Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Most

• „U paní doktorky jsme moc spokojeni. Ona i sestřička, jsou velmi příjemné a ochotné. K synovi se chovají velmi laskavě. Vše vysvětlí, dá se s ní debatovat, poradí i po telefonu. Více

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila se třemi dětmi od malička (dnes jsou už dospělé) a byli jsme vždycky po všech stránkách spokojeni. Když bylo nejhůř, přijela za dětmi i k nám domů! Nejmladší dcera dokonce prohlásila, když byla loni na výstupní prohlídce, že se jí bude po paní doktorce stýskat! :-) Určitě doporučuji! Alena B. Více

Pod Nemocnicí 2709, Louny Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme spokojeni. Nejen my ale také spousty lidí, kteří docházejí k paní doktorce do ordinace ve Strupčicích Více

Dvořákova 1559, Jirkov Mapa

MUDr Hana Vaclíková, Ordinace pro děti a dorost

• „Velmi si vážím přístupu i odborných znalostí paní doktorky i paní sestřičky. Jsem velmi ráda, že vždy dokážou navázat výborný vztah s dětmi a dovedou i podržet maminku :) Velmi vám děkuji, paní doktorko a paní sestřičko. Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Výýýborná :-) jsem max.spokojeni i se setřičkami :-) nikdo není dokonalý, jsou to jen lidi ......... tak že každý má své chybičky, ale absolutně bych neměnila .......... !!! :-) Více

Edisonova 1185, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jsme s paní doktorkou i sestřičkou maximálně spokojeni. Chodíme s dvěma dětmi. Cením si strašně přístupu a vysvětlení.. Nemohli jsme děti svěřit nikomu lepšímu! Více

Revoluční 13, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorku mohu jen a jen doporučit skvělý a profesionální přístup jak k dětem tak k rodičům.Vše pečlivě vyšetří a hlavně srozumitelně vysvětlí.Sestříčka milá a hodná,vždy usměvavá. Více

Vrchlického 743/9, Teplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Psychiatr

„Doporučuji, velmi velmi hodná a příjemná paní doktorka, velmi mé dceři pomohla a pomáhá. Jsem ji velmi vděčná a opravdu by zasloužila zlatou medaili. Děkujeme :) Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

Dětská psychiatrie

• „Nezažila jsem lepšího lékaře! Paní doktorka je obětavá, ochotná, usměvavá a velice laskavá.

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• „Nemuzu rict ani jedno spatne slovicko, jak na sestricku tak uz vubec na pani doktorku. Mela jsem je ja jako mala a vzdy mi pomohly. Ted je maji moje deti a super. Tady v Litvinove je to jedna z mala dobrych doktorek Více

Hamerská 257, Litvínov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Byl jsem s dcerou na pohotovosti a paní doktorka byla velmi milá a vstřícná. Neměl jsem pocit, že ji obtěžuji a velmi mile se snažila dceru rozptýlit, aby se nechala vyšetřit, což se jí náramně povedlo a poté potvrdila mé podezření,a předepsala nám potřebné léky. Děkujeme Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojena. Chodila jsem k ní jako dítě a již dvanáctým rokem k ní vodím svého syna. Nemohu nic vytknout, vždy ochotná, pečlivá s lidským přístupem. Více

Husova 1647, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „já jsem u pana doktora Macka byl od narození a opradu mě mrzí to, že jsem vrostl a jsem u obvodního lékaře!!! Je to super lékař a já jsem se s ním každou návštěvu zasmál!!! A to mi mohlo být opravdu špatně!!! Více

ČSA, blok 39 2109, Most Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka má perfektní, profesionální a milý přístup k pacientům stejně tak jako její sestřička. Nic nepodceňují, poradí si s každým problémem. Dozvěděli jsme se o ní přes skvělé hodnocení našich známých, v době kdy jsem byla malá a dosti nemocná. Paní doktorka ochotně a šetrně přistoupila k léčbě mých problémů (silné astma, alergie, únava, ...) A jako jediná mi velice pomohla. Teď ji navstevujeme opět s mým synem a v okolí mých známých neznám děti s jinou dětskou lékařkou. Jsme všichni naprosto spokojeni s touto doktorkou a jejími metodami. Více

Sadová 16/216, Dubí Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem byla vždy naprosto spokojená. Nyní již navštěvuji obvodního lékaře pro dospělé, ale paní doktorce jednou ráda svěřím své děti. Více

Březenecká 4631, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S panem doktorem jsme velmi spokojeny,vse vysvetly,na vse se zepta,sestricka je take moc mila,starostliva,svoji praci oba delaji skvele. Více

Dvořákova 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• „Kdykoliv, cokoliv, po telefonu, osobně, vždy laskavá a přívětivá.

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Je ta nejlepší doktorka pro děti a dorost jaká může být.Chdili jsme k ní léta nenechám na ní dopustit.

Dubí Mapa

• „K paní doktorce jsme chodili s dcerou než jsme se přestěhovali. Můžu ji i vřele doporučit. Je opravdu moc milá, vždy nám pomohla. Paní sestřička je také milá. Nikdy nebyl žádný konflikt, opravdu můžu jen doporučit. Více

Husova 1647, Teplice Mapa