Doporučení zubaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Praha

• „Paní doktorka je velice empatická, vše vysvětlí a netlačí na žádné rozhodnutí. Návštěva u zubaře není obvykle vyhledávaný zážitek, ale s paní doktorkou se to dá zvládnout. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „Nedovedu si predstavit lepsi pani zubarku. Je tak pozitivni, rychla a pecliva, ze jinou ordinaci nikdy hledat nebudeme. Deti ji miluji a chteji ted k zubari kazdy tyden. Více

Cena nebyla přidána

• „Dr Koporova was very attentive and nice with me, explained everything in detail about why and which treatment is needed and even during the process she was telling me what she was doing. Would definitely recommend her! Více

Hrazeno pojišťovnou

• „Paní doktorka je moc milá, pečlivá a empatická. Vše podrobně a srozumitelně vysvětlí. Člověk se u ní v ordinaci cítí opravdu dobře Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Přemyslovská 43, Mapa

Salius Medical Group

od 1 500 kč

• „Doktorka jemilá pečliva šikovná všechno vysvětlí poradi jsem spokojená radim všem moc dekuji a těším se na další navštevu Více

Na Poříčním právu 376/1, Praha Mapa

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

• „Byla jsem tam poprvé, zatím jsem spokojená. Příště už tam půjdu s klidem a v pohodě. Čeká mě ještě delší léčba, tak potom se můžu vyjádřit více. Více

Těšnov 1163/5, Praha Mapa

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Dnes první návštěva u pana doktora,velmi spokojená ta podrobné vysvětlení léčby dráždí, ale kvalitní

Šustova 1930/2, Praha Mapa

NovaStom s.r.o.

Bělení zubů

od 1 100 kč

• „Mám rád keď som v rukách odborníka a pán doktor Vashchuk je naozaj človek na správnom mieste. Opakovaná spokojnosť, dlhodobé problémy so zubami vyriešilo pár návštev. Vďaka! Více

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Pani Zubařka se zdá být moc milá a hodná. Budí ve mne dojem, že se nemusím bát k ni chodit. Celkově i ostatní personál působí sympaticky. Více

Pod Barvířkou 11, Praha Mapa

DH- klinika

• „Profesionál na svém místě. Pan doktor vždy vysvětluje jaká je situace a jaké jsou možnosti. Není co dodat.

Jindricha Plachty 16 Praha 5-Smíchov, Praha Mapa

Mykyta Gorokhov

• „Pani doktorka je mila a prijemna. Presne vysvetluje a ukazuje situaci, ktera podle moznosti se muze resit rychle, za rozumne penize a jen pro potrebne zakroky (zadny dalsi vymysl). Uplna spokojenost Více

Cena nebyla přidána

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Ridchenkovi za úžasnou,bezbolestnou péči.Od předchozí zubařky jsem měla chrup velice zanedbaný,pan doktor mi zuby postupně spravuje a to velice pečlivě.Diky němu už nemám fóbii ze zubaře. Pana doktora,mohu všem doporučit.Moc mu děkuji. Více

Lublaňská 1015/13, Praha Mapa

Smile Centrum

od 1 150 kč

• „Zubařům se vyhýbám co to jde, ale nově jsem začal chodit k paní doktorce Rudiy (před 3 měsíci a již mám 5 návštěv, tak 6 zbývá ještě). Považuji se za perfekcionistu a můžu nyní s jistotou říci, že paní doktorka je mimořádně usměvavá, charismatická, empatická a trpělivá osoba, která vyjde vstříc a celý zákrok přizpůsobuje maximálně pacientovi. Co se týče její práce, tak ta je precizní a z mého pohledu naprosto ukázková. Jelikož je toto recenze, tak obvykle se mají připojit i nějaké mínusy. Je nadmíru obtížné něco vymyslet, tak snad mě napadá pouze to, že paní doktorka je jenom jedna :) a neznám za ni stejně vyhovující zálohu. Také její sestřička, která mě vždy uklidňuje je obdobných kvalit a tvoří s paní doktorkou perfektní tandem. Závěrem bych řekl, že jsem velmi vděčný, že jsem se k nim dostal a přeju jim dlouhou a úspěšnou kariéru. :) J. Suda Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

od 1 500 kč

• „Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji. Více

V Holešovičkách 1154/33, Praha Mapa

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

Bělení zubů

od 4 000 kč

• „Pan doktor je člověk na pravém místě - jak specialista a odborník , tak i skvělý člověk. Vřele doporučuji

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Family Medical Care s.r.o.

Ošetření zubního kazu

od 800 kč

• „Pan doktor je skvělý člověk. Je velký sympaťák, vstřícný a ochotný. Dokáže profesionálně poradit a vysvětlit, což se mi u žádného z předchozích zubařů nestalo. Nejlepší zubař široko daleko. Nastopro neměním a vřele doporučuji. Více

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha Mapa

Stomatologická péče

• „Paní (slečna) zubařka je anděl dnešní stomatologické léčby :-) . 10 let jsem se bál k zubaři jít, až jsem našel tuto kliniku se slečnou Nikolou, která mne strachu dokázala po první návštěvě zbavit. Absolvoval jsem půl rok spravování zubů (výměna výplní, ošetření kazů, dostavba vrchní jedničky) a již druhou návštěvu jsem se dokonce těšil na setkání (a další návštěvy tomu nebylo jinak). Bez nadsázky říkám, že kdyby byla možnost, jak normálně polykat sliny + mít otevřenou pusu bez námahy, tak bych při ošetřování zubů i spal :-) . Tak milý přístup, kladné a pozitivní vysvětlení případně zodpovězení dotazů, tak je veliké plus. Ceny neřeším, srovnání nemám, přijdou mi naprosto adekvátní k výkonu, prostředí i péči. Nyní, po půl roce mám všechny zuby opravené, vylepšené, cítím neuvěřitelnou radost z toho, jak můj chrup vypadá, co se povedlo udělat, štěstí z toho, že jsem našel místo, kde si nepřipadám, jako by mne měli naporcovat zaživa, ale jako osoba, se kterou je pracováno velmi profesionálně a lidsky :-) . V ordinaci je také přítomna moc milá sestřička, která je ochotná a taktéž profesionální. Při výkonu se o Vás dobře stará, takže péče je ještě příjemnější. Dotazy obou na to, jestli Vás něco nebolí, co dělat, když ano, jestli máte pohodlí, jak se Vám líbí výsledek vždy potěší. :-) Na recepci je moc milá paní, se kterou si dobře popovídáte a už i to byl krůček při mé první návštěvě, abych se nebál. Takový ice breaker, který z Vás shodí trochu nervozity. Nyní chodím rád na návštěvy a zákroky a vlastně je mi i líto, že se teď uvidíme až za půl roku na preventivní prohlídce. Děkuji za vše, co jste pro můj chrup udělala, vážím si toho a nadále zůstávám věrným a spokojeným zákazníkem :-) . Děkuji i za Váš andělský přístup! DĚKUJI! Více

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha Mapa

Stomatologická péče

• „Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková Více

Trnkovo náměstí 1112/2, Praha Mapa

ADENTIST PRAHA s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 900 kč

• „K panu doktorovi jsem prisla na preventivni prohlidku a nemam co vytknout. Uz na recepci me privitala mila pani, sestricka byla take moc fajn. Pan doktor pusobil profesionalne, vysetreni i rentgen probehl bez problemu. Více

Opletalova 1535/4, Praha Mapa

ALFA DENTAL s.r.o