Zobrazit lékaře

733 01, Karviná, moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Lenka Novotná

Logoped, Mgr.

• nejlepší logoped,naučila hravou formou mé děti vyslovovat písmena,která jim nešla

• Č

naučila má dvojčata skvěle vyslovovat l,r,ř

• Marcel Krhovják

Logoped, Mgr.

• Pán Logoped je velice příjemný pohodový člověk se smyslem pro humor.
      MÁ RÁD DĚTI a umí si získat jejich oblibu,ke své práci přistupuje svědomitě a velice trpělivě a proto jeho práce přináší výborné výsledky.
      Dokáže si získat přirozenou autoritu i u neposedných a hyperaktivních dětí (vlastní zkušenost)
      Doporučuji pro rodiče dětí s rozštepovými vadami mého syna naučil velmi dobře vyslovovat nikdo by dnes nepoznal,kdyby neměl jizvičku na rtu že měl vadu řeči.

S úctou a pozdravem
      Hynarová R.

• P

Je výborný odborník, rozumí své práci i dětem. Jeho práce přináší výsledky.

• Hana Stenchlá

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorka,je jedna z nejlepší,doporučuji!Její milí příštup k pacientovi mě někdy až udivuje,moc hodná.Opravdu Doporučuji

• perfektni lekarka se srdickem na spravnem miste

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Hedvika Galuszková

Oční Lékař,

• Mohu vřele doporučit všem.

• Paní doktorka je milá, všechno vysvětlí. Určitě doporučuji

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marcela Hrdinová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• V

Podotýkám,že jsem si nevšimla hodnocení a pro paní doktorku dávám VELMI DOBRÝ !

• V

S paní doktorkou se znám krátce,ale musím zde napsat,že to je jedna z nejlepší specialistek a lékařů které znám. měla jsem problém z bratrem a jeho chrápáním a dýchaním a žádný lékař se mu nevěnoval tolik pozornosti jako ona. Bratrovi nasadila léčbu a do týdne se jeho dýchání zlepšilo a nám se všem doma ulevilo,že ho nemusíme hlídat a hlavně poslouchat. Poté jsem s paní doktorkou navázala bližší kontakt i já se svými problémy a jestli se ještě na někoho někdy obrátím tak už NA NI !! VŘELE DOPORUČUJI VŠEM. Konečně lékař,který stojí nejen za komentář ,ale za minimálně za všechno. Děkuji paní doktorko,že jste :)

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Zbyhněv Ondruch

Internista,

• H

Dědovi napsal před operací 10x silnější léky na ředění krve. Musel být hospitalizován, hrozilo vykrvácení. Takže jo, naprosto úžasný doktor!!

• J

Četl jsem si hodnocení jiných a nevěřil jsem svým očím, že by byl takový? Je fakt, že k němu chodím hodně dlouho a taky je pravda, že dříve si udělal na každého více času, nyní mám pocit, že bojuje s časem.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Radomíra Štěpánová

Alergolog, MUDr.

• R

Velice prijemna pani doktorka.Vse nam hezky vysvetli... :-) Chodim tam se dvema detma.sestricka taky velice prijemna.Za nas mohu jen doporucit.Holcova

• K

Lékařka s laxním přístupem k pacientovi, často mluví otočená zády pokaždé stejné opakující se fráze. Mám z ní pokaždé pocit, že svou práci bere pouze jako nutnost, neprojeví zájem o pacienta. Taktéž jsem jednou obdržela zprávu pro obvodní lékařku s informacemi o vyšetřeních, která mi však prováděna nebyla. Dostávám stále silnější tablety, a tak jen přemýšlím co bude, až už žádné další účinější nebudou. Neustále mi předepisuje jedny a ty stejné kapky, u kterých jsem se dočetla, že se nesmí užívat déle než 14 dní a pak nechápe, že mi již nezabírají. Na únor jsem objednaná k homeopatovi MUDr. Paszandovi, se kterým má pár mých známých s alergiemi velice pozitivní zkušenosti, posléze plánuji od doktorky Štěpánové odejít. A ještě jedna věc - v těhotenství mi s úsměvem řekla: "Jé, to nám přibude zas další pacient." (U syna se zatím naštěstí žádná alergie neprojevila.)

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Ludmila Kohanová

Gynekolog,

• P

k pani doktorce jsem casto nechodila,nemela jsem vaznejsi problemy,ale byla vzdy mila,vyslechne,trpelive odpovida na dotazy.Prestala jsem k ni chodit kvuli jeji nesympaticke a neochotne sestre,jeji chovani mi bylo vzdy neprijemne.

• S

Dobrý den, opravdu p. Kohanovou nedoporučuji. Kdyby nebyla na dovolené a nenavštívila jsem doktora Šoustka v Aleji, který ji zastupoval tekla by mi neustále krev ještě dodnes. Měla jsem zánět, hrozné bolesti při menstruaci a další problémy, které mi pan doktor našel. Paní doktorka nebyla schopná vyřešit muj problém. 4 měsíce v kuse jsem krvácela... každý den 4 měsíce v kuse a ona pořád jen počkejte vaše tělo si zvyká na tabletky jasne... Pan doktor mě vyšetřil a zjistil mi spoustu problémů a nechápal proč je p. doktorka neřešila. Udělala mi jen nějaký výtěr a to bylo vše. Naprostá hrůza !! Fronty v čekárnách... Příjdete tam v 7 (p, doktorka je tam od 8mi) a ještě o půl 10 tam sedím a čekám na vyšetření. Hledám si nového gynekologa. Nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Lucyna Franková

Zubař, MUDr.

• S

Zuzana ( 14.1.2015) Nejlepší zubařka ke které jsem chodila, profesionál, velmi dobrý, obětavý a vstřícný člověk.

• Paní doktorka mě vzala do své péče, protože můj zubař mi nenaznačil, že se u mě rozjela paradentoza, paní doktorka mi odstranila zubní kámen, lterý mi můj doktor odstranil jen tam, kde ho viděl a né úplně dokonale, ted mám jit na zákrok a věřím, že paní doktorka mi pomůže problém vyřešit, protože, mě to štve, o zuby jsem pečovala a takhle jsem dopadla, díky doktorovi, který je sice příjemný, ale né až tak pečlivý........a nejhorší zubařku o které jsem slyšela je p. Bajgerová, která, aby se nemusela s pacientem piplat, tak mu radši zuby vytrhne.......tohle je bez komnetáře

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Uršula Makówková

Internista, MUDr.

• M

Pani doktorka Makowková je velmi dobrá internistka,své práci rozumí a to je pro nás pacienty to nejdůležitější!Jsem jeji dlouholetá pacientka,vážím si ji,a to,že čekací doba je celkem dlouhá je sice pravda,ale je to asi tím,že každý pacient je pro ní důležitý a tudiž,nemá na ně nastavený čas.I když ani já nerada čekám,zdravý je mi důležitější než nějaká ta hodina a proto si ráda počkám.Ráda bych poděkovala jak pani doktorce,tak i sestřičce,za jejich laskavý a odborný přístup k pacientům.

• K

Jako lékař,je na svém místě. Rozumí opravdu své práci. Co se týče čekací doby v čekárně,Je to na zvýšení krevního tlaku. Mezi každým pacientem má 15-20 minut pauzu. Když příjdete ráno,nedostanete se dřív jak za 2 hodiny do ordinace. Objednání na určitou hodinu Vám stejně nepomůže. Stejně budete čekat.