Doporučení praktičtí lékaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Praha

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• „Rád bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval za skvělý a profesionální přístup, ochotu a max.snahu pomoci, celému týmu tohoto zdrav. zařízení. Děkuji Jiří H. Více

Sokolská 27, Praha Mapa

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

• Praktický lékař, Internista

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Praktický lékař

„Nesmírně pečlivá, starostlivá, velmi obětavá. Pokud jste někdo z choroby uzlíček nervů, bude mít pochopení(tedy ne že bych jí takovéhle pacienty přála....) Mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická

• Praktický lékař

„Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den. Více

Bílá 6, Praha Mapa

PL pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, empantická a nápomocná. Vždy vyslechne, a nasadí vhodnou léčbu. Přístup velmi profesionální. Vybavení ordinace je také na dobré úrovni a sestřička je velmi příjemná. Někteří lékaři by si měli brát přiklad z paní doktorky. Více

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Velmi si vážím milého a odborného vystupování, plného pochopení a snahou pomoci svému pacientovi. Paní doktorka je velmi pečlivá, nechce nic nechat náhodě, vyslechne související i zdánlivě nesouvisející symptomy, poradí a pomůže s prevencí, jako jeden z mála lékařů se snaží dohedat i příčinu onemocnění. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a děkuji za něj. Více

Krupská 28, Praha Mapa

Obvoďák s.r.o

• „The best wishes for 2014 I will be very pleased to meet you at the MEDITALK event Prof. Guy Van Elsacker D.Sc. www.meditalk.cz Více

T. G. Masaryka 29, Neratovice Mapa

MUDr. Hana Pávková

• Praktický lékař

„Pan doktor Kořenek je muž na svém místě. Ačkoli jsem se dostavil jen na rutinní prohlídku, dostalo se mi několika důležitých rad a poznatků, za něž jsem panu doktorovi vděčen. Málo kdo se dnes alespoň snaží o celostnější přístup k pacientům. Více

Střelničná 1680/8, Praha 8, Kobylisy, Praha Mapa

Ordinace PL Kobylisy s.r.o.

• Praktický lékař

„Výborná komunikace a domluva. Paní doktorka i sestřička vstřícná a milá. Nikdy jsem nečekala v ordinaci déle, než 20 minut. Rozhodně doporučuji. Více

Vinohradská, 1513/176, Praha Mapa

MUDr. Jana Kabelková s.r.o. , praktická lékařka pro dospělé, Vinohradská 1513/176, 13000 Praha 3

• Praktický lékař

„K panu doktorovi docházím již desítky let a neměnil bych, mohu jej pro jeho moudrost a schopnosti jen doporučit ostatním. Dá se říci, že mi vhodnou diagnostikou a přístupem mnohokrát pomohl a zachránil i život - a budu mu vždy vděčen. Více

nábřeží Ludvíka Svobody 12, Praha Mapa

Ordinace PL pro dospělé

1 názor

„Milá a ochotná paní doktorka i sestřička. Návštěva pokaždé bez stresu a s možností obostranné komunikace. Tak by to mělo vypadat všude. Více

Praha Mapa

• Praktický lékař

„Také se přidám k paní doktorce jsem přešla od jiné nejmenované s člověk by řekl banalnimi priusnicemi i přes to že mě vyšetřovali minimálně 10 doktorů a všichni se shodli na diagnóze priusnice má bývalá doktorka tvrdila že si se mnou nikdo neví rady..když mě pak poslala na testy hiv byla to pro mě poslední kapka ..hiv a priusnice jsou velký rozdíl na paní doktorku jsem dostala doporučení a jsem strašně spokojená během jedné návštěvy jsme se shodli na diagnóze priusnice a při druhé na erithema nodosum...to co jinym trvalo měsíce paní doktorce to trvalo 14 dnů přijít na příčinu možná mi tím i zachránila život, protože všichni do mě cpali milion léků které vůbec nezabíraly a já se potacela ve 40 stupnovych horečkách. Paní doktorka je skvělá má lidský přístup vyslechne,poradi a hlavně léčí a dokáže vyléčit. V dnešní době je málo tak dobrých doktorů. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

JASUPREN s.r.o.

• Praktický lékař

„Rada bych se podelila o osobní zkušenost s panem doktorem Dubem. Chytila jsem nehezkou anginu od nasi male dcery, a akutně shanela “moji” dr. u Obvodaka s.r.o. Ta bohužel ten den neordinovala. Byl mi nabídnut pan doktor Dub jako mozny zástup - no, recenze moc chvály nepěly, ale musela jsem. A co mohu říct? Neskutecne sympaticky a empaticky člověk, vysetril me bez objednání, důkladně, vše mi vysvětlil a ještě byl tuze milý na moji malou partacku, která musela návštěvu absolvovat se mnou. Za me všechny čtyři palce hore! Více

Krupská 28, Praha Mapa

Medistra s.r.o.

• „K pani doktorce chodim jiz nekolik let. Vzdy, kdyz jsem prisla s jakymkoli zdravotnim problemem, tak mi pomohla nebo doporucila specialistu. Vzdy perfektne a presne stanovila diagnozu a navic ma pani doktorka velmi lidsky pristup. Kdyz jsem byla tehotna, tak mi ochotne nabidla vysetreni tak, abych nemusela cekat v cekarne mezi nemocnymi lidmi. Velice si ji vazim. Chodime k ni cela rodina a vsichni jsme velmi spokojeni. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

Praktická lékařka