Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Liberec

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• „Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové. Více

17. listopadu 590/14, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Pana doktora Fialy si velmi považuji a jsem mu za mnohé vděčná. Vždy jsem cítila upřímný zájem o mou osobu, coby pacienta. Jediné co mi kazí dojem z praxe pana doktora je sestra. Nicméně nemohu hodnotit její kvality profesní, pouze lidské. Více

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou Mapa

Poliklinika

1 názor

„K tomuto lékaři chodím já i moke manželka více jak dvacet let a jsme s jeho přístupem k nám jako pacientům velmi spokojeni. Více

Nádražní 838, Frýdlant Mapa

Praktický lékař pro dospělé a interna

Vaňkova 226, Nové Město pod Smrkem Mapa

Praktický lékař pro dospělé a interna

• Praktický lékař

„K paní doktorce léta chodí celá naše rodina. Vždy vyslechne, poradí, pomůže. Takže jsme velice spokojeni. Příhodová Jitka Více

Zdeňka Nejedlého 957, Turnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé