Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

(114 názorů)

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Hviezdoslavova 25/509

14900 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Naše klinika jednodenní chirurgie byla založena v roce 1998 původně jako malá ambulantní chirurgie s rentgenem, která se postupně přeměnila v ambulantní chirurgické, ortopedické, radiodiagnostické a rehabilitační centrum, kde je ročně provedeno více než 35 tisíc ošetření. Jako jedna z prvních v naší republice zde v roce 2002 vznikla klinika jednodenní chirurgie. Byla vybrána pro realizaci pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR k ověření přínosu jednodenní chirurgie v poskytování léčebné péče u plánovaných operačních výkonů. Projekt trval 8 let, skončil v roce 2010 se závěrem plného doporučení jednodenní chirurgie do klinické praxe. V současnosti se na klinice provádí více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii ročně. Operační výkony v režimu jednodenní chirurgie jsou laparoskopické operace žlučníku, refluxní choroby jícnu, tříselných kýl, břišních kýl, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích a operace slepého střeva a dále operace hemoroidů jak klasicky, tak metodou podle Longa, operace trhlin, píštělí anální oblasti.

Na naší klinice jsou vám k dispozici vysoce zkušení lékaři z oboru chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky a také rehabilitační lékařky. Každý člověk je jedinečná osobnost a právě tak je k němu přistupováno. Lidský přístup a pochopení je jednou z našich největších priorit.

Naše nabídka

Patříme k předním pracovištím v České republice, zejména v oblastech diagnostiky a léčby refluxní choroby jícnu, operačních řešení břišních a tříselných kýl a provádění laparoskopických operací.

Veškerá zdravotní péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Mottem našeho zařízení je, že víme, že neumíme léčit vše, ale to, co děláme, se snažíme dělat co nejlépe. A právě v těchto oblastech se vysoce specializujeme a provádíme velké množství výkonů, díky čemuž se logicky snižuje procento komplikací. U operací v režimu jednodenní chirurgie téměř neexistují hnisavé komplikace, zkracuje se doba hospitalizace i doba rekonvalescence.

Naši pacienti oceňují nejen kvalitu a profesionalitu našich služeb, ale také lidský přístup našich lékařů a zdravotního personálu.

Výsledky naší léčby pravidelně sledujeme, vyhodnocujeme a publikujeme na odborných sympoziích

Naše vybavení

• Traumatologie
  • Dermatochirurgie
  • Rehabilitace
  • Fyzioterapie
  • Odstraňování pigmentových a mateřských znamének
  • Odstraňování kožních znamének
  • Odstraňování bradavic
  • Ambulantní léčba vnitřních a zevních hemoroidů (Barronova metoda nebo infračervená koagulace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii (operace s použitím laseru, klasická operace, operace podle Longa, operace polypů konečníku)
  • Ambulantní léčba fissur-prasklin konečníku (dilatace) event. operační řešení formou jednodenní chirurgie v celkové anestezii
  • Odstraňování křečových žil klasicky, laserem nebo Clarivein
  • Skleroterapie (sklerotizace)
  • Operace bércových vředů
  • Vyšetření nezhoubných onemocnění konečníku jako jsou hemoroidy, trhliny, píštěle

Vyšetření

• Ambulantní chirurgická léčba
  • Úrazy – podvrtnutí, pohmožděniny, rány, zlomeniny, popáleniny
  • Gastroenterologie
  • Žilní poradna: Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami, ultrazvuková diagnostika cévních onemocnění dolních končetin, kompresivní terapie (punčochy)
  • Ortopedická vyšetření
  • Zánětlivá onemocnění kůže a podkoží – abscesy, flegmóny
  • Zánětlivá onemocnění nehtů a nehtových lůžek
  • Vyšetření jícnovou pH metrií/impedancí

• Krvácení z konečníku
  • Hemoroidy
  • Trhliny
  • Píštěle
  • Pálení žáhy a jiné projevy refluxní choroby jícnu (chrapot, pocit knedlíku v krku, astma, časté záněty vedlejších nosních dutin, bronchitidy, zvýšenou kazivost zubů, tlak za hrudní kostí)
  • Nadýmání
  • Křečové žíly
  • Bércové vředy
  • Kolenní a kyčelní klouby
  • Rehabilitace

Typ zařízení

• klinika

• Ludvík Winkler

Chirurg, Gastroenterolog, Proktolog, MUDr.

