Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Třinec

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

• „Chci poděkovat za vynikající péči Vám a všem i sestřičkám. Jsem velmi spokojená. Přeji zároveň hodně zdraví, úspěchů, štěstí do Nového roku 2021. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Gyneko plus s.r.o.

• „Dr.Dobošová mi v předešlém těhotenství zjistila ultrazvukem již v 12.týdnu těžkou vrozenou vadu dítěte,podstoupila jsem proto interupci z genetického důvodu.Vše se poté potvrdilo na histologickém a genetickém vyšetření.Nevím,co bych dělala,kdyby na ní p.doktorka nepřišla.Ušetřila tak mě i celou moji rodinu velikého trápení.Jsem jí za to moc moc vděčná.I díky ní mám teď již roční zdravou holčičku a jsem šťastná máma. Více

Baška č.d. 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynenatal s.r.o

• „K panu doktorovi jsem si přišla pro radu, zda zákrok, který mi chtěl provést můj stávající doktor má smysl a jak jsem čekala potvrdil, že ne a už jsem u něj zůstala. Jsem velmi spokojená s jeho přístupem i léčbou. Antibiotika předepisuje pokud je potřebujete a ne protože ho to baví. Nesetkala jsem se s tak důkladnými testy a zájmem řešit můj zdravotní stav. :o) Více

Obecní 714, Albrechtice Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan Cienciala je profesional a jsem rada, ze uz radu let chodim k nemu. Vzdy me vyslechne, poradi, vysvetli a resi profesionalne kazdy muj problem. Je to take mily a prijemny clovek a muzu ho jen doporucit. J.O. Více

Erbenova 33, Třinec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K panu doktorů chodit od 17 let, ve 28 z důvodu přestěhování jsem šla k jinému, ale opět jsem se k panu Slonovi vrátila , za tu cestu mi to stojí. Sympatický doktor, který si na vás vždy najde čas. Více

Studentská 14/1155, Havířov Mapa

JS-Gynam s.r.o.

• „První doktorka, která začala řešit můj problém - úžasná, hodná, trpělivá - jen lituji, že jsem se k ní nedostala dříve, mohla jsem si ušetřit hodně trápení. Více

Školní 357/19, Havířov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Je skvely me pomohl v tehotenstvi a tet i s del. Cipkem se kterym se lecim.kamaradka po 14 letech porodila holcicku. Vice takovych doktoru tady super moc hodny vysvetli atd. Více

Frýdecká 410, Třinec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Každý má svůj názor,a ten můj je ten, že jak paní doktorka tak sestřička jsou hodně milé,přátelské,a velmi tolerantní,taky bych ráda zdůraznila,že mam tři děti a na každou prohlídku jsem se těšila a paní doktorka mě nezklamala ani jednou,vždy mi vše vysvětlila a poradila.Sestřička je skvělá a jde vidět,že práce ji baví, vždy se mě ptala jak se mi daří a dokonce se ptala i na mé předešlé děti. Moc doporučuji..... :-) Více

Palackého 397, Třinec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velice setrne predporodni vysetreni panem doktorem, pozitivne nalazen, poskytnuto veskere info. Urcite doporucuji.

• „spokojenost

č.d. 11, Hnojník Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Dle mé zkušenosti z panem Primářem můžu usoudit, že je to opravdu dobrý lékař. K panu doktorovi docházím do poradny a dokonce mě rodil císařským řezem a opravdu nemůžu říct jediné křivé slovo. Ke mně se vždycky chová příjemně a je hodný. Náš porod se zkomplikoval, protože mé srdce zkolabovalo po zavedení epidurální anestezie... měla jsem na mále a miminko také, ale naštěstí pan Primář jej vytáhl včas takže všechno dobře dopadlo. Skončila jsem ležet na ARU a pan doktor ke mně pravidelně docházel a zajímal se v jakém jsem stavu.... byl opravdu hodný a jsem ráda, že byl u císařského řezu on, protože je to fakt odborník. Velice doporučuji! :) Více

Nemocnice Třinec

• „Mohl by zlepšit trošku osobní přístup a hlavně oční kontakt. Jinak po lékařské stránce jsem spokojená.