Zobrazit lékaře

733 01 , Karviná , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• M
    Lékař: MUDr. René Donocik Jiný

Pán MUDr. René Donocik bol mojím dlhoročným zubárom a keby som sa nepresťahovala na južnú Moravu, rada by som bola u neho naďalej zaregistrovaná. Pán doktor mal nielen perfektný, profesionálny prístup, ale aj s jeho odborným ošetrením som bola vždy veľmi spokojná.

• P
    Lékař: MUDr. Libuše Sirotová Jeji kecy, ze mam kazy a nemela jsem je.

Nejhorsi zubarka v Karvine. Chodila jsem k ni v dobe 1995 -2000 (tato sadistka se starala o zaky zakladni skoly) a porad nemuzu zapomenout na jeji doslova odporny pristup k pacientum. Nikdy bych tuto “zubarku” nikomu nedoporucila.

• K
    Lékař: MUDr. Libuše Sirotová prevence zubního kazu

Bohužel paní doktorka Sirotová mi byla přidělená školou.

Divím se, že paní Sirotová ještě má vůbec lékařskou licenci, po tom, co provedla spoustě lidí. Vrtala mi zdravé zuby a zásadne nepoužívala lokální znecitlivění.

• P
    Lékař: MUDr. René Donocik Zmena zubare

Kvalita prace OK. Ale novi pacienti si dejte pozor! Pod odchodu me zubarky do duchodu jsem nasel pana Donocika a nasel mi tolik kazu a blomb, ktere bylo treba predelat, ze jsem hodne divil. Samozrejme za kazdy si nechal velmi dobre zaplatit. Po cca 7 oprave mi chtel vrtat obe trojky dole. Udajne zacinajici kaz. To uz jsem odmitl a nasel noveho zubare. A hadejte. Uz jsem u noveho 4 roky a o mych trojkach dole ani zminka. Podotykam, ze novy zubar je mlady zubař s rentgenem. Pan Donocik ma na Karvinou nadprůměrné ceny bilych blomb. 1600kc a vice

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Jan Lugsch Lečitelnost chrupu

Velice dobrý lékař,citlivý,příjemný a odborník na pravém místě.I jeho sestřička vynikajíci a milý člověk.Tací lékaři se těžko hledají a já jsem ráda že je mám.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu