Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Plzeň

• „Super lékařka, která ví jak léčit všechny své malé a dospívající pacienty. Vždy vyjde vstříc a pomůže. Nebudu měnit i když bydlíme jinde. Jelikož tato kapacita se najde už jen málo kde. A ovšem nesmí se zapomenout na sestřičku, která je též super. Vždy byly obě ochotné a vždy pomohly . Více

Čemínská 217, Město Touškov Mapa

č.d. 30, Kozolupy Mapa

• Pediatr, Endokrinolog

„Úžasná... Vždy se na návštěvu a náběry krve moc těším :D Jenom čekaní na řadu skoro vždy výjde na jednu až dvě hodiny. Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Samostatná ordinace pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, vždy připravena pomoci dětem neinvazivním způsobem. Myslí především na dítě a jeho zdraví. Používá metody s minimem škodlivých vlivů Více

Vltavínová 8, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná, pomůže, vše vysvětlí, vždy je vstřícná, empatická. Moc mi pomohla, když byl syn miminko. Dnes jsme u paní doktorky již 17 rokem a je stále stejně skvělá a skutečně odborník na velmi vysoké úrovni. Je znát, že ji práce baví a stále se vzdělává. Více

Kaznějovská 45, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Šebková je skvělý člověk, chodila jsem k ní já jako dítě a teď tam chodím se svým synem. Má skvělý přístup k dětem, je strašně hodná a vždy vše vysvětlí. Má se mnou svatou trpělivost. Mám první děťátko a volám ji kvůli všemu. Vzdy je ochotná, nikdy není nepříjemná a se vším vždy poradí a vysvětlí. Ještě jsem se nesetkala s tím, ze bych na ni pozorovala , ze ji otravuji nebo něco podobného. A ze už těch telefonátu kvůli malickemu bylo. Nepomůže jen s malickym, ale i s vašimi osobními problémy. Pokud na vás pozoruje, ze není něco v pořádku, tak se zajímá a snaží se pomoct. Nemůžu si ji vynachválit jak jako lékařku mého syna, tak jako člověka. Je fantastická! Mám ji moc rada a vždy ji rada vidím. Dekuji ji za vše! Dospíšilovi Více

Strážnická 36, Plzeň Mapa

Soukromá ordinace pro děti a dorost

• „Jsem naprosto spokojena s paní doktorkou opravdu je prijemna i po telefonu snaží se pomoci jak to jde.Kez by takové byli vsichni.Ja a deti ji děkujeme a jsme rádi že ji máme.Dekujeme. Více

Československých legií 599, Chrast Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Přístup paní doktorky Nové k dítěti i rodičům je nadstandardní! Je velmi ochotná, nespěchá a hlavně vyslechne. Jsem ráda, že nás přijala do péče. Více

Kaznějovská 45, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka má v péči obě naše děti a nikdy bych neměnila. Má naprosto skvělý přístup k dětem, jak ona, tak sestřička. Rodiče zbytečně nestraší, zároveň zbytečně nezlehčuje, vše hezky vysvětlí, nikdy nic nezanedbala. Více

Žlutická 9, Plzeň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je uzasna, chodime k ni uz s druhym ditkem a ocenuji na ni jeji lidsky, vstricny pristup, se vsim poradi, mali pacienti ji maji radi, nwboji se do ordinace. Moc dekuji za tak skvelou pani doktorku a milou sestricku se kterou jsou spolecne uplne bezkonkurencni ❤️ Více

Mánesova 9, Plzeň Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka i její sestřička jsou obě skvělé. K dětem se krásně chovají, takže děti jdou k lékaři rádi. Vše je nám vždy vysvětleno, zodpoví trpělivě veškeré dotazy. Vítám i komunikaci e-mailem, v dnešní době je to kolikrát velká časová úleva, vyřešit určité věci takto, než jezdit do ordinace. Jsme moc rádi, že takou doktorku i sestřičku máme :-) Více

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Pani doktorka je proste nejlepsi! Vyborna a moc dobra.Mam ji rada. Dekujeme za perfektny pristup! Urcite doporucuji!

Strážnická 36, Plzeň Mapa

Soukromá ordinace pro děti a dorost

• „Chodíme k paní doktorce s dvouletým synem a půlroční dcerou a jsme moc spokojeni! Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, pečlivé a ochotné, vždycky vše skvěle vysvětlí a dobře poradí. V akutních případech můžeme volat i mimo pracovní dobu a když syn marodil, dokonce sama zavolala a zeptala se, jak je na tom. Perfektní přístup, neměnila bych! Více

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „jsme naprosto spokojení... hrozně milá,hodná,laskavá a lidská... vždycky poradí a pomůže... skvělá doktorka.... a naší dcerunce se taky líbí,směje se na paní doktorku...:D Více

Jeřabinová 417, Rokycany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď k ní chodí i mé děti,nemohu jinak než chválit.Více takových lékařek by byla potřeba,vždy poradí a není problém i konzultace po telefonu. Více

Masarykovo náměstí, Nýřany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Super lékařka a odbornice známe se mnoho let i já jako dítě jsem její ordinaci ráda navštěvovala a pokračuji v tom dál i se svými dvěma dětmi moc děkuji Paní doktorko Monika A. Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Milý přístup, vstřícná, ochotná poradit, odpovědět na otázky, sestřička rovněž velmi hodná. Za mne naprostá spokojenost a jednoznačně doporučuji. Více

Mládežníků 155/II, Rokycany Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Takovou paní doktorku a sestřičku by si přál snad každý, neuvěřitelně pečlivá, nic nepřehlédne a je neskutečně milá. Děkujeme za všechny ty roky u vás! Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• „Paní doktorka, je velmi příjemná a ochotná. Hlavně je rozumná a když je potřeba, uklidní maminku:). Léčí naše 4 děti, a to jsme začali nedonošenými dvojčaty. Zbytečně nezatěžuje léky a poradí i alternativu. Já ji osobně mooc děkuju i sestřičce :) Z.Červenková Více

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Paní doktorka je skvělá! Mám dvě děti a než jsem ji našla tvalo několik let po méně"kvalitních" doktorkách. Vždy umí poradit, je vstřícná a velmi zkušená. Kdyby takových lékařů bylo víc. Jsem šťastná, že jsme jí našli. Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Ordinace pro děti a dorost