Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna České Budějovice

• „Pan doktor Liška je super chlap, mám pozitivní zkušenosti, akorát při první návštěvě mi řekl, že do další prohlídky mám zhubnout, tenkrát jsem z toho byla rozhozená, protože s váhou celý život bojuji, dnes se tomu směji, mám 2,5 syna a teď znovu čekám miminko a s panem doktorem se toho nebojím, že by něco podcenil. Vždy mi vyhověl i s výměnou antikoncepce, podle mých požadavků. Jo a sestřička skvělá, moc milá. Více

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík. Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Gynekologie

• „Začala jsem k panu doktorovi docházet kvůli snaze o otěhotnění před 19 lety a za celou dobu na něj nedám dopustit. Díky jeho léčbě a doporučením se nám narodila zdravá dcera a poté už bez problémů 2 synové. Nikdy jsem neměla pocit, že by něco odflákl, naopak, s každým problémem mi pomohl. Takže za mně veliké díky Pane doktore !! Více

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Pana doktora Petra Linharta považuji za jednoho z nejlepších gynekologů u nás. Až neuvěřitelné je, jak milý a přtelský má přístup, i když to při jeho práci musí být jako na běžícím pásu, každé ženě se tak hezky věnuje a vše vysvětluje znovu a znovu. Když jsem potřebovala ve 13tt pomoci na gynekologické ambulanci, byla jsem nesmírně ráda, že je tam zrovna on. Věnoval se mi téměř hodinu svého času. Nikdy jsem nezažila od jiných lékařu takto příjemné vystupování a co hlavně - moc mi pomohl. Děkuji! Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Paní doktorka je báječná. Velmi vzdělaná, hodná, milá.... Zajímá se o zdraví pacientů, neodbyde vás. Jsem moc ráda, že jsem potkala někoho, komu na mě záleží a mrzí mě, že jsem o této paní doktorce nevedla dřív. Více

Dr. Bureše 1/9, České Budějovice Mapa

Gynekologie

• „Paní doktorka je moc milá vše je ochotna vysvětlit, možná že ženské jí tu uráží zbytečně, měla jsem problém a tet už jsem zdravá jako rybička díky ní, navíc jsou s p. sestřičkou výborný team. Nedám na tuto ordinaci dopustit :) Více

Klofáčova 395, Třeboň Mapa

Ambulance gynekologie a porodnictví

• „MUDr. Kucera je skvely lekar a clovek. Je peclivy a profesionalni. Hezky se pecuje o miminko i maminku.

U Tří lvů 294, České Budějovice Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

• „Dobrý den všem, s paní doktorkou jsem si prošla jedno těhotenství, které ukončil porod zdravé holčičky. Jako jediná v ČB mne vzala do své péče jako těhotnou ve 3 měsíci. Přestěhovala jsem se a nikdo z gynekologů mne nevzal. Vděčím jí za hodně. Na nevybavenost ordinace si nestěžuju a ani v nejmenším by mě to nenapadlo. Když potřebuje podrobnější info, nebojí se vás poslat do ordinace kde mají ultrazvuk apod.... Já od ní určitě neodejdu. NIKDY. Moje zkušenost. Více

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Najlepší gynekológ akého som kedy mala.dochadzam k nemu 50 km a určite by som nemenila aj keď sa tam čaká ale to je tým aký je výborný.. Len a len doporucujem Více

Nádražní 12, České Budějovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Lékaře navštěvuji asi 1 rok a jsem s ním velice spokojená. I hned co sem byla tehotna tak mi pomahal a když neco miminku chybelo hned sme to resili a za vsechno mu moc dekuji Více

Budějovická 148, Velešín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem u Pana Doktora již 8let a poslední 4roky dojíždím 35km do Křemže. Nejlepší ženský lékař,neměnila bych nikdy

Budějovická 45, Křemže Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem s ní velmi spokojená. Vždy mi pomohla i od závažnějších problémů. Dokáže s citlivým přístupem sdělit i závažnější onemocnění . Ještě se mi nestalo, aby něco zanedbala. Když jí porovnám s předchozím gynekologem nemohu dát jiné hodnocení než to nejlepší. Více

Urbinská 187, Český Krumlov Mapa

Femina - gynekol. ordinace

• „Chodím k němu 15 let, tři těhotenství a vždy vše bez problémů. Sestry vždy mile, pan doktor galantní. Doporučuji.

Lidická tř. 108, České Budějovice Mapa

GynMed CB s.r.o.

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Gynekologie

• „Český Krumlov - 9. 9. 2020 operace laparoskopicky. Moje poděkování patří doktorovi Míkovi a jeho kolegům za trpělivost a úžasnou péči. Byl to zázrak, že se to povedlo laparoskopicky. Děkuji!!! Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „S paní doktorkou Bosákovou mám jen pozitivní zkušenosti. Vždy mi za v času pomohla, i když to jednou bylo mimo její obor. Je velmi milá a přátelská, stejně tak sestřička. Trauma z návštěvy gynekologa opravdu neznám, ba naopak :-) Více

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Jeho přístup mi ani trochu nepřipadá laxní. Vždy mě informoval o všem, co bylo v danou chvíli důležité. Je milý a troufám si tvrdit, že ze všech gynekologů ten nejlepší Více

Senovážné nám. 2, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Skvelá pani doktorka. Aj napriek tazkemu nastupu do nemocnice bol priebeh porodu to najkrajsie co som doteraz zazila. Lekarska starostlivost na jednicku. Pani doktorka dakujeme Vam Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Pan Neruda je moc fajn chlap.. pred mesicem sem mela tu cest aby mi odrodil moje druhe ditko..a jeste po 4 dnech prenaseni se nad nami slitoval a vybral male krasne datum 10.10. dalo to zabrat uz sem nemela silu spolupracovat ale zvladli sme to.. byl milej a pomahal .. dekuju moc Více

Nemocniční 429, Český Krumlov Mapa

Nemocnice Český Krumlov, a.s.