Doporučení dermatologové s Oborová zdravotní pojišťovna Třinec

• „Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská Více

u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Dnes jsem byla u paní doktorky. Sestra příjemná, doktorka příjemná. Není problém. Určitě tam budu chodit nadále. Vždy mi pomohla Více

Masarykovy sady 28, Český Těšín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Má skvělý přístup k pacientům,je velmi ochotná, takže vřele doporučuji.

Poštovní 415, Třinec Mapa

Odborný lékař kožní

• „moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• „S paní doktorkou jsem maximálně spokojena, nejenom já ale i ti, kterým jsem ji doporučila. Začala jsem k ní chodit kvůli akné. Léky které předepsala zabraly brzo a dodnes se mi to nevrátilo. Paní doktorka je milá, ochotná, doktorka jak má být :) Více

Nám. Svobody 527, Třinec Mapa

Odborný lékař kožní

• „Chodila jsem k panu doktorovi pár let a mohu říct, že jsem pak už nikdy nenarazila na lepšího kožaře. Lupénku mu svědomitě vyléčil, neustále vymýšlel nové postupy... Nikdy jsem neslyšela komentář, že už mi dal všechno, co existuje. Teď chodím na kožní v Praze, když lékařka slyšela jeho jméno, řekla že tohoto lékaře zná - z nějakých kongresů, kde sám promlouval. A propos.... Od té doby se už nikdy nikomu nepodařilo mi lupénku odstranit na delší dobu... Více

A. Jiráska 1519/2, Havířov Mapa

• „dobrý kožak............