Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR České Budějovice

• „K paní doktorce chodíme moc rádi.Nic nepodcení a vše dokáže perfektně vysvětlit.Prostě a jednoduše skvělá doktorka :-) Erik Z. Třebon Více

Klofáčova 395, Třeboň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Plicní lékař

„Paní doktorka a hlavně i sestřička přistupují k malým dětem opravdu skvěle. Syn ve 3 letech když jsme poprvé přišly měl hrůzu z doktorů... i přesto se podařilo odebrat krev kvůli alergii a obě byly vstřícné i ohledně odmítání a hysterie ze strany syna. Ohledně léčby také jen samá chvála z mé strany. Více

U Tří lvů 4, České Budějovice Mapa

Dětská pneumologická ordinace

• „Jak paní doktorka,tak sestřička-nejlepší,jaké jsem kdy zažila!!Super lidský přístup,vše vysvětlí,poradí,pomůžou!!!Skvělé ženské to jsou a my jsme jim vděční za vše!!!Maršálci Více

Na Sadech 25, České Budějovice Mapa

Pediatrie

• „Nejlepší doktorka! Vždy pozná nemoc ještě dříve, než obdrží výsledky z laboratoře. Ani by ty laborky nemusela nabírat :-). Doufám, že bude ve zdraví ordinovat ještě spoustu let. Více

Borek Mapa

Na Sadech 25, České Budějovice Mapa

č.d. 116, Hosín Mapa

Krátká 221, Hrdějovice Mapa

Dětská poradna

• „K paní doktorce jsem chodila se třemi svými dětmi, vždy nám byla poskytnuta péče na velmi vysoké úrovni. Má hluboké znalosti a vždy se snaží pomocí, až nad rámec svých povinností. Považuji za čest, že měla v péči mé dcery a neváhá pomocí i nám dospělým. Milá Alenko, DĚKUJEME Více

Táboritská 288, Třeboň Mapa

Samost. ordinace PL pro děti a dorost

• „Doslova nejlepší doktorka, co znám. Její znalosti, zdá se mi, sahají daleko za její specializaci, takže jakmile jsem se jen zmínil o vznikajícím paraniciu na palci, okamžitě se na to podívala a předepsala léčbu. Počítal jsem, že s tím budu muset na chirurgii, když mě tam i můj praktický lékař poslal, ale léčba od paní doktorky mi během měsíce zabrala, palec se zhojil a já se vyhnul chirurgickému zákroku! Více

Náměstí Svornosti 16, Český Krumlov Mapa

Ordinace pro alerg. imulol., PL děti

• „Neznám lepší doktorku. Jako dítě jsem k p. Doktorce chodila já i moji sourozenci. Dnes k ní chodí naše děti a jsme nadmíru spokojeni. Paní doktorka je velice pečlivá, milá, trpělivá a raději pošle někam zbytečně než,aby něco zanedbala . Jak paní doktorka,tak i sestra jsou naprosto top. Více

Dr. Bureše 1/9, České Budějovice Mapa

Pediatrie

• „Vynikající paní doktorka! Chodila jsem k ní už já jako malá a nyní k ní chodím se svou dcerou. Vždy maximálně ochotná, nedává zbytečně antibiotika, snaží se najít šetrnější způsob léčby, nikdy nic nepodcení a nemá problém cokoliv vysvětlit. Za nás naprostá spokojenost! Více

Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice Mapa

Poliklinika Vltava

• „Už když jsem byla malá chodila jsem k paní doktorce ,chodil k paní doktorce i můj brácha a má sestra.Vždy věděla co a jak... teď k ní chodím mé dcery , vždy poznala co se děje... neockuje zbytečnosti a nedává zbytečně antibiotika. Sestřička poznala i u mladší dcerky přesně kolik má dioptrií. Jezdíme za ní az od Třeboňe a jsme moc spokojený. ;-) Více

České Budějovice Mapa

• „Jsem ráda, že k panu doktorovi chodíme. Vždycky nám pomohl. Testy třeba na angínu dělá na počkání v ordinaci, když vyjdou pozitivně, hned nasazuje ATB. U nás nic nezanedbal. Čekací lhůty v ordinaci jsou standardní jako kdekoli jinde. Sestřička hodná a zkušená. Za malou moc děkuju,že nás doktor vzal. Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• Pediatr, Endokrinolog

„Příjemný, dobrý pan doktor s profesionálním přístupem. Snad jediné, co mohu zkritizovat, je dlouhá čekací doba v čekárně. Více

Větrná 72/1454, České Budějovice Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Velice příjemná a ochotná lékařka. Její přístup k dětem je jedinečný. Vše vždy do detailu vysvětlí. K velice dobré atmosféře v ordinaci přispívá i moc příjemné chování sestřičky. Více

Jáchymovská 746, Zliv Mapa

Pediatrie

• „Při setkání na ambulanci v nemocnici pan doktor velmi profesionálně a jistě zhodnotil stav dítěte, příjemný a přitom věcný. (na ambulanci to považuji za výjmečné), velmi vlídně působí na děti, umí to s nimi, moje dcera se vůbec nebála. Více

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Pediatrie - nefrologie - ultrazvuk

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Velmi příjemná paní doktorka, chodíme k ní od dcery narození. Vždycky dokáže poradit, odpovědět na jakékoliv otázky, nic nezanedbá a v neposlední řadě oceňuji její rady i po telefonu - nikdy Vás neodmítne a vždy ochotně poradí a doporučí potřebné. Líbí se nám i její "raznost a zásadovost" - nemaže nikomu "med kolem úst", prostě Vám to řekne "naplno". Za nás nejlepší paní doktorka! Více

Opatovická 43, České Budějovice Mapa

Pediatrie

• „I když nejsem u paní doktorky dlouho, jsem zatím velice spokojený. Paní doktorka je sympatická postarší pani, která je velmi příjemná. Líbí se mi její lidský přístup a také jak dovede ostatním naslouchat. Čekací doba by mohla být kratší, ale ve srovnání s konkurencí o dvě ulice dál, si nemohu stěžovat. Také se mi líbí příjemné prostředí rodinného domu, ve kterém paní doktorka ordinuje. Určitě doporučuji. Více

Budovcova 10, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dospělé

• „Paní doktorku Kolářovou jsem vyhledala na základě doporučení kolegyň fyzioterapeutek, které se zabývají dětskou rehabilitací a Vojtovou metodou. Hledala jsem dobrého lékaře diagnostika, který se vyjádří objektivně a přímo ke stavu mého syna a navrhne další postup. V paní doktorce jsem nenašla dobrého lékaře, ale toho NEJLEPŠÍHO. Paní doktorka je velmi přímá a direktivní pokud jde o cvičení, ale jinak je velmi příjemná dáma. Budu jí celý život neskonale vděčná, že nám pomohla zvládnout problémy, se kterými se syn potýkal po předčasném příchodu na svět. Útlocitným matkám bych chtěla vzkázat, že chlácholení a hlazení maminky po ramínku opravdu dítěti nepomůže. Kombinace nemastná neslaná lékařka a přehodná fyzioterapeutka v jiné nemocnici mě doháněla k šílenství. Více

Kaplířova 5/719, České Budějovice Mapa

Pediatrie a neonatologie