Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Most

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie Více

K. H. Borovského 518/136, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je zlatá opravdu ji záleží na péči o pacienty , a sestřička výborná mám je moc ráda , jsem za paní doktorku a sestřičku ráda neměnila bych ani za nic ❤ Více

Zd. Fibicha 2866, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Naprostá spokojenost s paní doktorkou, nemám jedinou výtku. Příjemná, profesionální, ochotná. Každý zdravotní problém vždy vyřešila. Více

Potěminova 1, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Poprvé v životě jsem měla pocit, ze máme rodinného lékaře. Věděl o nás všechno, pravidelně prováděl prevenci, i když jsme neměli problém, navrhnul vyšetření, o kterých jsme ani neměli ponětí , ze jsou v určitém věku důležitá. Proste hlídal naše zdraví. A z naši strany - důvěra , to považuji za nejdůležitější. Odstěhovali jsme se a takový doktor nám chybí. Teď vidíme, ze to není samozřejmost u každého praktického lékaře. Byli jsme vděční pacienti. Více

J.E.Purkyně 270, Most Mapa

„jsem velmi spokojena

Kpt. Jaroše 710/2, Bílina Mapa

Kapitána Jaroše, Bílina Mapa

SUN

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší paní doktorka, lidská, ochotná a já děkuji, že u ní mohu být, nikoho lepšího s nemohu představit. I sestřička je skvělá. Více

Zd. Fibicha 2866, Most Mapa

• Praktický lékař

„Je tomu rok a půl co jsem díky panu doktorovi Findovi skoncovat s kouřením. Byl jsem k tomuto způsobu léčby skeptický ale dnes již mohu s jistotou říci že skutečně funguje. Pokud člověk chce skončit s kouřením tak mu s jistotou pan doktor pomůže. Velice děkuji. Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Pan MUDr.Lisický je skvělý lékař a fajn člověk.Jsem velice ráda že mohu navštěvovat právé jeho ordinaci,Dušková

tř. Budovatelů 1395/23, Most Mapa

Ordinace praktického lékaře

Záluží 70, Litvínov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Ano je to vyjimečná osobnost velice jsi ji važím málo která doktorka se věnuje svým pacientům ohledne rasy a jsem rád ze mohla být ma obvodní lékařka z pozdravem štefan cifra Více

DD - Karolíny Světlé 3632, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „K paní doktorce chodíme skoro celá rodina již dlouhé roky pokaždé pomůže, vyšetří a poradí. Nikdo znás by neměnil a sestřička J. Macháčková taky skvělá. Více

Hamerská 257, Litvínov Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Váňa je jedním z nejlepších praktických lékařů, kteří mě kdy léčili. Je mi 72 roků a z ordinace odcházím vždy s pocitem, že mi byla věnována maximální péče. Totéž velmi dobré hodnocení náleží i sestřičkám. Více

Duchcovská 53/962, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Nejlepší lékař ve všech směrech. Neměnila bych nikdy. Vždy mě vyslechne, s maximalni péčí, dokonce i zavolala osobne vysledky. Více

Hálkova 227, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Návštěvu u lékaře absolvuji často, mám dlouhodobé problémy s krční a bederní páteří, pan doktor je velice zkušený lékař, který své práci rozumí, vždy ochotný, vše vysvětlí a pomůže moc si ho vážím, takových lékařů, jako je náš pan doktor je velice málo, patří mu velký dík za vše, co pro nás pacienty dělá Více

Jiráskovo náměstí 496, Postoloprty Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velice dobrá lékařka je i dcera paní doktorky Blažkové.Musím ji velmi pochválit,snaha pomoci a velká ochota.

Nádražní 774/1, Most Mapa

• Praktický lékař

„Jsem s pani Doktorkou Házemovou velmi spokojená vždy mi pomůže a dobře ošetří

Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Pan Touska velice mili a hodny lekar ktery porozumi a umi.jsem jeho pacientkou jiz 12let a nikdy zadny problem velice mu fandim je to ten nejlepsi lekar s dobrym umyslem.velice dekuji Lenka Bila Více

Husova 4691, Chomutov Mapa