUDr. Václav Drahoňovský gastroenterologické konzultace

Tak lidský přístup jsem u lékaře ještě nikdy nezažil. Vstřícný, milý a ochotný cokoli vysvětlit. Opravdu se snaží nalézt nejlepší možné řešení, tak, aby pacientovi skutečně pomohl a neublížil. Smekám před panem doktorem.

Lékař: MUDr. Diana Barnášová indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Z mé osobní zkušenosti vynikající lékařka, a to jak po odborné stránce, tak i z hlediska přístupu k pacientovi. Zákrok, který u mne spočíval v chirurgickém odstranění kožního problému, byl rychlý, naprosto bezbolestny a kompletně brilantně provedený. I s mým dalším, pro pacienty asi tzv. choulostivejsim problémem, se kterým jsem se jí svěřila, mi pomohla - během vyšetření mě uklidnovala, chválila, vše srozumitelné vysvětlila. Opět vše proběhlo rychle a rovněž bezbolestně. Znovu mnohokrát paní doktorce Barnášove děkuji a přeji vše dobré.

Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopická operace kýly

Paní doktorka Barnášova byla příjemná, vše vysvětlila a operace proběhla perfektně. Péče na lůžkovém oddělení byla rovněž výborná. Děkuji všem, kdo o mě na klinice jednodenní chirurgie po stránce odborné i lidské pečovali a určitě mohu jen doporučit:-)

Lékař: MUDr. David Klein laparoskopické odstranění žlučníku

v březnu jsem byla na operaci žlučníku. Ráda bych poděkovala panu doktorovi Kleinovi, za jeho lidský přístup. Je to profesionál, který vše v klidu vysvětlí a dodá pacientovi pocit bezpečí. Už z první schůzky , kde se domlouval termín operace, jsem odjížděla s dobrým pocitem. Děkuji i všem sestřičkám za jejich péči

Lékař: MUDr. Diana Barnášová laparoskopická operace kýly

U paní doktorky Barnášové jsem byl na operaci s tříselnou kýlou. Vše proběhlo v naprostém pořádku, paní doktorka byla velmi příjemná a vstřícná, samotná operace a rekonvalescence bez jakýchkoliv problémů. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Diana Barnášová Ambulantní chirurgická léčba

Při návštěvě z důvodu zaníceného boltce, si bohužel paní doktorka rozhodla, že vyřízne něco jiného bez předchozího upozornění. Paní doktorka je šikovná v rámci šití, jizvy pěkné, bohužel je dosti náladová.

Lékař: MUDr. Diana Barnášová proktologické vyšetření

Paní doktorka nebyla buď dobře naladěna nebo jí naštval někdo přede mnou. Ale byla arogantní a velmi nepříjemná. Na dotazy odpovídala úsečně a obecně odsekávala na cokoli, na co jsem se zeptal. Jelikož tam jde člověk s pro něj choulostivým problémem, necítí se zrovna komfortně a rád by se něco dozvěděl, trocha empatie a příjemného vystupování by nebylo od věci. Za mne velmi negativní zkušenost a budu rád, pokud paní doktorku již nebudu muset nikdy navštívit.

Lékař: MUDr. Patrik Pecák chirurgie jednoho dne

18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu.