Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Most

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie Více

K. H. Borovského 518/136, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „K paní doktorce chodím spíše jen na preventivní prohlídky, ale i tak mám jen dobré zkušenosti. Ptá se detailně na zdravotní stav, zašle poctivě na všechna vyšetření, je sympatická. Více

U Zámeckého parku 949, Litvínov Mapa

Ordinace PL

• „K paní doktorce chodím už 20 let a v této ordinaci naleznete dokonalý tým. Paní doktorka je velice milá, profesionální, snaží se pomoci a svým pacientům naslouchá. A profesionální lékařka má u sebe i profesionální a velice milou sestru. Více takových lékařů a sester. Děkuji Více

Štefánikova 1896, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je zlatá opravdu ji záleží na péči o pacienty , a sestřička výborná mám je moc ráda , jsem za paní doktorku a sestřičku ráda neměnila bych ani za nic ❤ Více

Zd. Fibicha 2866, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Naprostá spokojenost s paní doktorkou, nemám jedinou výtku. Příjemná, profesionální, ochotná. Každý zdravotní problém vždy vyřešila. Více

Potěminova 1, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Poprvé v životě jsem měla pocit, ze máme rodinného lékaře. Věděl o nás všechno, pravidelně prováděl prevenci, i když jsme neměli problém, navrhnul vyšetření, o kterých jsme ani neměli ponětí , ze jsou v určitém věku důležitá. Proste hlídal naše zdraví. A z naši strany - důvěra , to považuji za nejdůležitější. Odstěhovali jsme se a takový doktor nám chybí. Teď vidíme, ze to není samozřejmost u každého praktického lékaře. Byli jsme vděční pacienti. Více

J.E.Purkyně 270, Most Mapa

„jsem velmi spokojena

Kpt. Jaroše 710/2, Bílina Mapa

Kapitána Jaroše, Bílina Mapa

SUN

• Praktický lékař

„Vše v naprostém pořádku.

Málkov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorku mohu jen pochválit k práci přistupuje zodpovědně když jsme s moji mamkou a tetou přestoupili k paní Boldišové byli jsme vyšetřeny řádným přístupem a mé tetě zachránila doslova krk měla bouli kterou doposud její předešlý lékař ignoroval problémy s vysokým tlakem který neřešil jakmile jsme přestoupili do její ordinace vše se změnilo zjistilo se že teta má štítnou žlázu na který měla naštěstí nezhoubnou bulku a vše se za včas díky ní řešilo i já a moje mamka s ní mám dobré zkušenosti preventivní prohlídky nezanedbává a kdykoliv máme nějaký problém můžeme se na ní s klidem obrátit... spokojená pacientka Více

Revoluční 240, Košťany Mapa

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorku Gábelovou nelze hodnotit jinak než pozitivně :-) Ordinace je v pořádku, fronty nejsou dlouhé podle mě, doktorka je odborně a i lidsky na úrovni a sestřička je moc milá. Doporučuji. Více

Novosedlická 394, Dubí Mapa

MUDr. Petra Gábelová - praktický lékař pro dospělé

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší paní doktorka, lidská, ochotná a já děkuji, že u ní mohu být, nikoho lepšího s nemohu představit. I sestřička je skvělá. Více

Zd. Fibicha 2866, Most Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor jer hodný a vyslechne pacienta..pomůže, odešle kam třeba na vyšetření..nemám k němu námitky a jsem ráda že patřím pod jeho ordinaci Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Panu doktorovi, děkuji za vše. Když jsem potřebovala vždy mi pomohl a byl i na telefonu mimo pracovní dobu. Pomohl i s konzultací zdr. stavu maminky, která není jeho pacientka. Více

Duchcovská 53/962, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Díky panu doktorovi a příteli, který mi k němu doporučil a odvezl, 5 let nekouřím. Díky moc. Teď už jen přestat jíst. Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Pan MUDr.Lisický je skvělý lékař a fajn člověk.Jsem velice ráda že mohu navštěvovat právé jeho ordinaci,Dušková

tř. Budovatelů 1395/23, Most Mapa

Ordinace praktického lékaře