Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Tábor

• „Pan doktor je jeďen z nejlepsich lekaru, ktere jsem poznala. Vzdy me vyslechl a vysvetlil co me ceka, zvladla jsem tak operaci cysty, pri ktere mi odstranili jeden vejcovod i obavy z toho ze nebudu moci otehotnet. Nyni jsem ve 37.tydnu tehotenstvi a po celou dobu jsem k panu doktorovi dojizdela na vsechny kontroly i kdyz v Tabore jiz nebydlim. Více

Budějovická 553, Tábor Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Jak pan doktor, tak sestřička jsou lidé na svém místě. Pan lékař je profesionální, vše vysvětlí, poradí a vyšetření provádí důkladně, je precizní, komunikuje s vámi a odcházíte s pocitem, že vám někdo pomohl a provedl svou práci s naprostou precitností. Odejdete s veškerými informacemi a nikdo se na vás netváří, že ho obtěžujete. Jsou oba milí a pokud mohu srovnat primáře v Praze Podolí a zde ve Vožici, služby a ošetření jsou srovnatelné a na úrovni. Děkuji. Klára Heringová Více

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „S panem primářem jsem moc spokojená díky jeho dobré péči a že se o mě pěkně staral po předešlé moc špatné léčbě jeho kolegou ze Soběslavy tet máme vytoužené dítě na které jsme čekali 8let díky vám moc za vše a pevné zdraví i sestřičce . Více

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan Doktor je nejlepší, u kterého jsem kdy byla. Po vyoperování cysty v 21 letech a i poloviny reprodukčních orgánů jsem k němu přestoupila od gynekoložky z Tábora (zanedbala veškerou péči). Už nikdy více. Z problémů mě pan doktor vysekal, udělá mi vždy ultrazvuk, což v Táboře nedělali pomalu ani na požádání, vše vysvětlí. Nad ničím nemávl rukou, že je to normální, ale předepsal léky, které mi pomohly a já konečně mohla normálně žít. I když jsem se přestěhovala na Vysočinu, tak do Soběslavi stále dojíždím. Více

Sídliště Svákov 739/III, Soběslav Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „Je to nejlepsi gynekolog. Jako jedineho profesionala jsem ho nevymenila ani po odstehovani do Prahy. Sestricku ma milou,ochotnou a hodnou. Hodne mi pomohl a ma lidsky az srdecny pristup. Více

Budějovická 911, Tábor Mapa

Gynekologická ordinace

Kpt. Jaroše 2000, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Velice mila p. doktorka chodim k ni uz 25 let mam 2 dcery a vse vzdy v poradku,rada se vracim.Doporucuji vsem.

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

• „Nejsem původně z Tábora a když jsem po roce v Táboře otěhotněla, pan doktor byl JEDINÝ v Táboře, který se na mě nevybodl a přijal mě i přes plné stavy. Zbytek doktorů ve městě i přes mé těhotenství mě nepřijal, protože měli plno.. I přes to, že návštěva doktora je párkrát za těhotenství na 10 minut. Za tohle si pana Šperla vážím.. Nenechal mě v tom. On i paní sestřička jsou sympatičtí a nemají problém mi zodpovědět sebemenší a sebehloupější dotaz (jelikož jde o mé první těhu). Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Paní doktorka je úžasná jako lékař i jako člověk. V její péči jsem už 20let a nemám co vytknout. V těhotenstvích mě skvěle informovala, detailně mi vysvětlila všechna vyšetření a jejich závěry. Byla velmi pečlivá, při jedné malé pochybnosti hned na druhý den zorganizovala prohlídku na genetice v ČB, kdykoli jsem cokoli potřebovala, vyšla mi vstříc. K tomu je navíc milá a usměvavá. Se setřičkami jsem taky nikdy neměla problém, chodím tam ráda. A v reakci na některé nespokojené pacientky - pozice vyšetřovacího křesla mi je ukradená, vždyť v té místnosti je jen doktorka a sestra. Nechat si přístrojem změřit tlak mě opravdu neobtěžuje, ráda se ujistím, že tlak je v pořádku... a že si tam občas člověk počká mi taky nevadí. Více

Kpt. Jaroše 2876, Tábor Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

• „Po zkušenostech s předchozí lékařkou si na paní doktorku Koubkovou opravdu nemohu stěžovat. Až se divím, kolik negativních hodnocení (na pracovišti ve Veselí) má. Je na mě vždy příjemná a milá. Každý problém, který mám, důsledně řeší. Více

Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pro mě je to ten nejlepší lékař,kterému bych tímto chtěla poděkovat.Kvůli mé nemoci,jsem měla přerušit těhotenství a on byl jediný,který měl jiný názor a neviděl k přerušení důvod.Takže dnes mám již zdravého dvacetiletého syna a panu MUDr.Ježkovi budu celý život vděčná :-) Více

Čechova 300, Bechyně Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Opravdu jsem s panem doktorem moc spokojená. Přešla jsem k němu od jiného pana doktora, a s tímhle pnem doktorem, nemám žádné problémy. Palec nahoru ;) Více

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• „Velmi dobrý doktor, alepoň v mých očích, moc mi pomohl, poradil, vše vysvětlil a poté provedl i císařský řez, který byl nutný. Já jsem moc spokojená Více

č.d. 59, Opařany Mapa

č.d. 167, Jistebnice Mapa