Doporučení gynekologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Praha

• „Návštěvy u pana doktora probíhají v přátelském duchu,dozvěděla jsem se odpovědi na všechny mé otázky,vyšetření je bezbolestné,což po předchozích negativních zkušenostech s mnoha lékaři a lékařkami velmi oceňuji. Jako bonus mi sestřička po dobu vyšetření pohlídala syna,který se mnou bohužel musel k lékaři jet.Takže za mě velká spokojenost. Více

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• „Pan doktor je skutečný profesionál.Ocenuji jeho lidský přístup, vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí, snaží se hledat ty nejlepší možnosti léčby. Všechny návštěvy vždy brobihaji v naprostém klidu.Jsem maximální spokojená Sestřička je moc příjemná. Děkuji Více

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• „Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-) Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

• „Výborný lékař. Odborník. Příjemné prostory ordinace v centru Prahy. Pravidelné prohlídky bez problémů, pan doktor s Vámi během návštěvy stále mluví, je empatický, dobře poradí, takže vše probíhá v pohodě a v klidu. Ráda ho doporučuji. Výhodou je možnost online objednávek návštěv. Více

Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1 Mapa

GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Gynekologické konzultace

1 200 Kč

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojena již mnoho let. Vždy profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

Gynprofi s.r.o.

• „Pro mne je Pani doktorka skvely odbornik. Jsem v jeji peci jiz nekolik a porodila jsem dve zdrave deti. Je Mila, usmevava, vzdy mi skvele poradila. Za mne velka spokojenost. Více

Prostřední 791, Hostivice Mapa

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

• Gynekolog, Onkolog

„Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Gynprofi s.r.o.

• „Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Je to absolutní odborník.Mě zachránil život.Tvrdá realita.Ale k čemu sladké jednání, když mám nádor, tak jsou jenom dvě možnosti a on a jeho sestřička Zuzana jsou profesionálové.Wehle Miluše. Více

Gynprofi s.r.o.

• „Výborná a profesionální paní doktorka, ve kterou mám plnou důvěru a jako bonus ještě vždycky usměvavá sestřička.

GYO sro,Praha7, Dukelských hrdinů 406/23, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím několik let. Je to odborník a milý člověk, který vyniká lidských přístupem a svoji přímočarostí. Jasně vše vysvětlí, je citlivý k mým potřebám a vždy jedná s klidnou hlavou a porozuměním (což my ženy někdy nedokážeme zpracovat) a uklidnil mě, i když jsem k němu do ordinace přiběhla s akutním problémem, který se ukázal, jako nicotnost :-) Ráda si u něj zaplatím za nadstandardní péči, která mi ušetří mi spoustu času s obj. a receptem, dostanu jednorázové pomůcky, nečekám na ošetření a HLAVNĚ MÁM ODBORNÍKA NA SLOVO VZATÉHO! Více

Ovenecká 512/24, Praha Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.

• „K paní doktorce chodím řadu let. Ordinace je moc pěkná, čistá, moderní, sestrička vstřícná. Paní doktorka velmi ochotná, profesionální, komunikativní, jedná na rovinu, do ničeho nenutí. Vzdělává se, je ochotná zkoušet různé alternativy. Perfektně reaguje na jakýkoli dotaz online, velmi rychle. Casto se i zasmejeme. Nema ani problém s mym malym synkem primo v ordinaci, ktereho vse zajímá :) Moc si jí vážím a doporučuji. Mimochodem, chodí k ní na doporučení již další dve moje kamaradky a dojíždí přes celou Prahu. Stojí jim to za to. Více

PRONATAL Sanatorium

• „S panem doktorem jsem naprosto spokojená,vždy mě důsledně vyšetří a je vyřazuje z něho klid ,nechápu špatné recenze.. Více

Weberova 7, Mapa

Gynekologicko-porodnická ordinace

• „K paní doktorce chodím už 17 let. A jsem moc ráda, že ji mám. Kdykoliv potřebuji, vyšetří, vysvětlí, pomůže a vlastní vyšetření je šetrné. Jakmile se jí něco nezdá, vysvětlí a koná. Často i tehdy, kdy já bych potíže přešla, nebo hodila za hlavu. Více

Dukelských hrdinů 23, Praha 7 Mapa

GYO

• „Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem velmi spokojená! Umí naslouchat i poradit a na všechny otázky jsem dostala dostatečné odpovědi Také nechápu některé zdejší negativní komentáře - pokud jde o mě, rozhodně měnit nebudu! Více

• Gynekolog, Endokrinolog

„S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :) Více

PRONATAL Sanatorium

• „pan doktor je nepochybne velice odborne na vysi a co se tyce vysledku, ma vytecnou povest. absolvovala jsem v pronatalu dva odbery folikul pred lecbou zpusobjici neplodnost, a obe akce byly bohuzel velice traumatizujici, i po letech na ne nerada vzpominam. dvakrat extremne bolestivy vykon bez jakehokoli umrtveni (blizila se mi jina operace, takze pry by dve narkozy byly moc. jsem presvedcena, ze musi existovat aspon neco, co zmirni tu bolest na snesitelnou miru). bylo mi receno, ze je to bezne, ale vsechny ostatni pacientky dostaly narkozu. uz tam nikdy nepujdu. Více

PRONATAL Sanatorium

• „Vazene damy, nechapu tady ty negativni recenze na pani doktorku Nacovskou. Ja jsem byla vcera u pani doktorky poprve(cekam sve prvni miminko) a byla jsem opravdu velmi spokojena. Pani doktorka je fakt profik, vsechno vysvetli, odpovi ochotne na vsechny otazky. Vysetreni vubec nebolelo, miminko mi ukazovala na ultrazvuku a take si se mnou povidala o me profesi, coz teda me vzdycky potesi, kdyz se nekdo takhle zajima. Takze pani doktorku mohu vsem jen doporucit. Více

Gynprofi s.r.o.

• „Velice příjemné a profesionální jednání