• A
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: fundoplikace

Dobrý den, byla jsem u pana doktora na prohlídce v Praze, ale operoval mě v Neratovicích. Byl velmi milý a příjemný, ale tím mé pozitivní zkušenosti končí. Že jsem měla pooperační problémy po laparoskopii nechci vůbec řešit, ale od této operace neznám, co to je se najíst jako normální člověk. Nemůžu sníst ani poloviční porci jídla - v případě, že bych ji snědla, měla bych velmi silné bolesti žaludku a navíc mám od operace tak nafouklý a vypouklý žaludek, že jsem si pro tento stav vymyslela svůj název, a to "syndrom těhotného žaludku" :-))). Pan doktor prohlásil, že po operativní stránce je vše v pořádku a už mi nemůžou pomoci, takže se mi pokoušeli pomoci odborníci z jiné nemocnice - opakovaně se mi, nejdříve pod tlakem 3 atm., pak pod tlakem 5 atm., pokoušeli rozšířit vstup a výstup ze žaludku - zákrok je to velmi bolestivý. Také marné snažení. Takže mám již řadu let neskutečné zdravotní problémy se žaludkem, nehledě na to, že ani po estetické stránce můj vypouklý žaludek není to pravé ořechové. Kdybych jen tušila, jaké doživotní problémy mě čekají, nikdy bych na operaci k panu doktorovi nešla. Budu ráda, když se se mnou pan doktor spojí.

• Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: refluxní choroba jícnu

Mudr.Ludvík Winkler mi operoval brániční kýlu před 5 týdny.
      Nebýt pana doktora,tak jsem se ve svém věku 72 let, k operaci sama neodhodlala.Díky jeho lidskému přístupu mohu říct,že jsem bez obtíží a bez medikace nyní v pořádku. Moc mu děkuji za skvěle provedený chirurgický výkon ve večerní době,kdy již byl určitě unavený. Mohu všem doporučit, aby se nebáli a pečovali o své zdraví.Děkuji celému lékařskému týmu i obětavým setřičkám.
      Marta Vlasáková

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jana Kamitzová

Ostatní, MUDr.

• D
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie , Rehabilitační ambulanceSlužby: Rehabilitační a fyzikální medicína

Velice děkuji paní Mudr. Janě Kamitzové ,má "Zlaté ruce",vždy příjemná,milá, vstřícná,ochotná pomoci i poradit.
      Paní doktorku navštěvuji tři roky a jsem velice spokojená i moji známí jsou rádi,že jsem jim paní doktorku doporučila.
      Docházím i na plynové injekce,které opravdu pomáhají.

• M
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie , Rehabilitační ambulanceSlužby: Rázová vlna

Výborná a velmi vstřícná paní doktorka, vše ochotně vysvětlí. Jsem po druhé rázové vlně.
      Moc děkuji !

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• David Klein

• S
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: chirurgie jednoho dne

Kdyby bylo více takových doktorů, bylo by všechno mnohem jednodušší :) Empatický, profesionální, výborná komunikace.

• P

Na základě kladných referencí a doporučení známých jsem byl poslán na chirurgii do Palas Athéna na vyšetření pupeční kýly,která naštěstí byla v počátcích. Pan doktor Klein mě vyšetřil,seznámil mne se zdravotním stavem a domluvily jsme termín operace.Ta proběhla standardně a bez komplikací.Hospitalizace probíhala podle plánu k oboustranné spokojenosti.Pan doktor je příjemný, citlivý, vše dokonale vysvětlí, a uklidní pacienta při nejistotě.Byl jsem spokojen s jeho přístupem a péčí.Děkuji moc :-))a mohu jen doporučit

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Patrik Pecák

Chirurg, Gastroenterolog, MUDr.

• T
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: laparoskopické odstranění žlučníku

Pan doktor mě operoval již 2x a to pupeční kýlu a žlučník. Perfektně odvedená profesionální práce, bez bolesti, druhý den jsem šel domů. Milý, ochotný, špičkový doktor. DOPORUČUJI !!!

