Doporučení praktičtí lékaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Liberec

• Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• „Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové. Více

17. listopadu 590/14, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

U Kostela, Jablonec nad Nisou Mapa

Doktorka 4U

1 názor

„Po registraci k dr. Endrychové mi paní doktorka hned udělala preventivní prohlídku, můj aktuální problém rovněž hned řešila. Je rychlá, pohotová, pacient musí sám říct, co potřebuje, jaké má problémy, /není to doktorka, která se podrobně vyptává co vás bolí, jak to někdy dělají starší doktoři/, ale reaguje pohotově, nenechává problém neřešený.Uvidíme dál. Více

Průmyslová 26, Jablonec nad Nisou Mapa

Jablonec nad Nisou