Zubař, Praha 14, Praha

• „Pani doktorka vse vysvetli jeji pristup je mily a chápavý. Navrhne to nejlepsi reseni a da cas na rozmyšlenou

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

Vstupní vyšetření

Hrazeno pojišťovnou

• „Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

Vstupní vyšetření

Hrazeno pojišťovnou

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Dentální hygiena

od 890 kč

• „Nejlepší a hlavně nejtrpělivější lékařka.Opravdu velké díky za snahu pomoci,za podrobné vysvětlení a vůbec,celkovâ péče skvělá.Děkuji za svého syna Michala Více

Praha, Praha Mapa

Dentální hygiena

1 000 Kč

• Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

• Zubař, Parodontolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla možnost poznat. Velice pečlivý, citlivý a stále pozitivně naladěný. Mé zuby nebyly v nejlepším stavu, ale díky panu doktorovi již nemám ze zubařů strach a vše se dává postupně do pořádku. Pan doktor je opravdu profesionál s lidským a milým přístupem. Více

Denté Clinic Prague, s.r.o.

• „Pan doktor Černý je výborný lekař, milý a profesionální. Vždy všechno vysvětlí, napraví uklidní.

Generála Janouška 902, Praha Mapa

STOMAT, spol. s r.o.

• „Tak krasny pristup jsem nezazil. Nez jsem si stacil vsimnout byl moudrak venku.

ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinika

• „Od té doby, co navštěvuji tohoto pana doktora, nebojím se jít na ošetření zubů.Ošetření bývá téměř bezbolestné. Pan doktor je pečlivý a citlivý k pacientům. Více

Vajgarská 1141, Praha Mapa

Samostatná ordinace PL stomatologa

• „Velice milá a ochotná paní zubařka. Chodíme k ní celá rodina, děti se nebojí, neprotestují, což je pro nás největší plus. Sestřička je také velice ochotná a milá. Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „Paní doktorka mi krásně spravila přední zuby, všechno mi předem vysvětlila.

Generála Janouška 902, Praha Mapa

Praha 9(14) - Černý Most

• „jsem velmi spokojená. Kromě odbornosti oceňuji jeho lidský přístup. To bohužel není u nás samozřejmostí. Určitě doporučuji. Klára Více

ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinika

• „nejlepsi lab s profi pristupem

Dobrovolného 2/646, Praha Mapa

CRESCO TITAN s.r.o.

• „Bohu díky ordinovala v Magic Smile o víkendu. Paní zubařka byla velmi milá, vše vysvětlila, a i když bylo kvůli zánětu čištění kanálků velmi bolestné, neztratila se trpělivost a práci dokončila s mimořádným citem a pečlivostí. Děkuji. Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „spokojen

Národních hrdinů 1/587, Praha Mapa

Praktický zubní lékař

• „Naprosta spokojenost se vsemi zakroky provedenymi pani doktorkou.

Chvaletická 918, Praha Mapa

Samostatná ordinace PL stomatologa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista, Parodontolog Více

• Zubař, Anesteziolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

ZUBNÍ s.r.o., Dentální klinika

• „Připojuji se ke komentáři (4. listopadu 2016). Moc děkuji za skvělou péči a spolehlivý, vynikající přístup. Držím také palce ať vše dobře dopadne. OM Více

Osická 538, Praha Mapa

Ordinace stomatologa

• „Chtěla bych poděkovat panu doktorovi za velmi lidský a citlivý přístup.Měla jsem hrozný strach z výkonu, ale pan doktor mě uklidnil a nakonec jsem nic necítila. Kdybych v budoucnu potřebovala podobný zákrok, určitě se na pana doktora obrátím, je to skvělý odborník. Více

Kuttelwascherova 921, Praha Mapa

Ordinace stomatologa