Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Skvělá lékařka, empatická, poslouchá pacienta a snaží se vždy pomoci! Dceři po mnoha letech, co jsme neustále chodily k jiné kožní lékařce, která ji léčila špatně, pomohla, diagnostikovala jí lupénku a začala ji opravdu léčit! Dceři se zlepšily nejen fyzické projevy lupénky, ale i psychika. Moc děkujeme! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Kožní ambulance

• „Skvělá odbornice, po zkušenostech s jinými kožními lékaři již jiného lékaře než doktorku Vaculovou nechci. Opravdu výjimečný odborník s vynikající pověstí. Více

Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská Více

u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Příjemná paní doktorka,vstřícná,ikdyž jsem nebyl objednán,přesto mi provedla zákrok na počkání.Vřele doporučuji

Vydmuchov 399/, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• „Dnes jsem byla u paní doktorky. Sestra příjemná, doktorka příjemná. Není problém. Určitě tam budu chodit nadále. Vždy mi pomohla Více

Masarykovy sady 28, Český Těšín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Mudr.Pavlas je lékař,který má velmi dobrou pověst-a všem bychom přáli mít tak skvělého lékaře...získal si naši důvěru-svým chováním-a profesionálním přístupem... Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!! Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem! Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Chodila jsem k panu doktorovi pár let a mohu říct, že jsem pak už nikdy nenarazila na lepšího kožaře. Lupénku mu svědomitě vyléčil, neustále vymýšlel nové postupy... Nikdy jsem neslyšela komentář, že už mi dal všechno, co existuje. Teď chodím na kožní v Praze, když lékařka slyšela jeho jméno, řekla že tohoto lékaře zná - z nějakých kongresů, kde sám promlouval. A propos.... Od té doby se už nikdy nikomu nepodařilo mi lupénku odstranit na delší dobu... Více

A. Jiráska 1519/2, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je skvělá. Odborník,milá,vstřícná,příjemná.Vždy mi pomohla,zajíma se o pacienta celkově, Umí poradit,povzbudit,mile promluvit.Orientuje se i v jiných oborech ,než je její kožní,což jsem ocenil až dodatečn a tímto Vám nyní děkuji. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka mi hodně pomohla s lymfatickými otoky,které mi vznikly po onkologické operaci. Vždy si na mě našla čas i mimo předem objednané kontroly.Umí naslouchat,má pěkné chování ke svým pacientům a sestřičkám v ordinaci. Mohu jen doporučit. Více

28. října 123, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Skvělý lékař,žádné zbytečné povídání,chová se naprosto racionálně a efektivně!Jestli mu tam někdo kňučí a vykládá nepodstatné,tak se nedivím že ho zchladí.Za mě spokojenost a doporučuji Více

Mánesova 20, Český Těšín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Nejvíc TOP doktor ! Bez jakýchkoliv potřebných komentářů. Troufnu si říct že špička ve svém oboru, a hlavně to není nikdo kdo to dělá pro business, ale proto, že je doktor !. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• „dobrý kožak............

Dělnická 21/1132, Havířov Mapa

Arsderma s.r.o.

• „K paní doktorce chodím od dětství a teď i s dětmi. Jsem naprosto spokojená - pomohla i mému manželovi když potřeboval a super. Sestřička je velmi milá a usměvavá:-) :-) Více

Fr. Formana 251/13, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Velmi příjemný přístup, vysvětlí srozumitelně každý problém i postup léčení, které je hlavně vždy účiné

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „S paní doktorkou jsem spokojený, to že se čeká záleží asi kdy přijdete, mě vzali hnedka, bez objednání a v pátek kolem půl 12, tam nebyl skoro nikdo. A to že jde všechno slyšet, těžko říct, možná tak paní doktorku, která mluví hlasitěji. Pacient po vás bude asi 5 metrů od vás a za dveřmi. Takže tak.. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Pan doktor se mi už po první návštěvě velice zamlouvá, jelikož nejsem příliš důvěřivá ke klasickým postupům v dnešní medicíně tedy předepisování hromady léčiv které pouze utlumí příznaky a navodí u pacienta dočasný pocit spokojenosti z toho, že ho už nic neotravuje.... Je fakt že pan doktor působí dost přísným dojmem, takže možná většina zde nespokojených pacientů má trochu strach, taky hlavně strach z toho, že budou muset obětovat některé tučné a kořeněné tělesné požitky pro své zdraví. Já považuju jeho přístup za naprosto správný, ne že hned napíše mast která vás zbaví svědění a hotovo ale jde řešit přímo příčinu, a i můj oblíbený léčitel Jiří Janča píše, že veškeré kožní nemoci jsou způsobeny poruchou látkové výměny. Strava je základ. Důvěřuji panu doktorovi a taky sestřička je moc milá paní a vůbec v ordinaci i čekárně je taková zvláštní příjemná atmosféra. Určitě doporučuji...Jinak jeho léčba je opravdu účinná aspoň z mé zkušenosti, měsíční syn dostal atopický ekzém, měl děsnou vyrážku po obličeji a pomalu po celém těle, pan doktor doporučil dietu a napsal mast. Namazala jsem jí syna dvakrát v den příjezdu od doktora a když jsme se druhý den probudili, po vyrážce ani stopy, leželo vedle mě krásně růžové miminko ! myslela jsem že se stal zázrak protože jsme to nějakou dobu léčili mazali vším možným a nic s tím ani trochu nehnulo. Tak přinejmenším můžu říct, že pokud má vaše dítko atopický ekzém, pan doktor vám podle mě určitě pmůže Více

Butovická 365, Studénka Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je velmi milá,slušná,příjemná. Po odborné stránce velmi dobrá.Se sestřičkou,která je hodně vstřícná, tvoří dobrý tým, je vidět, že každý pacient je v této ambulanci vítán , je radost sem docházet.Všem doporučuji. Cením to, že do ambulance je volný přístup, že není žádná dlouhá objednací doba k vyšetření. Doufám, že to tak zůstane i nadále.Jsem maximálně spokojen! Více

Dráhy 186, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař kožní

• „Naprostá spokojenost a profesionální přístup velmi příjemné paní doktorky. Kéž by bylo víc takových.

Česká 318/1, Kopřivnice Mapa