Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

431 11 , Jirkov , ústecký

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Jan Vaclík Jiný

Pana doktora Vaclíka jsem vůbec neznala, až do včera, kdy jsem navštívila jeho ordinaci v Jirkově s problémem po proběhlém těhotenství. Nemůžu uvěřit, že máme v našich končinách tak empatického lékaře. Pan doktor sice vypadá přísně, ale zdání klame. O pacientův problém se skutečně zajímá, nikam nespěchá, vyslechne, navrhne řešení, zodpoví otázky. Je velice vstřícný a sympatický. Škoda, že takových není víc. Většinou musíme hledat pomoc v Praze, ale vidím, že stran chirurgie jsme měli štěstí, že máme tak super lékaře doma.

Lékař: MUDr. Jan Vaclík Jiný

Chtěla bych p.dr. moc podekovat.Byla jsem u nej vyndat stehy po operaci kyly kterou provedli v IKEM .Pan doktor mi rekl,ze mam nafoukle bricho,zrejme alergie na lepek ,byla to nakonec alergie na mléko.Chci mu vyjadrit poklonu,ze behem minuty poznal ,ze něco neni ok . Teď drzim dietu a citim se mnohem lepe.Zarazejici je že to okamzite poznal a nikde nikdo mi to nerekl.Tak pane doktore dekuji a jsem rada,ze jsem měla tu cest .Moc jste mi pomohl DÍKY . Lacinová Emilie

Lékař: MUDr. Dagmar Drábková Jiný

S paní doktorkou jsem byla spokojená pomohla me i mému synovi. Jak s lupenkou tak s ekzémem ale nesmíte se jí zeptat aby vám poradila pro jinou osobu. Začala na mě křičet že nebude nikoho léčit na dálku atd. Teď jsem se dočetla že už tam není.

Lékař: MUDr. Jana Šrámková Jiný

K paní doktorce jsem chodila 10 let, problémy s menstruací jsem měla od prvního dne kdy přišla poprvé. Neustále nějaké cysty, její řešení na pravidelnou menstruaci byla vždy injekce na vyvolání menstruace, psala mi pouze prášky . Když mi z nich nebylo dobře a informovala jsem ji, byla velice nepříjemná že to není možné že nikomu jinému špatně nebylo. Na mou otázku zda mě někam pošle abych mohla mít jednou děti mi odpověděla až je budete chtít budeme to řešit, když už jsem chtěla najednou byl problém že nemám pravidelnou menstruaci a bez té se dá špatně otěhotnět. Ukončila jsem své návštěvy u ní a po druhé návštěvě u jiné p. doktorky jsem světě div se otěhotněla, navíc mi bylo řečeno že mám hormonální poruchu. Paní doktorka by měla odevzdat diplom, je fakt že moje maminka tam taky chodí a tam je přístup úplně jiný.

Lékař: MUDr. Marcela Kranerová Jiný

Moje 3 lékařka a veliká spokojenost.Nejenze zajistí veškeré vyšetření,léčí,a vyléčí, ale navíc i vyslechne

Lékař: MUDr. Marcela Kranerová Jiný

Paní doktorka zajištuje Zdravotní peci cele naši rodine a tím bych ji rad poděkoval za ochotu a vstřícnost a zároveň ji popřál hodně zdraví a štěstí v životě v této nelehké době to vše od Topolancinu

Lékař: MUDr. Alexandra Woznicová Jiný

Paní doktorka je skvělá, vždy mi ochotně pomohla a vše mi srozumitelně vysvětlila. Skutečně nikdy nic nepodcenila, děkuji jí za to a děkuji i sestřičce za milý přístup.

Lékař: MUDr. Jan Vaclík Jiný

Včera jsem byla u pana doktora na vyříznutí pihy se sedmiletou vnučkou, profesionální přístup, nebyl žádný problém být na sále s vnučkou a ještě ji držet za ruku. Sestřičky příjemné a ochotné. Moc děkujeme za vřelý přístup.

Lékař: MUDr. Jana Šrámková

Recenzi na lékaře píši poprvé, ale v tomto případě jsem měla opravdu potřebu jí napsat,jelikož jsem velmi zklamaná a naštvaná. K doktorce jsem chodila dlouhé roky, ale až když jsem měla vážný problém, zjistila jsem jaká je. Ve zkratce řečeno můj nález mi nedokázala pořádně vysvětlit a celkově daný problém absolutně podcenila. Když jsem si informace hledala sama, vynadala mi za to a když jsem po ní chtěla doporučení k dalším vyšetření na specializovaném centru, rovněž to smetla ze stolu. Podle jejího doporučení jsem měla nečinně čekat tři měsíce na další cytologii. Naštěstí jsem problém řešila dál a na základě specializovaných vyšetření několika různých odborníků jsem zjistila, že se jedná o velmi vážný přednádorový stav,který je potřeba ihned řešit. Za mě tedy nedoporučuji a hledám si nového doktora.

Lékař: MUDr. František Černaj Preventivka

Všechno je v lidech. K panu doktorovi chodím téměř třicet let. Šediny máme oba, ale na jeho přístupu a jednání to nemá sebemenší vadu. Milý, příjemný, spolehlivý a důkladný. Nemám vůči němu žádnou výhradu. Zve si na preventivky, když nepřijdete, připomene se, přestože jde o Vaše zdraví a nemusel by. Co se týká vyšetření, žádný problém. Vše v klidu a pohodě, bez stresu. Spíš si myslím, bez urážky, že problém bude někde jinde.
    Sestřičky jsou milé, ochotné.
    Děkuji za takovou ordinaci