Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

• V
    Lékař: MUDr. Marcela Kranerová Jiný

Moje 3 lékařka a veliká spokojenost.Nejenze zajistí veškeré vyšetření,léčí,a vyléčí, ale navíc i vyslechne

• M
    Lékař: MUDr. Marcela Kranerová Jiný

Paní doktorka zajištuje Zdravotní peci cele naši rodine a tím bych ji rad poděkoval za ochotu a vstřícnost a zároveň ji popřál hodně zdraví a štěstí v životě v této nelehké době to vše od Topolancinu

• V
    Lékař: MUDr. Alexandra Woznicová Jiný

Paní doktorka je skvělá, vždy mi ochotně pomohla a vše mi srozumitelně vysvětlila. Skutečně nikdy nic nepodcenila, děkuji jí za to a děkuji i sestřičce za milý přístup.

• I
    Lékař: MUDr. Jan Vaclík Jiný

Včera jsem byla u pana doktora na vyříznutí pihy se sedmiletou vnučkou, profesionální přístup, nebyl žádný problém být na sále s vnučkou a ještě ji držet za ruku. Sestřičky příjemné a ochotné. Moc děkujeme za vřelý přístup.

• J
    Lékař: MUDr. Jana Šrámková

Recenzi na lékaře píši poprvé, ale v tomto případě jsem měla opravdu potřebu jí napsat,jelikož jsem velmi zklamaná a naštvaná. K doktorce jsem chodila dlouhé roky, ale až když jsem měla vážný problém, zjistila jsem jaká je. Ve zkratce řečeno můj nález mi nedokázala pořádně vysvětlit a celkově daný problém absolutně podcenila. Když jsem si informace hledala sama, vynadala mi za to a když jsem po ní chtěla doporučení k dalším vyšetření na specializovaném centru, rovněž to smetla ze stolu. Podle jejího doporučení jsem měla nečinně čekat tři měsíce na další cytologii. Naštěstí jsem problém řešila dál a na základě specializovaných vyšetření několika různých odborníků jsem zjistila, že se jedná o velmi vážný přednádorový stav,který je potřeba ihned řešit. Za mě tedy nedoporučuji a hledám si nového doktora.

• D
    Lékař: MUDr. František Černaj Preventivka

Všechno je v lidech. K panu doktorovi chodím téměř třicet let. Šediny máme oba, ale na jeho přístupu a jednání to nemá sebemenší vadu. Milý, příjemný, spolehlivý a důkladný. Nemám vůči němu žádnou výhradu. Zve si na preventivky, když nepřijdete, připomene se, přestože jde o Vaše zdraví a nemusel by. Co se týká vyšetření, žádný problém. Vše v klidu a pohodě, bez stresu. Spíš si myslím, bez urážky, že problém bude někde jinde.
    Sestřičky jsou milé, ochotné.
    Děkuji za takovou ordinaci

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Ondřej Mikš Problém krvácení z nosu.

S lékařem mám dobrou zkušenost.
    Ale příklad dnešní návštěva.
    Byl jsem u něj s dcerou objednán na 9:00. Odchod po 11:00.
    Na stěně visí tabule jak být trpělivý a nevyvolávat konflikt s lékařem.
    Takže čekáte skoro dvě hodiny lidé přicházejí odcházejí. Pak se dozvíte, po otázce kdy už přijdete na řadu, hned tady po paní.
    Tak bezva.
    Pak se otevřou dveře a sestra hlásí další 3 jména teď.
    Tak do toho vstoupím, že asi došlo k chybě.
    Sestra: Počkejte si chvilku. S dovětkem tak to rozdejcháme.
    Po oněch dalších pacientech se opravdu ozve naše jméno.
    Tak se ptám co je za problém.
    Sestra: já se s vámi o tom bavit nebudu.
    Tak třeba pardon.
    Já se vám za to omlouvat nebudu, běžte si ven a přečtěte si ceduli - nevyvolávat konflikt. Nebyli jste ani objednáni.
    Prosím?
    Podívá se do papírů.
    Jo tak za tohle se vám omluvím, ale tam za to ne.
    Doktora jsem navštívil několikrát a bylo to v pořádku, až hold na tuto zkušenost. Hold nikdo nejsme dokonalý a každý máme své ego.
    Zkrátka je zde potřeba připravit při objednání na to, že návštěva může být cca 115 minut v čekárně a do pěti minut u lékaře. Samozřejmě záleží na případu.

• H
    Lékař: MUDr. Ivo Šlosar

Nedávno jsem byla u pana doktora. Když jsem mu zdelila , že mi otékají nohy a bolí mě, řekl že to dělá váha a že bych neměla jíst, žádné léky mi nepředepisuje, i když jsem ho prosila a ani ke specialistovi mě neposlal. Nepochopila jsem takovou neochotu a nelidskost. Chodím tam často a nikdy mi nedokázal pomoci. Raději si najdu nového lékaře. Velké zklamání.

Lékař: MUDr. Jan Vaclík

Byla jsem u pana doktora s 11-ti letou dcerou na malém chirurgickém zákroku. Pan doktor byl velice ochotný a vše vysvětlil tak, že se zákrok obešel bez jediné slzičky. I další péče po zákroku byla perfektní. Moc děkujeme Kotková

Lékař: MUDr. Ivo Šlosar vyšetření babičky

Nedávno jsem musela řešit převoz 100leté babičky z Jindřichova Hradce, pan doktor Šlosar a sestřička mi vyšli vstříc a přijali babičku. Když jsme přišly na prohlídku, pan doktor se babičce plně věnoval, vyšetřil jí ze všech stran, byl milý a usměvavý, sestřička také. Byla jsem velmi mile překvapena profesionalitou a vlídností. Moc děkuji Eva Hájková

• Došlo k chybě, zkuste to znovu