Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Most

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pana doktora jsem navštívila jen jednou a udělal na mě velice dobrý dojem. Vše vysvětlil a ukázal. Byl nadmíru profesionální. Mohu jen doporučit. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. PL gynekologa + sexuologie

• „K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař Více

Za Chlumem 814, Bílina Mapa

GYNEKA s.r.o.

• „Když jsem zde byla poprvé byla jsem nejdříve nervozní z vyšetření , které mě později čekalo , když jsem ale viděla a povídala si s panem doktorem , veškerá nervozita opadla.Pan doktor je opravdu odborníkem a všem ho vřele doporučuji ! :) Více

Rybalkova 1400, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Chtěla by jsem pochválit práci a poděkovat Mudr. Lukášovi Svobodovi, který mě laparoskopicky operoval. Je to moc šikovný a milý doktor. Zákrok provedl naprosto skvěle. S lidským přístupem. Cítila jsem, že pacient je u něj na prvním místě. Což je v Chomutovském okrese již málo viditelné. Více

J .Skupy 2304, Most Mapa

GynVitae sro.

• „K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním velmi spokojená. Předtím jsem vyzkoušela 3 jiné teplické gynekology a nesahali mu ani po kotníky. Je pravda, že se čekací doba někdy protáhne, ale je to tím, že žádnou pacientku neodbyde a vždy všechny vyšetří velmi pečlivě, navíc vždy mile a ochotně vysvětlí případné dotazy. Pokud někomu tento přístup vadí, ať si jde jinam, kde nečeká, ale je obsloužen jako na běžícím páse. Navíc to, že má v ordinaci ultrazvuk (což jsem ocenila zejména v těhotenství - byla jsem velmi překvapená, že někteří tepličtí lékaři ještě v dnešní době posílají těhotné na utz do nemocnice!) a zákroky provádí laserem v ordinaci a ušetříte si tak zdlouhavý pobyt v nemocnici s banálními zákroky, považuji za velmi nadstandardní. Panu doktorovi přeji brzké uzdravení a vše nejlepší do nového roku. Více

Rokycanova 379/5, Teplice Mapa

WP - MEDICA, s.r.o. - gynekologie

• „Paní doktorka je příjemná, ochotná a trpělivá. Vždycky mi pomohla a je na ní vidět, že má svou práci ráda. Věřím jí a to je pro mě u lékaře nejdůležitější. Musím zmínit i skvělou a veselou sestřičku! Oběma moc děkuji za péči. Více

Edisonova 1185, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „S paní doktorkou jsem VELICE SPOKOJENÁ. Je opravdu pečlivá, ochotná řešit jakýkoli problém. Mohu ji opravdu jen doporučit. Více

Školní 1122, Chomutov Mapa

Ordinace gynekologa

• Gynekolog, Sexuolog, Onkolog

„U pana MUDr. Heborta jsem v péči již od svých 20 let a jsem naprosto spokojená. Vždy se snažil vyřešit můj problém a v žádném případě nikdy nic nepodceňoval, spíše naopak. Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Více

Topolová 1374, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa,

• „Super doktor, skvělí přístup a vždy pomohl. Sestřičky vstřícné a moc milé. Neměnila bych už. Příjemné prostředí.

Janáčkova, Litvínov Mapa

Zdeňka Fibicha 2866, Most Mapa

Zdravotní středisko

Albrechtická 1075, Most Mapa

Zdravotní středisko - Sports Life Fitness

Fibichova 2866, Most Mapa

• Jan Líman

Gynekolog

„Poté co jsme k panu doktorovi přešli, odhalil vážnou příčinu, proč jsme nemohli mít mimčo. Doporučil nás do Ústí (resp. vytelefonoval), kde to po 2 operacích a také díky Pronatalu vyšlo na prví a poslední pokus. Máme v 39 krásné a zdravé miminko. Děkujeme mu moc (i sestřičce). Více

Husova 1648, Teplice Mapa

• „K paní doktorce chodím už dvanáct let a jsem velice spokojená. Teď, když se tam vymněnily sestřičky tam dokonce chodím ráda. Jsou milé, usměvavé a velice vstřícné a ochotné. Protože jsem 40 let pracovala jako zdravotní sestra, velice si toho cením. Mohu jen doporučit. Více

Duchcovská 10/304, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Ja jsem byla s pani doktorkou max spokojena. Do poradny jsem k ni dochazela mesic pred porodem.. kvuli planovanemu CS. Predoperacni pece..operace..pooperacni pece-vse spokojenost. Pani doktorku doporucuju i cely personal gynekologie a 6.nedeli mostecke nemocnice. Více

Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

• „S paní doktorkou jsem byla spokojená, vždy byla příjemná a při vyšetření citlivá a opatrná. Má pěknou útulnou ordinaci. Ovšem jednu sestřičku měla velice nepříjemnou, jak do telefonu, tak při osobním jednání, ale nevím, zda tam ještě pracuje. Více

Chomutovská 2227, Most Mapa

Ordinace dětského gynekologa

• „Maximální spokojenost! Návštěva u paní doktorky probíhá vždy velice příjemně. Paní doktorka vše vysvětlí nikdy nic nenechá jen tak a vše prověří! Sestřička je také skvělá :) po návštěvě této ordinace jsem vždy maximálně spokojená! Děkuji za Vaši péči a přístup paní doktorko! Doporučuji :) Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor je výborný odborník, milý, ochotný......sestřička též milá a ochotná. :-) Neměnila bych, myslím že už to s ním ,,doklepu´´až do konce. Akorát nevím jestli do konce mého nebo pana doktora, jsme na tom věkově asi tak nastejno. :-) E.Švabíková. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa