Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR České Budějovice

• „Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla.Už k němu chodím 17 let a neměnila bych.Je velmi milý,usměvavý, pečlivý a vždy jsem byla velmi spokojená.Není problém se na cokoliv zeptat.Vše vysvětlí. Více

Piaristická 3/455, České Budějovice Mapa

Gynekologicko - porodnická ordinace

• „Ano, pan doktor Skála je pro mě nejlepší. Chodím k němu již 21 let a během té doby jsem porodila 3 děti. Jelikož mám RH faktor mínusový a manžel plusový, všechna moje těhotenství byla vedena jako riziková, sledována a ihned po předpokládaném termínu porodu jsem vždy byla poslána do nemocnice, kde mi byly porody vyvolány. Díky mým delším pobytům v porodnici, jsem zažila více doktorů a pan doktor Skála patří i přes jeho možné pochybení k elitě. Věřím i pacientkám, které mají špatnou zkušenost, ale beru, že je jen člověk se svými "bolístkami" a ne každý den je den D. Platí to i pro ostatní profese, kde ale nejde o život. Více

Čsl. legií 8, České Budějovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor Liška je super chlap, mám pozitivní zkušenosti, akorát při první návštěvě mi řekl, že do další prohlídky mám zhubnout, tenkrát jsem z toho byla rozhozená, protože s váhou celý život bojuji, dnes se tomu směji, mám 2,5 syna a teď znovu čekám miminko a s panem doktorem se toho nebojím, že by něco podcenil. Vždy mi vyhověl i s výměnou antikoncepce, podle mých požadavků. Jo a sestřička skvělá, moc milá. Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík. Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Gynekologie

• „Paní doktorka je báječná. Velmi vzdělaná, hodná, milá.... Zajímá se o zdraví pacientů, neodbyde vás. Jsem moc ráda, že jsem potkala někoho, komu na mě záleží a mrzí mě, že jsem o této paní doktorce nevedla dřív. Více

Dr. Bureše 1/9, České Budějovice Mapa

Gynekologie

• „Lepšího gynekologa jsem si nemohla přát. Úžasný přístup jak ze strany doktora, tak i velmi ochotné sestřičky. Nic není problém.Vřele doporučuji. Více

Na Sadech 13, Poliklinika Sever, České Budějovice Mapa

GynPro CB s.r.o. - gynekologická amb.

• „MUDr. Kucera je skvely lekar a clovek. Je peclivy a profesionalni. Hezky se pecuje o miminko i maminku.

U Tří lvů 294, České Budějovice Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

• „Dobrý den všem, s paní doktorkou jsem si prošla jedno těhotenství, které ukončil porod zdravé holčičky. Jako jediná v ČB mne vzala do své péče jako těhotnou ve 3 měsíci. Přestěhovala jsem se a nikdo z gynekologů mne nevzal. Vděčím jí za hodně. Na nevybavenost ordinace si nestěžuju a ani v nejmenším by mě to nenapadlo. Když potřebuje podrobnější info, nebojí se vás poslat do ordinace kde mají ultrazvuk apod.... Já od ní určitě neodejdu. NIKDY. Moje zkušenost. Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Najlepší gynekológ akého som kedy mala.dochadzam k nemu 50 km a určite by som nemenila aj keď sa tam čaká ale to je tým aký je výborný.. Len a len doporucujem Více

Nádražní 12, České Budějovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „K doktorovi Pechovi chodím již dobrých 7 let a s ohledem na jeho pečlivost a opatrnost (někdy možná zdánlivě přehnanou) jsem v pořádku. Díky němu mám zdravou dceru. Bojuji nyní již podruhé s infertilitou a péči, které se mi dostává od něj a jeho kolegů mohu opět jenom ocenit. Náladovost nepopírám, ale každý je někdy bručoun. Více

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Jsem pacientkou pana doktora 30 !!!!! let. Bydlím už 15 let v ČB, ale neměnila bych.Pod jeho péčí jsem porodila dvě dcery a obě jsou dnes také jeho pacientkami, přestože k němu také dojíždí. Vynikající a osobní přístup, vždy trpělivý a laskavý, jakýkoli problém profesionálně , rychle a bezproblémově vyřešen . Vřele doporučuji!! Šárka Procházková Více

Plešivecká 130, Český Krumlov Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor je profesionál na svém místě. Vždy mi vše vysvětlil,trpělivě vyslechl a poradil. Je to opravdu nesmírný gentleman za každých okolností. Díky němu mám po letech marného snažení zdravou již sedmiletou holčičku.Dokonce jen pohmatem pozná ranné stádium těhotenství a přesně poznal i váhu miminka.Po zamlklém potratu jsem ale od něj odešla z důvodu chybějícího ultrazvuku...odcházela jsem opravdu nerada a se slzami v očích jsme se rozloučili. Dnes mám jiného doktora, jsem také velmi spokojená, ale hlavně klidná, protože pan doktor pokaždé ultrazvukem kontroluje stav našeho kloučka kterého teď nosím a kterého jsem si opět vymodlila... Více

U Tří lvů 294, České Budějovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Jsem s ní velmi spokojená. Vždy mi pomohla i od závažnějších problémů. Dokáže s citlivým přístupem sdělit i závažnější onemocnění . Ještě se mi nestalo, aby něco zanedbala. Když jí porovnám s předchozím gynekologem nemohu dát jiné hodnocení než to nejlepší. Více

Urbinská 187, Český Krumlov Mapa

Femina - gynekol. ordinace

• „Chodím k němu 15 let, tři těhotenství a vždy vše bez problémů. Sestry vždy mile, pan doktor galantní. Doporučuji.

Lidická tř. 108, České Budějovice Mapa

GynMed CB s.r.o.

• „Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Jeho přístup mi ani trochu nepřipadá laxní. Vždy mě informoval o všem, co bylo v danou chvíli důležité. Je milý a troufám si tvrdit, že ze všech gynekologů ten nejlepší Více

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

B. Němcové 585/54, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Pan Neruda je moc fajn chlap.. pred mesicem sem mela tu cest aby mi odrodil moje druhe ditko..a jeste po 4 dnech prenaseni se nad nami slitoval a vybral male krasne datum 10.10. dalo to zabrat uz sem nemela silu spolupracovat ale zvladli sme to.. byl milej a pomahal .. dekuju moc Více

Nemocniční 429, Český Krumlov Mapa

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

• „Dobry den tak ja mam pana doktrora jako sveho gynekologa.. ted sem u nej byla cely tehotenstvi .. ze zacatku me stvalo ze mi nikdy nic nerekne... takze sem moc nevedela ..ale postupne sem pochopila ze mma zasadu ze min info je lepsi pac maminky pry moc hledaj a plasi. Ze zacatku to byl takovy morous ale postupne se dokazal i bavit a byl mily :) Více

Nemocniční 429, Český Krumlov Mapa

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

• „Mám s ním dlouholeté zkušenosti a je velmi dobrý. Ještě stará dobrá škola, vše vysvětlí i namaluje. Vřele doporučuji! Více

Masarykova 1, Hluboká nad Vltavou Mapa

Gynekologická ordinace

• „S panem gynekologem jsem spokojená, ordinace je přizpůsobená podmínkám malého prostoru, čeká se, neobjednává se, ale vždy je příjemný a hlavně profesionální! Sestřička je velmi přívětivá. Více

č.d. 152, Dříteň Mapa