Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

• Ludmila Kálalová

Zubař, MUDr.

• paní doktorka je velice příjemná, vše vysvětlí a poradí, její zákroky jsou téměř bezbolestné a rychlé. Zažila jsem u ní téměř vše, od trhání zubů až po dělání můstků a vše bylo naprosto perfektní. Nebojí se těžších zákroků. Je to paaní doktorka na svém místě!!! Díky!!!

• tahle pani doktorka mi velice pomohla

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Sylvie Palkosková

Pediatr, MUDr.

• Paní doktorka,byla vždy skvělá,milá k dětem.Bohužel co odešla minulá sestra a je tam tahle sestra,která vlastně ani sestra není,je to na prd.Doktorka se chová jako pubertačka,sestra o ty nemluvím,za prvý věčně je unavená,smrdí cigaretama,a chování hospodský slepice.Když se my narodila malá,přijela o hodinu pozdějš,ani ji nechtěla vidět,neprohlídla jí,smrděla cigaretama.A co si pamatuju,tak ta před ní sestra,vše v klidu,miminko prohlídla,jak měla,a na vše se zeptala.Ale co dodat,paní doktorce takhle sestra určitě vyhovuje,proto se chová jako ona.V nejbližší době vyhledám jinou dětskou lékařku.

• Nezažila jsem lepšího lékaře! Paní doktorka je obětavá, ochotná, usměvavá a velice laskavá.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Milan Řehořek

Diagnostik, MUDr.

• M

Vřele doporučuji pana doktora. Empatický vše podrobně vysvětlil a zároveň uklidnil. Velice příjemný, ochotný.Děkuji.

• L

Naprostá spokojenost jak s vyšetřením tak i s následným vysvětlením, které pochopí i laik. Velice příjemný, ochotný a hlavně upřímný lékař.

• Martina Feilová

Zubař, MUDr.

• Já mám pouze pozitivní hodnocení.Při ošetření zubů mívám značné žaludeční problémy a paní doktorka k tomu přistupuje naprosto profesionálně a vstřícně.Je velice dobrá jako člověk i jako stomatolog.
      Petr Draksel

• L

S paní doktorkou mám hodně špatnou zkušenost! Chodila jsem k ní před 5 lety. Vrtala mi do zdravých zubů a ty nemocné nechávala ležet ladem! Nejen, že na objednání jsem čekala dva měsíce ikdyž jsem měla problémy ale ikdyž sem přišla byla velmi arogantní a nepříjemná. Když sem náhodou přišla akutně mimo objednání tak byla sestra tak nepříjemná, že sem měla chuť si zub nechat vytrhnout na pohotovosti! Jednou došlo na problém se zubními kanálky, kdy mi je měla čistit kvůli zánětu. Poprvé s injekcí, bylo mi 17 a přišla jsem do ordinace sama. Na druhé čístění které bolelo snad ještě víc mi odmítla injekci dát i přesto že sem si ji chtěla zaplatit a odkecala mě se slovy že nejsem plnoletá a že mi injekci nemůže dát. Potom mi chtěla zub zachraňovat umělou korunkou která se měla přilepit na můj upravený zub jelikož měl zdravé kořeny. Zub byl velký a v puse mi vadil, odmítala mi ho zbrousit se slovy že si zvyknu. Bohužel opravdu velká korunka praskla a než sem na to přišla přišel opět další zánět! Paní doktorka mě opět odkecala, že tam nic není. Měla před koncem ordinační doby asi se jí chtělo domu! Byla sem nucena navštívit jiného zubaře u kterého jsem již už zůstala a nyní si nemohu stěžovat! Nebýt laxního chování paní doktorky možná bych si ušetřila bolesti s rozřezáváním celého horního patra! Můj aktuální zubař když viděl veškerá vyšetření a ošetření co mi dělala paní doktorka a výsledky v puse pronesl, že by paní doktorka měla jít krestlit! Tím by totiž nikomu neublížila! Trvalo rok než můj lékař dal tu katastrofu v mé puse po zákrocích paní doktorky dohromady! Nedoporučuji!!!!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Eva Vytasilová

Praktický Lékař, MUDr.

• K paní doktorce chodím téměř 27 let,jsem moc spokojen, vždy je vstřícná, milá,moc mi po mé zdravotní stránce pomohla.

• E

K paní doktorce nemám jedinou výtku, ale v čekárně strávíte půlku života a ještě není jisté jestli se dostanete na řadu.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Marcela Kranerová

• H

Nespokojená, dle výsledků z vyšetřeních dle paní doktorky vše v pořádku - po navštívení specialisty jsem zjistila, že výsledky v pořádku opravdu nejsou.

