Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Cheb

• „Jsem také jedna z maminek, která dojíždí k paní doktorce Hroudové poměrně z daleka a rozhodně toho nelituji. Od prvního shledání , kdy na nás s manželem udělala obrovský dojem, jsme s jejim přístupem naprosto spokojení. To samé sestricka u paní doktorky je skvělá. Máme dvě malinké děti a stojí to za to, dojet si tam, kde je profesionalni přístup. Více

náměstí Republiky 2, Lázně Kynžvart Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „zdravím, jsem s paní doktorkou velice spokojená. Byla příjemná, milá, pomohla a strašně ráda jsem si s ní popovídala. Více

Sokolovská 1622, Sokolov Mapa

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka,bezvadný přístup jak k rodiřům, tak k dětem, vždy ví, co dělá.Takto by měli vypadat lékaři v ČR.

Palackého 1615, Aš Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Pan doktor Martínek je pro mě jednoznačně ten nejlepší z nejlepších. Mám na něj tento názor již 32 let . Byl můj pediatr a je teď i mých dětí. A sestřička je anděl! Více

Marie Majerové 1804, Sokolov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je hodna na děti a milá.Začínajícím maminkám se snaži poradit a pomoct v určitých věcech.

Palackého 1615, Aš Mapa

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Má 4 letá dcerka byla též spokojená. Byli jsme tam kvůli nepřítomnosti našeho pana doktora, ale nemůžu si stěžovat. Paní doktorka nás poslala na vyšetření, vše mi trpělivě vysvětlila. Chvála patří i paní sestřičce i pěknému prostředí. Děkujeme Více

J. K. Tyla 1568, Sokolov Mapa

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „Sice si člověk chvíli počká, ale to se dá čekat, když ošetřuje mimča. Jinak Naprosto skvělá doktorka

J. A. Komenského 772, Kynšperk nad Ohří Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá, hodná, trpělivá a neskutečně empatickå stejně jako sestřička, jsou výborný tým, neměnila bych. Více

Divadelní 3, Cheb Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „MUDr. Plaňanská je člověk na svém místě . Spolu se sestřičku tvoří sehraný celek, který se jen tak nevidí. Léčil se zde odmalička manžel a nyní skoro dospěly syn. Oceňuji profesionalitu, laskavý přístup, ochotu a dostatečně vysvětlení problému a postupu léčby. Velmi děkujeme. B.J. Více

Hradební 18, Cheb Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „JSEM S NÍ MOOOOC SPOKOJENÁ. CHODÍ K NÍ OBĚ MOJE DĚTI A MUSÍM ŘÍCI, ŽE JE DOKTORKA NA PRAVÉM MÍSTĚ. JE SUUUPEER.MOHU ZAVOLAT I PO PRACOVNÍ DOBĚ A ONA VŠE PROKONZULTUJE A POMŮŽE. O DĚTI SE STARÁ A MÁ O NĚ ZÁJEM. ROZUMÍ SI I SE MNOU JAKO S RODIČEM DÍTĚTE. PORADÍ CO MŮŽE. PŘEJU JÍ, ABY JÍ ZDRAVÍČKO SLOUŽILO A BYLA TU DOST DLOUHO. TAKOVÝCH JAKO JE ONA JE ZDE MÁLO. ALE LEPŠÍ SE TO, MUSÍM ŘÍCI.:))))) Více

Chebská 615, Kynšperk nad Ohří Mapa

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, chodila jsem k ní já jako dítě a nyní tam chodím i se svým synem. Je moc hodná, milá, vždy poradí a má nádherný vztah k dětem. Více

Okružní 226, Březová Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka je opravdu nejlepší. Chodila jsem k ní já, teď k ní chodí moje dcera. Má pěkný přístup k dětem. Dokáže poradit. Děkuji Vám za to, že jste tady. Více

Cheb Mapa

• „Paní doktorka je fakt perfektní. Milá, příjemná, velice nám pomohla. Děkujeme

Česká 273, Skalná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka jakou znám... je to naše třetí dětská doktorka a nemůžu si jí vynachválit :)

Karla Čapka 748, Habartov Mapa

• Pediatr, Internista

„Skvělá paní doktorka, jen se obávám dne, kdy k ní už nebudu moci docházet a budu si muset najít praktického lékaře. A bohužel to bude brzy. Více

Americká 29, Františkovy Lázně Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Jedna z nejlepších dětských lékařek, které znám.

č. p. 392, Hazlov Mapa

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná,poradí pomůže,i kdýž jsem jí volala v 8h večer,pomohla mi bez problémů,jsem ráda,že jsem k ní přešla.A sestřička je také skvělá. Více

Kostelní 164, Velká Hleďsebe Mapa

Ordinace dětského lékaře