Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Gynet AH s.r.o.,

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Gynet AH s.r.o.,

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

• „Poprvé jsem byla u pana doktora Malíka. Byla jsem dost nervózní, co mě čeká . Pan doktor vše vysvětlil a v podstatě jsem vše zvládla. Takových lékařů si moc vážím , hlavně za přístup k pacientovi. Moc děkuji za jeho doporučení. Více

Masarykovo nám.20, Ostrava Mapa

Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

• „S prací i přístupem pana doktora jsem spokojená.Je odborníkem na správné místě. Pochvalu zaslouží i milé sestřičky. Mohu vřele doporučit. Více

Havířská 1821/51b, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor je pečlivý, přímý a otevřený. Vše vysvětlí a chová se maximálně profesionálně. Byla jsem ošetřena panem dokorem i v Městské nemicnici a tam to bylo stejné. Nejenom pan doktor, ale i sestřičky byly velice pečlivé, přátelské a trpělivé. Je tam příjemné prostředí. Mám veliké štěstí, že jsem natrefila na celou tuto skvělou partu. Děkuji moc. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „S panem doktorem Součkem mám tu nejlepší zkušenost. Je to znalý lékař, kterému můžete v poskytování péče věřit. Umí dobře vysvětlit ultrazvukový snímek, je věcný a zbytečně neplýtvá slovy. Pravidelně se dotazuje na téma antikoncepce nebo naopak těhotenství. Poslouchá Vás, respektuje, co mu říkáte a zapojuje se tak do otevřené obousměrné konverzace. Pokud hledáte gynekologa, který Vám poskytne nejvyšší úroveň péče, mohu pana doktora Součka jedině doporučit. Více

Lechowiczova 2970/2, Ostrava Mapa

Ordinace gynekologie a porodnictví

• „K mudr. Konečnému chodím od 17 let. Mám za sebou dva porody. Před koncem druhého těhu jsem se zeptala pana doktora, že bych ho chtěla u porodu. Neváhal a řekl, že ano. Měla jsem u prvního těhu a porodu komplikace tak i proto chtěl být u mého porodu.Také jsem ho prosila, jestli by byl tak hodný a opravil mi mou jizvu na břiše, kterou mám z dětství po těžké operaci střev. Jizvu mi opravil, chodil za mnou a ptal se jak mi je atd. Ještě jednou bych mu tímto chtěla poděkovat za skvělý přístup. Doporučuji Vás. Lucie Více

Purkyňova 1394, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Na pana Dr. nemohu nic špatného napsat. Řešili jsme s manželem problém , jelikož se nám nedařilo přirozenou cestou přijít k miminku. Pan Doktor velice příjemný vše vysvětlil , na otazky odpověděl. poslal nás na kdejaká vyšetření a po výsledcích zahájil léčbu která nám pomohla. opravdu nemám co vytknout setřičky příjemné , prostředí taky , na to jak často jsem tam byla jsem se tam cítíla opravdu dobře. Je pravda, že člověk si někdy počká déle než příjde na řadu ale je potřeba brát v uvahu kolik lidí je na podobný čas objednáno. Za mě opravdu TOP. Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „odborník optimista opatrně ošetřuje a vyšetřuje odolává pomluvám na internetu ohodnotím na 1*** a sestra skvělá a ještě bývalá spolužačka a ničeho se tam nebojím a když jsem ve 40 letech konečně otěhotněla, hlídal mě jak oko v hlavě Mičulková Jana Více

Chelčického 12, Ostrava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „je to moc dobra lekařka jednička

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „K paní doktorce chodím už od 90let. Nezažila jsem nikdy, že by paní doktorka nebo sestřičky byly nepříjemné. Vždy profesionální a vstřícný (LIDSKÝ) přístup. Ať jsem přišla s jakýmkoli problémem, vždy byl vyřešen nejlepším možným způsobem. I v době koronaviru mě neodmítla, tak jak jiní lékaři a bez jakýchkoli průtahů mi pomohla. Moc děkuji za tuto paní doktorku, já bych neměnila. Více

Zámecká 108, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor je naprosto úžasný. Po hodně hodně dlouhé době lékař, který při problému opravdu hledá příčinu a řešení, ke kterému nemusím jít nabiflovaná, co by to tak asi mohlo být, ale můžu mu důvěřovat. K panu doktorovi jsem přešla koncem prvního trimestru těhotenství se zdravotními problémy. Vše krásně vysvětlil, vyšetřil, nasadil léčbu a do tří dnů se objevilo výrazné zlepšení. Velmi pečlivý, empatický, s úžasným přístupem a hlavně odborník, který pomůže. Velmi doporučuji a jsem moc ráda, že jsem se mohla i v průběhu těhotenství stát jeho pacientkou. Více

V Aleji 722, Karviná Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor Petr Fiala je TOP lékař. Milý, laskavý, empatický sympaťák. Vše vysvětlí a uklidní. Trpím syndromem bílého pláště, ale v jeho ordinaci mě tato panika opouští. Děkuji mu za to a přeji hodně spokojených pacientek. Více

Mírová 1537, Rychvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Dr.Dobošová mi v předešlém těhotenství zjistila ultrazvukem již v 12.týdnu těžkou vrozenou vadu dítěte,podstoupila jsem proto interupci z genetického důvodu.Vše se poté potvrdilo na histologickém a genetickém vyšetření.Nevím,co bych dělala,kdyby na ní p.doktorka nepřišla.Ušetřila tak mě i celou moji rodinu velikého trápení.Jsem jí za to moc moc vděčná.I díky ní mám teď již roční zdravou holčičku a jsem šťastná máma. Více

Místní 358/9, Havířov Mapa

Gynprenatal s.r.o.

• „Pro mne nejlepší lékař široko daleko. Ze zdravotních problémů jsem ho navštěvovala téměř každý týden. Léčba sice trvala déle, než je obvyklé, ale nakonec jsem se vyléčila a to především díky pana doktora. Je velice trpělivý a věřil, že se vyléčím. Pan Březina mi pomohl nejen fyzicky, ale i psychicky. Jeho vždy dobrá nálada a optimismus je něco neuvěřitelného. Doporučuji tohoto lékaře na 1000%. Více

Vráclavská 1281, Šenov Mapa