Zubař, Praha 2, Praha

• „Stoprocentní spokojenost. Můžu jen vřele doporučit. Moderně vybavená ordinace, skvělý personál. Mockrát děkuji.

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Super zkušenost. Paní doktorka je moc milá, něžná a pečlivá, vše srozumitelně vysvětlí. Útulná čekárna.

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

od 1 800 kč

• „I went for initial investigation which was surprisingly nice. There was a small delay she asked for patience in person. The first impression was really good with her and with her assistant too, there are both really professional and kind. I felt like treated as an other human not as an other client by numbers. I was told everything and all the details were explained I felt like I was part of the examination not only the subject of it. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

Cena nebyla přidána

• „Všechno šlo dobře. Chodím sem už roky. Vždy včas, příjemná atmosféra, bezbolestnost, dostatečné vysvětlování. Není problém. Více

Cena nebyla přidána

• „За даного лікаря можу написати лише позитивно. Приємна жінка,яка професійно виконує свою роботу та її любить. Дуже чисто в ординації та затишно. Ціна відповідає якості. Прийняла мене з болем навіть на вихідних(а як всі) Допомогла,все пояснила... Лише рекомендую... Více

Lupáčova 864/18, Praha Mapa

MODESTO, moderní stomatologie

• „Naprosto skvělý a bezbolestni zákrok, zub vypadá jako úplně nový, takže nemám se na co stěžovat. Muzu jen doporučit. Více

Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha Mapa

Stomatologická ordinace

Cena nebyla přidána

• „S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Hezké, čisté prostředí, milý personál, skvělý odborný přístup.

Na Poříčním právu 376/1, Praha Mapa

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

• „Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji. Více

V Holešovičkách 1154/33, Praha Mapa

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

od 4 000 kč

• „Velmi příjemný lékař, vše podrobné vysvětlila. Mně jako cizinci bylo vše velmi dobře vysvětleno

Hrazeno pojišťovnou

• „Paní doktorko je skvělá, svou práci dělá pečlivě, tak si představuji profesionální přístup. Vřele ji doporučuji.

Těšnov 1163/5, Praha Mapa

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „S názory, podle kterých jsem si vybrala tuto ordinaci, musím naprosto souhlasit. Pan doktor byl příjemný, vstřícný, vysvětlil mi řešení mých problémů a nastínil finanční situaci i dobu léčby. Přestože bude mít se mnou dost práce, věřím, že i já budu mít jednou úsměv jako celebrity z časopisů. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

NovaStom s.r.o.

od 1 100 kč

• „Naprostá senzace. Vždy, když opouštím ordinaci, pomyslím si: “zřejmě normální kouzelníci”. Pan doktor i paní sestřička jsou báječní. Více

Doudova 652 10, Praha Mapa

BohemiaDent s.r.o.

Estetická stomatologie

1 000 Kč

• „Děkuji pani doktorovi a asistentkam že mě vzali " ihned " a zbavili špatné 8. A kvůli ní zpusobovane bolesti . Nikdy jindy se člověk na vytržení zubu tak netěší. Rovnou jsem se objednal na "dentalku " . Děkuji ještě jednou , moc se mi ulevilo :-) Více

Tigridova 6/1501, Praha Mapa

Soukromá zubní ordinace

Cena nebyla přidána

• „Po první návštěvě velká spokojenost,paní doktorka svědomitá,vše vysvětlí,usměvavá a příjemná je i sestřička

Pod Barvířkou 11, Praha Mapa

DH- klinika

• „Profesionalita, vždy naprostá vstřícnost, lidskost, objednání vždy přesně na čas, zájem o pacienta.

Jindřicha Plachty 535/16, Praha Mapa

DOBRÝ DENT

Keramické korunky

od 10 000 kč

• „Paní doktorka je úžasná. Vždy mi řekne, co bude dělat, vždy se ujišťuje že mě nic nebolí. Pokaždé je moc příjemná a ochotná. Zlomila můj panický strach ze zubařů, který jsem měla od dětství. Více

Americká 22, Praha Mapa

Finedent

• Vratislavova 11, Praha Mapa

Stomatologická péče

Cena nebyla přidána

• „Paní zubařka je velmi milá a umí vše hezky vysvětlit. Navíc se snaží pomoci a má vždy vřelý přístup.