• V
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: laparoskopická operace kýly

Chci velmi poděkovat MUDr. Pecákovi, sestřičkám a anesteziložce a všem! Máte příjemný přístup k pacientům a jste odborníci! Prošel jsem za život několik zdravotnických zařízení, ale na vás nikdo nemá. Děkuji! V. Kubr

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Diana Barnášová

Chirurg, Proktolog, MUDr.

• V
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: odstranění hemoroidů

Paní doktorka byla vstřícná, empatická, milá. Vše mi vysvětlila, vyšetření proběhlo rychle a řešení mého problému- hemeroidu, proběhlo v pořádku. Hodně jsem se tohoto vyšetření bála, ale jsem ráda, že jsem ho podstoupila právě u paní doktorky. Chválu si zaslouží i sestřičky v ordinaci.

• V
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Úžasná doktorka i její sestřička, skvělá práce a lidé na správných místech . .

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Václav Drahoňovský

Chirurg, Gastroenterolog, MUDr.

• P

Pan doktor na svém místě, velmi milý, ochotný, zkušený. Kdyby takoví byli všichni, byl by svět hezčí. Je to čistá duše, jaká se málokdy vidí. Objednala jsem se k němu přes internet, protože jsem potřebovala zkušeného lékaře a udělala jsem dobře - jeho lidský přístup se v ordinacích moc často nenosí. Navíc jsem dostala termín operace ani ne za 2 týdny, což jsem velmi ocenila.

• J
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: gastroenterologické konzultace

K panu doktorovi jsem se objednávala přes online objednávkový systém. Přijata jsem byla takřka v přesný čas, pan doktor je velice milý, empatický, na vše se podrobně vyptá, vysvětlí. Z mého pohledu profesionál, který člověka neodbyde a nezanedbá. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Pavel Mašek

Chirurg, Proktolog, MUDr.

• Y
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: Léčba fissur-prasklin konečníku konzervativní a dle potřeby operační

Very good and calming approach even during sensitive check-up. The doctor explained in detail the origin of the problem and steps I need to take.

• J

S panem Maškem jako proktologem mám výbornou zkušenost. Přišla jsem opravdu vyděšená a i když jsem dospělá ženská, pan doktor i paní sestřička měli svatou trpělivost a oba byli neuvěřitelně hodní. Při opravdu šetrným vyšetření ke mně pan doktor celou dobu mluvil a vše mi trpělivě vysvětlit. Na příští kontrolu určitě půjdu naprosto klidná.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Simon Julínek

• Z
      Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgieSlužby: sklerotizace varixů

Dobrý den, pan doktor je velmi profesionální, vše vysvětlí, ochotný.
      Jsem velmi spokojená. Sestřička je taky milá, ochotná. Po celou dobu zákroku je příjemná atmosféra. Děkuji

• E

Pan doktor ma profesionalni pristup a je velmi mily.Je to jeden z nejlepsich lekaru s jakym jsem se setkala.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Karel Čermák

Chirurg, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: dětská chirurgie a traumatologie: akutní úrazy

Bohužel jsme museli navštívit dětskou chirurgii v Jirnách z toho důvodu, že se dcera (5 měsíců) skutálela z postele. První návštěvě jsem byla rozhozená - ale kdo by Vás taky pochválil za to, že Vám spadlo dítě, že. Druhý den jsme přijeli na kontrolu do přeplněné čekárny. Ale vše běželo jako na drátkách. Pan doktor společně se sestřičkou všechny perfektně odbavili. Přístup je sice trochu svérázný, ale pan doktor je opravdu na svém místě. A ještě k tomu jsme dostali kontakt na dobrou oční doktorku jako bonus. Takže za mě mohu doporučit - snad ale nebudeme potřebovat moc často.

• K
      Umístění: jiné místo

Tomuto lékaři plně důvěřuji a nepotřebuji “second opinion” (bohužel v našem systému zdravotnictví ho potřebuji často). Myslím, že dělá medicínu, protože ho baví. Pokud jsou mé děti ošetřovány kvalitním lékařem, snesu i jistou dávku arogance. Na nás byl vždy milý a to i v době pohotovosti, kdy měl plnou čekárnu dětí.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře