Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Karviná

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Gynet AH s.r.o.,

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Gynet AH s.r.o.,

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

• „S prací i přístupem pana doktora jsem spokojená.Je odborníkem na správné místě. Pochvalu zaslouží i milé sestřičky. Mohu vřele doporučit. Více

Havířská 1821/51b, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „S panem doktorem Součkem mám tu nejlepší zkušenost. Je to znalý lékař, kterému můžete v poskytování péče věřit. Umí dobře vysvětlit ultrazvukový snímek, je věcný a zbytečně neplýtvá slovy. Pravidelně se dotazuje na téma antikoncepce nebo naopak těhotenství. Poslouchá Vás, respektuje, co mu říkáte a zapojuje se tak do otevřené obousměrné konverzace. Pokud hledáte gynekologa, který Vám poskytne nejvyšší úroveň péče, mohu pana doktora Součka jedině doporučit. Více

Lechowiczova 2970/2, Ostrava Mapa

Ordinace gynekologie a porodnictví

• „K mudr. Konečnému chodím od 17 let. Mám za sebou dva porody. Před koncem druhého těhu jsem se zeptala pana doktora, že bych ho chtěla u porodu. Neváhal a řekl, že ano. Měla jsem u prvního těhu a porodu komplikace tak i proto chtěl být u mého porodu.Také jsem ho prosila, jestli by byl tak hodný a opravil mi mou jizvu na břiše, kterou mám z dětství po těžké operaci střev. Jizvu mi opravil, chodil za mnou a ptal se jak mi je atd. Ještě jednou bych mu tímto chtěla poděkovat za skvělý přístup. Doporučuji Vás. Lucie Více

Purkyňova 1394, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Na pana Dr. nemohu nic špatného napsat. Řešili jsme s manželem problém , jelikož se nám nedařilo přirozenou cestou přijít k miminku. Pan Doktor velice příjemný vše vysvětlil , na otazky odpověděl. poslal nás na kdejaká vyšetření a po výsledcích zahájil léčbu která nám pomohla. opravdu nemám co vytknout setřičky příjemné , prostředí taky , na to jak často jsem tam byla jsem se tam cítíla opravdu dobře. Je pravda, že člověk si někdy počká déle než příjde na řadu ale je potřeba brát v uvahu kolik lidí je na podobný čas objednáno. Za mě opravdu TOP. Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Chci poděkovat za vynikající péči Vám a všem i sestřičkám. Jsem velmi spokojená. Přeji zároveň hodně zdraví, úspěchů, štěstí do Nového roku 2021. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Gyneko plus s.r.o.

• „odborník optimista opatrně ošetřuje a vyšetřuje odolává pomluvám na internetu ohodnotím na 1*** a sestra skvělá a ještě bývalá spolužačka a ničeho se tam nebojím a když jsem ve 40 letech konečně otěhotněla, hlídal mě jak oko v hlavě Mičulková Jana Více

Chelčického 12, Ostrava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „je to moc dobra lekařka jednička

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Pan doktor je naprosto úžasný. Po hodně hodně dlouhé době lékař, který při problému opravdu hledá příčinu a řešení, ke kterému nemusím jít nabiflovaná, co by to tak asi mohlo být, ale můžu mu důvěřovat. K panu doktorovi jsem přešla koncem prvního trimestru těhotenství se zdravotními problémy. Vše krásně vysvětlil, vyšetřil, nasadil léčbu a do tří dnů se objevilo výrazné zlepšení. Velmi pečlivý, empatický, s úžasným přístupem a hlavně odborník, který pomůže. Velmi doporučuji a jsem moc ráda, že jsem se mohla i v průběhu těhotenství stát jeho pacientkou. Více

V Aleji 722, Karviná Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor Petr Fiala je TOP lékař. Milý, laskavý, empatický sympaťák. Vše vysvětlí a uklidní. Trpím syndromem bílého pláště, ale v jeho ordinaci mě tato panika opouští. Děkuji mu za to a přeji hodně spokojených pacientek. Více

Mírová 1537, Rychvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Dr.Dobošová mi v předešlém těhotenství zjistila ultrazvukem již v 12.týdnu těžkou vrozenou vadu dítěte,podstoupila jsem proto interupci z genetického důvodu.Vše se poté potvrdilo na histologickém a genetickém vyšetření.Nevím,co bych dělala,kdyby na ní p.doktorka nepřišla.Ušetřila tak mě i celou moji rodinu velikého trápení.Jsem jí za to moc moc vděčná.I díky ní mám teď již roční zdravou holčičku a jsem šťastná máma. Více

Baška č.d. 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynenatal s.r.o

• „Pro mne nejlepší lékař široko daleko. Ze zdravotních problémů jsem ho navštěvovala téměř každý týden. Léčba sice trvala déle, než je obvyklé, ale nakonec jsem se vyléčila a to především díky pana doktora. Je velice trpělivý a věřil, že se vyléčím. Pan Březina mi pomohl nejen fyzicky, ale i psychicky. Jeho vždy dobrá nálada a optimismus je něco neuvěřitelného. Doporučuji tohoto lékaře na 1000%. Více

Vráclavská 1281, Šenov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „U paní doktorky Fišerové jsem byla na 1 screeningu před pár dny.Byla velice profesionální,milá a udělala mi hned čtyři obrázky miminka,byla citlivá,což opravdu oceňuji.Můj lékař se bohužel stěhuje a já nechci dojíždět daleko,tak jsem poprosila sestru jestli bych nemohla přejít k nim,že se u paní Fišerové cítím dobře a nebyl žádný problém..na další kontroly se moc těším:o) Více

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava, p.o.

• „K panu doktorovi jsem si přišla pro radu, zda zákrok, který mi chtěl provést můj stávající doktor má smysl a jak jsem čekala potvrdil, že ne a už jsem u něj zůstala. Jsem velmi spokojená s jeho přístupem i léčbou. Antibiotika předepisuje pokud je potřebujete a ne protože ho to baví. Nesetkala jsem se s tak důkladnými testy a zájmem řešit můj zdravotní stav. :o) Více

Obecní 714, Albrechtice Mapa