Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská Více

u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Příjemná paní doktorka,vstřícná,ikdyž jsem nebyl objednán,přesto mi provedla zákrok na počkání.Vřele doporučuji

Vydmuchov 399/, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• „Dnes jsem byla u paní doktorky. Sestra příjemná, doktorka příjemná. Není problém. Určitě tam budu chodit nadále. Vždy mi pomohla Více

Masarykovy sady 28, Český Těšín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Chodila jsem k panu doktorovi pár let a mohu říct, že jsem pak už nikdy nenarazila na lepšího kožaře. Lupénku mu svědomitě vyléčil, neustále vymýšlel nové postupy... Nikdy jsem neslyšela komentář, že už mi dal všechno, co existuje. Teď chodím na kožní v Praze, když lékařka slyšela jeho jméno, řekla že tohoto lékaře zná - z nějakých kongresů, kde sám promlouval. A propos.... Od té doby se už nikdy nikomu nepodařilo mi lupénku odstranit na delší dobu... Více

A. Jiráska 1519/2, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka mi hodně pomohla s lymfatickými otoky,které mi vznikly po onkologické operaci. Vždy si na mě našla čas i mimo předem objednané kontroly.Umí naslouchat,má pěkné chování ke svým pacientům a sestřičkám v ordinaci. Mohu jen doporučit. Více

28. října 123, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Skvělý lékař,žádné zbytečné povídání,chová se naprosto racionálně a efektivně!Jestli mu tam někdo kňučí a vykládá nepodstatné,tak se nedivím že ho zchladí.Za mě spokojenost a doporučuji Více

Mánesova 20, Český Těšín Mapa

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „dobrý kožak............

Dělnická 21/1132, Havířov Mapa

Arsderma s.r.o.

• „Velmi příjemný přístup, vysvětlí srozumitelně každý problém i postup léčení, které je hlavně vždy účiné

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „S paní doktorkou jsem spokojený, to že se čeká záleží asi kdy přijdete, mě vzali hnedka, bez objednání a v pátek kolem půl 12, tam nebyl skoro nikdo. A to že jde všechno slyšet, těžko říct, možná tak paní doktorku, která mluví hlasitěji. Pacient po vás bude asi 5 metrů od vás a za dveřmi. Takže tak.. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Pohodový chlas s výbornýma znalsotma.

Seifertova 746, Bohumín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Nemohu si stěžovat na paní doktorku a sestřičku. Byla jsem tam vícerokráte a léčba, ochota, přístup byly v pořádku. Někteří lidé jsou nedočkaví, sprostí, neohleduplní a neznají co je zásada slušného chování. Já jsem spokojena pacoš, jinak bych odešla k jinému lékaři. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Nemám vážnější problém, jen se občas objeví nějaká vyrážka. S ošetřením jsem vždy spokojena, paní doktorka je velmi milá a obě sestřičky také. Více

Tyršova 2346, Karviná Mapa

Odborný lékař kožní

• „Velmi příjemná lékařka, dovede naslouchat pacientovi a odborně poradí.

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „Úplně nerozumím kritickým názorům na paní doktorku. Podstoupila jsem vyšetření znamének, které bylo velmi pečlivé, a dostala jsem všechny potřebné informace vč. přesných návrhů, jak a co řešit. Estetický zákrok proběhl také k mé spokojenosti. Nakonec mě paní doktorka upozornila na možný zdravotní problém, který je částečně mimo její specializaci. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo dohodnuto před návštěvou. Více

T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek Mapa

• Dermatolog