• E

Nemohu než paní doktorce poděkovat, tolik let jsem chodila k lékaři s bolením zad a nikdy mne nikdo neposlal na vyšetření. K paní doktorce jsem přišla po přistěhování se do Jirkova s tím, že mě bolí záda.
      Byla první, kdo se tím začal zabývat. Pouhým okem viděla, že má páteř je ve velmi špatném stavu a rentgen to jen potvrdil. Čeká mne operace, ale mám naději. Paní doktorko, díky. Sestřička je také laskavá. Eva

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře

• Olga Roštášová

• M

Paní dr. je lidská, hodná, chápající, pomůže i nad její povinnosti. Pravda je, že v čekárně člověk stráví čas, který by mohl využít příjemněji. Možná je to také tím, že člověka hned nevyhodí z ordinace aby mohla vzít dalšího. Prostě se každému věnuje. E.Š.

• Doporučuji každému, kdo se chce v práci ulejvat a jde k doktoru, 3 hodiny tam strávíte určitě! Mam průkazku ZTP, což je prakticky přednost před každým! Ale u pani doktorky mají přednost nejdříve 18letí příbuzní a všichni známý! Mě je 60let, po operaci páteře se stálejma bolestma i po operaci a nechají mě tam sedět 3hod jako nic, když si tam jdu pro injekci proti bolesti! Doporučuji každému, kdo si rád počká a pokecá, právě jsem Vám tam uvolnil místo.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Zbyšek Faja

Pediatr, MUDr.

• N

S panem doktorem jsme velmi spokojeny,vse vysvetly,na vse se zepta,sestricka je take moc mila,starostliva,svoji praci oba delaji skvele.

• K

Velmi děkujeme za jeho péči. Chodila jsem s oběma syny od roku 1994 a až do dnešního dne nebyl jediný problém, jediné pochybení. Pan doktor nenechává nic náhodě, je důkladný, ochotný, vstřícný, pečlivý a hlavně vzdělaný. Totéž platí i o sestřičce. Je jasné, že k lidem, kteří mají posit, že snědli všechnu moudrost se staví stejně, a to je moc dobře. Lékař je on, ne my, domácí babky bylinářky.
      Ještě jednou moc děkujeme, pane doktore a sestřičko Mirko :-)

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Kamila Latzková

Zubař, MUDr.

• Nesouhlasím s negativním hodnocením paní doktorky Latzkové. Je to profesionál každým coulem a její přístup k trpícím pacientům je příkladný. Stejně tak její sestřička.
      Ptáček Bedřich.

• D

U paní doktorky Latzkové jsem byla jednou a hned jsem utekla. Arogantní sestra, stejně tak doktorka. Zlá, nespokojená ženská, neochotná, bezcitná. Na blahu pacienta jí nezáleží. Tohle povolání si asi neměla vybírat, když nemá ráda lidi.
      Přišla jsem k ní s velkou bolestí osmičky, bolelo mě z toho i ucho, mandle, celá ta oblast a nemohla jsem hýbat "pantem". Takže jsem vlastně nevěděla, ke kterému doktorovi jít. Vybrala jsem zubaře. Paní doktorka řekla, že tam nic nevidí, a dál se problémem odmítla zabývat. Když jsem jí požádala, zda by mi alespoň napsala neschopenku na dnešek, že s tou bolestí v práci nevydržím, arogantně mi odpověděla, že jsem si jí asi spletla s nějakým jiným doktorem a že když nic nenašla, nemůže psát neschopenku. Připadala jsem si jak simulant, co se chce asi ulít z práce a tak jde k zubařovi. Dává vám to smysl? Bylo mi do pláče. To je má neblahá zkušenost.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jaroslava Říhová

Praktický Lékař, MUDr.

• Nepíše antibiotika na ,,potkání,, jak zde někdo psal,naopak než napíše antibiotický lék provede laboratorní vyšetření aby zjistila jestli se u pacienta jedná o virové nebo bakteriální onemocnění. Celkově je pečlivá, hlídá si své pacienty i co se týká prevence, provadí pravidelné a docela důkladné preventivní prohlídky včetně komplexních krevních testů a kontrolního vyšetření na EKG. Vyhovuje mi i objednávkový systém, ještě se mi nestalo že by mě při nějakém akutním problému sestra v den kdy jsem potřeboval lékařku navštívit odmítla objednat. Vidím v tomto velkou výhodu oproti minulosti, kdy i s banalitou bylo nutné vysedět celé dopoledne v čekárně.

• Akutní případy mají smůlu, pokud nejsou objednáni. Musí dát přednost a čekat i několik hodin. Je jen otázka času, kdy v čekárně někdo s horečkou omdlí. Zatím jsem naštěstí služby p. doktorky potřeboval minimálně, ale bojím se stáří, až už nebudu tak moc fit. Rozumím tomu, že toho má p. doktorka moc, ale takhle to dělat nejde. Doktorům nesmí chybět sociální cítění.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře