(17 názorů)

MUDr. Petr Kovář - vedoucí lékař zdravotnických zařízení - Gynekolog a vedoucí lékař zdravotnických zařízení Gynprenatal a Gynenatal, která poskytují komplexní ambulantní gynekologickou a prenatální ... Více

U Střediska 6/14

747 11 , Hlučín , moravskoslezský

Baška 420

Frýdek-Místek , moravskoslezský

MUDr. Petr Kovář - vedoucí lékař zdravotnických zařízení -
Gynekolog a vedoucí lékař zdravotnických zařízení Gynprenatal a Gynenatal, která poskytují komplexní ambulantní gynekologickou a prenatální péči.
Je realizátorem pilotního projektu ambulantní hysteroskopie v České republice. Od roku 1995 se věnuje kromě lékařské praxe také publikační, lektorské a pedagogické činnosti. Je autorem knih Sexuální agrese, Antikoncepční otazníky a řady odborných i popularizačních statí, věnovaných především plánovanému rodičovství a reprodukční medicíně.

Náš tým

• Kolposkop

Zákroky

• Ambulantní hysteroskopie
  • Ambulantní sterilizace
  • Termoablace endometria ambulantně – řešení pro ženy trpící silným krvácením

Vyšetření

• Ultrazvuková diagnostika, fotodokumentace včetně 3D a 4D ultrazvuku plodu
  • Screeningová vyšetření na kolorektální karcinom
  • Screeningová vyšetření na chlamýdie
  • Laboratorní diagnostika trombofilních stavů,predispozice k tromboembolické nemoci
  • Úzká specializace na vyhledávání vrozených vývojových vad laboratorním, genetickým a ultrazvukovým vyšetřením (zajišťujeme vyhodnocování laboratorního screeningu v regionu, úzká spolupráce s genetikem a dětským kardiologem), odběry plodové vody v NsP Havířov

Nemoci

• Diagnostika a léčba onemocnění dutiny děložní -endometriální polypy a myomy, změny
  • Klimakterium,Osteoporoza
  • Neplodnost
  • Diagnostika a léčba onemocnění vaječníků,vejcovodů-cysty,tumory,abscesy,endometrioza,atd.

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Gynprenatal s.r.o.? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor
    Lékař: MUDr. Jana Daňková Kučerová

Moc příjemná a hlavně lidská a toho si u lékařů cením, vždy poradí a pomůže. Vřele doporučuji! Jana L.

Lékař: MUDr. Jana Daňková Kučerová

Musím jen souhlasit ;-) Velmi milá a vstřícná lékařka, která mne 22.10.2015 operovala (hysterektomie) a já bych chtěla tímto moc poděkovat za skvěle odvedenou práci i pooperační péči o mne. Mohu všem pacientkám jen a jen doporučit! Radmila Hajdová

Lékař: MUDr. Timea Dobošová

S paní doktorkou Dobošovou nemám vůbec dobrou zkušenost. Sice mi několikrát zdůraznila, že ona na lékaře několik let studovala, ale i přesto mi podala nepravdivé informace. Nevím, zda zapomněla, jak se to v učebnicích píše, nebo se mě chtěla rychleji zbavit. Nakonec jsem byla u odborníků, kteří mi potvrdili jak to opravdu je. Mrzí mě, že paní doktorka pracuje v Gynprenatal, kde ráda docházím, bohužel můj gynekolog je hodně časově vytížen, takže při komplikacích se dostanu právě k paní doktorce. Pokud hledáte gynekologa, který vám poradí a pomůže i při problémech, tak vám paní doktorku nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Timea Dobošová

Dr.Dobošová mi v předešlém těhotenství zjistila ultrazvukem již v 12.týdnu těžkou vrozenou vadu dítěte,podstoupila jsem proto interupci z genetického důvodu.Vše se poté potvrdilo na histologickém a genetickém vyšetření.Nevím,co bych dělala,kdyby na ní p.doktorka nepřišla.Ušetřila tak mě i celou moji rodinu velikého trápení.Jsem jí za to moc moc vděčná.I díky ní mám teď již roční zdravou holčičku a jsem šťastná máma.

Lékař: MUDr. Timea Dobošová

Paní doktorka je velice příjemná, udělala si na mne v ordinaci čas, probrala se mnou na mou žádost vhodnou antikoncepci. Vysvětlila vše dopodrobna. S ultrazvukem podle mne pracovat umí a to s přehledem:)

Lékař: MUDr. Timea Dobošová

Povýšená, nedůvěryhodná, zdůrazňující svůj titul a vzdělání (Bratislava, Slovensko???). Bohužel má velkou zodpovědnost jako gynekoložka, BOHUŽEL. S ultrazvukem to bohužel neumí vůbec. Kdybych měla znova tu možnost, tak se ji vyhnu, ale asi to není jediná neschopná doktorka pod sluncem. Taky bohužel.

G
    Lékař: MUDr. Timea Dobošová

Dr.Dobošovou jsem si vybrala za svého obvodního gynekologa na doporučení mojí dcery.Teď jí navštěvuje i moje matka.Jsme všechny moc spokojené,každé z nás věnuje dost času,individuální rady a přístup.V ambulanci je vždy príjemná atmosféra.Budu jí doporučovat i nadále.
    Renata M.

Lékař: MUDr. Timea Dobošová

Pani doktorka je srdečná a vždy všecho vysvětlí.Líbi se mi i její komplexní péče-stará se o mně v ambulanci,ale také pracuje v nemocnici,kde mně i operovala .I díky tomu jsem před operací nebyla tak ve stresu.Vyřešila moje vlevklé potíže,jsem jí moc vděčná.Doporučuji!

Lékař: MUDr. Jana Daňková Kučerová

Moc milá, profesionální a lidská paní doktorka. Vše výborně vysvětlí a vůbec ji nedělá problém odpovídat na jakékoliv otázky, které Vás zajímají. Za mě určitě 100%. :-)

Lékař: MUDr. Timea Dobošová

U paní doktorky jsem už několik let a jsem jí moc vděčná, že mě provedla mým rizikovým těhotenstvím. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a kvalitní péči mám nyní krásného syna :-) Po lidské stránce je moc milá a příjemná, komunikativní a empatická. Doporučuji :-)